Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

T. Heinen '98
Startprijs 20 EUR

T. Heinen '98, aquarel op papier, paddestoelen en bramen 34x52cm. Cond.: G

Leon Danchin, eenden
Resultaat: 20 EUR

Leon Danchin Nr. 92 / 500, ingekleurde ets op papier, vliegende eenden (handgesigneerd) 49x32cm.

2 Religieuze gravures 1892
Resultaat: 20 EUR

Twee religieuze gravures 19e eeuw (1892), gravures op papier, van Communie Maria Thole 24x12cm. en 23x14cm. Cond.: G

Fons van de Berg 28, visser
Resultaat: 25 EUR

Fons van den Berg 1928 (Utrecht 1888 - 1937 Amsterdam), aquarel op papier, visser op steiger 23x15cm. Cond.: G

Schilderij, Gaalman
Startprijs 20 EUR

Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G

Ingekleurde ets, Van Neste
Resultaat: 30 EUR

Alfons van Neste nr. 196, ingekleurde gravure op papier, kanaalgezicht met huizen en figuren 65x37cm. Cond.: G

Ingekleurde gravure, waterval
Resultaat: 20 EUR

F. Jukes ca. 1830, ingekleurde gravure op papier (vergeeld), "A view of the fall of the Arve" 70x57cm. Cond.: M

Gravure 1767
Resultaat: 25 EUR

Monogram W.B. 1767, gravure op papier, Grave dun Defsein de rembrandt dans le Cabinet de Mons Dani Neyman a Amsterdam 26x21cm. Cond.: G

2x Schipperus, ingelijst
Resultaat: 25 EUR

Twee lithografiën P.A. Schipperus met voorstellingen van; 't Twickelerbosch, Almelosche Bosch, In de Lutte, Markt te Hengelo, Oude Poort van 't gewezen huis te Hengelo, landschap in Driene. Gedrukt do...

Landsaat litho 18/20
Startprijs 20 EUR

Hans Landsaat 2001 (1935 Amsterdam - ) Nr. 18/200, lithografie op papier, abstract landschap 21x15cm. Cond.: G

Ets, Otto Slager
Resultaat: 25 EUR

Otto Slager, ca.1900, ets op papier, grote eik met schuur. 10x15 cm., Cond.:G

Gravure La Soire
Resultaat: 20 EUR

Ingouf Junior sculp 1774, gravure op papier, "La soiree D'hyver" interieur met figuren 35x24cm., Cond.: R

Schilderij, E. Bernard 23
Resultaat: 30 EUR

E. Bernhardt ca. 1930, olieverf op paneel, heidelandschap met beek 110x70cm. Cond.: G

Schilderij, W. Hartliet
Resultaat: 20 EUR

W. Hartlief 1922, olieverf op paneel, landschap met koeien bij een rivier 52x38cm. Cond.: G

Schilderij, A. Korver
Resultaat: 20 EUR

A. Korver ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij aan de waterkant (gecraceleerd en 1 plakker) 50x70cm. Cond.: R

Donker portret
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, jongensportret 11x14cm. Cond.: G

2 Etsen
Startprijs 15 EUR

Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G

2x J.H. ca. 1930
Startprijs 15 EUR

Twee werken J.H. ca. 1930, drukwerk op papier, 1x man met boek en 1x vrouw op het land 14x20cm. Cond.: G

3 Kunstwerken Isaac Naarden
Startprijs 15 EUR

3 Kunstwerken Isaac Naarden (Amsterdam 1902 - ), 1x linoleumsnede, 1x drogewaald kerstkaarte en 1x kurk linoleumsnede handgesigneerd 12x18cm. Cond.: G

R.E. Penny, 4 Gouaches
Resultaat: 15 EUR

Vier Gouaches Rudolf Ernst Penning (Buitenzorg 1910 - Den Haag), gouaches op papier, ontwerpen kerkkaarten 15x12cm. Cond.: G

4 Prenten
Resultaat: 15 EUR

Vier oude prenten 20e eeuw met soldatenvoorstellingen, 19e eeuwse stijl 38x24cm. Cond.: G

Ets Maasbrug Rotterdam
Resultaat: 15 EUR

Onduidelijk gesigneerde ets ca. 1910, ets op papier, Maasbrug en het Witte Huis te Rotterdam 41x11cm. Cond.: G

Reisjournaal T.W.A.
Startprijs 15 EUR

Map met reisverslag, luchtvaart etc. T.W.A. Airlines 50-er jaren. Bevat tockets, foto's Los Angeles Freeways, San Fransisco, The Gray Line in zeer goede staat 32x24cm. Cond.: G

Frans Everbag, Noordermarkt
Resultaat: 25 EUR

Frans Everbag (A'dam 1877 - 1947), Noordermarkt Amsterdam met figuren (iets vergeeld). Vereniging tot bevordering van beeldende kunsten 1938. Druk N.V. Roeloffzen Hübner A'dam 42x35cm. Cond.: G