Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, landschap met vee en figuren 63x43cm. Cond.: R-G
C. v. Strombeck 1885, olieverf op linnen, meisjesportret met adelijk wapen 48x60cm. Cond.: R-G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 80x77cm. Cond.: G
Ad Verstijnen (1946 Arnhem), mixed media, 2 fantasiefiguren 81x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, edelman in harnas. 41x51 cm., Cond.:R
J.J. de Smit ca. 1900, olieverf op paneel, riviergezicht met boerderij 60x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuws schilderij, olieverf op linnen, barok romantische figuren, verstoppertje spelen. Olieverf op linnen tegen glas 53x45cm. Cond.: R
Ongesigneerd ca. 1890, olieverf op paneel, bergachtig landschap met figuren bij kampvuur (Italiaanse school) 31x22cm. Cond.: G
Atelier Johan Dijkstra, aquarel op papier (iets vergeeld), moeder met kind 21x14cm. Cond.: G
Cornelis de Bruin (Utrecht 1870 - 1940 Amsterdam), olieverf op linnen, bosgezicht met schuur 60x40cm. Cond.: G
Gavarni, lithografie op papier, man en vrouw in toneelkleding 17x20cm. (vochtvlekjes) 17x20cm. Cond.: R
Kurt Haase Jastrow ca. 1920, Duitse school, olieverf op paneel, Bergachtig landschap met huis. 67x47 cm., Cond.:G
Ongesigneerd 70-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 30x24cm. Cond.: G
Jan Kagie Jr. (Den Haag 1907 - ), olieverf op linnen, schenkkan met bloemen 40x60cm. Cond.: G
Landkaart 17e-18e eeuw Overijssel, ets op papier, "Transisalania provincia Vulgo Over-IJssel", Auctor N. ten-Have Sch. Zwol. Conrect etita vero per Nicolaum Visscher 56x44cm. COnd.: G
H. van Tongeren, olieverf op linnen, boerderij met schapen en herder 100x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd,olieverf op linnen, zonnig stilleven, ca.1965, 30x70 cm., Cond.:G
Roel Wildeboer (Meppel 1902 - ), olieverf op linnen, Dalia's 1980 40x50cm. Cond.: G
E. Bernhardt ca. 1930, olieverf op paneel, heidelandschap met beek 110x70cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, voorstelling naar James Ensor met diverse figuren 50x40cm. Cond.: R