T. Heinen '98, aquarel op papier, paddestoelen en bramen 34x52cm. Cond.: G
Twee religieuze gravures 19e eeuw (1892), gravures op papier, van Communie Maria Thole 24x12cm. en 23x14cm. Cond.: G
Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G
Alfons van Neste nr. 196, ingekleurde gravure op papier, kanaalgezicht met huizen en figuren 65x37cm. Cond.: G
F. Jukes ca. 1830, ingekleurde gravure op papier (vergeeld), "A view of the fall of the Arve" 70x57cm. Cond.: M
Hans Landsaat 2001 (1935 Amsterdam - ) Nr. 18/200, lithografie op papier, abstract landschap 21x15cm. Cond.: G
Otto Slager, ca.1900, ets op papier, grote eik met schuur. 10x15 cm., Cond.:G
Ingouf Junior sculp 1774, gravure op papier, "La soiree D'hyver" interieur met figuren 35x24cm., Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, jongensportret 11x14cm. Cond.: G
Twee werken J.H. ca. 1930, drukwerk op papier, 1x man met boek en 1x vrouw op het land 14x20cm. Cond.: G
3 Kunstwerken Isaac Naarden (Amsterdam 1902 - ), 1x linoleumsnede, 1x drogewaald kerstkaarte en 1x kurk linoleumsnede handgesigneerd 12x18cm. Cond.: G
Vier Gouaches Rudolf Ernst Penning (Buitenzorg 1910 - Den Haag), gouaches op papier, ontwerpen kerkkaarten 15x12cm. Cond.: G
Vier oude prenten 20e eeuw met soldatenvoorstellingen, 19e eeuwse stijl 38x24cm. Cond.: G
Frans Everbag (A'dam 1877 - 1947), Noordermarkt Amsterdam met figuren (iets vergeeld). Vereniging tot bevordering van beeldende kunsten 1938. Druk N.V. Roeloffzen Hübner A'dam 42x35cm. Cond.: G