Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik
Startprijs 200 EUR

Jan te Wierik ( 1954 - 2002 Rekken), lithografie op papier, fantasiefiguur "epreuve d'artiste" 35x25cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 500 EUR

Jan te Wierik ( 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, fantasiefiguren 66x52cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 500 EUR

Jan te Wierik ( 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, fantasiefiguren 66x52cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startprijs 500 EUR

Jan te Wierik ( 1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, fantasiefiguren 66x52cm. Cond.: G

Piet van de Hem
Resultaat: 650 EUR

Piet van de Hem (1885 - 1961 Den Haag), gemengde techniek op papier, vrouwenportret (bladgouden lijst) 30x41cm. Cond.: U

Jan te Wierik 76
Startprijs 350 EUR

Jan te Wierik 1976 ( 1954 - 2002 Rekken), houtsnede op papier, fantasiefiguur 34x36cm. Cond.: G

R. Krouza
Resultaat: 15 EUR

R. Krouza ca. 1920, olieverf op linnen, slapend kind met hond 36x30cm. Cond.: G

Pico, portret
Startprijs 20 EUR

Pico Berlin 22:8 '85, olieverf op linnen, mansportret 32x41cm. Cond.: G

Aquarel, A.K.
Startprijs 30 EUR

A.K. ca. 1920, aquarel op papier, rivierkade met boten 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaanse
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Victor Zeppenfeld) ca. 1890, olieverf op linnen, Italiaanse vrouw in kledendracht 56x70cm. Cond.: G

Ernst Richter
Startprijs 40 EUR

Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G

Otto Polus
Startprijs 80 EUR

Otto Poluss ca. 1950 (Lucarno), olieverf op paneel, 87x63cm. Cond.: G

Schilderij, markt
Resultaat: 40 EUR

M. Jokant?, olieverf op linnen, Oosters markttafereel 60x80cm. Cond.: G

Randolf Wehn
Resultaat: 70 EUR

Randolf Wehn (Münchener Schule), olieverf op linnen, riviergezicht met koeien en herderin 101x51cm. Cond.: G

J. Schalter
Resultaat: 115 EUR

J. Schalter ca. 1910, olieverf op linnen, arbeiders op het land 77x61cm. Cond.: G

H.G. Schulz
Resultaat: 45 EUR

H.G. Schulz, olieverf op linnen, eenden bij avond 90x67cm. Cond.: G

Alma Held
Startprijs 60 EUR

Alma Held, Duitse school, olieverf op linnen, Duits riviergezicht met stoomraderboot, (gaatje 1 cm.) 88x81 cm., Cond.:R

H. Fischer
Resultaat: 50 EUR

H.Fischewr, ca. 1930, Duitse school,olieverf op linnen, Matterhorn 60x70 cm., Cond.:

Vermunt
Resultaat: 40 EUR

H.Vermunt, olieverf op paneel, 1e helft 20e eeuw, Hollands ijsvermaak. 38x22 cm., Cond.:R

Luigi Ferrazzi
Resultaat: 70 EUR

Luigi Ferrazzi Schöder 1887, olieverf op paneel, vrouwelijke jager 17x23cm. Cond.: G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws schilderij, gesigneerd Duitse school, olieverf op linnen, landschap met burcht (bladgouden lijst) 39x31cm. Cond.: G

Rasmussen
Startprijs 90 EUR

Onduidelijk (v. Rasmussen) ca. 1920, olieverf op linnen, pointionistisch landschap 52x39cm. Cond.: G

Zaran Gera
Startprijs 40 EUR

Zaran Gera 1915, olieverf op paneel, mansportret 34x45cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, strandgezicht met zeil, visnet etc. 46x48cm. Cond.: R