Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tedora ketting
Resultaat: 20 EUR

Tedora ketting, Zilver, met zilveren vierkante hanger met oranje zirconia en markesietjes. Lengte 42 cm. 33,2 gr.

3 armbanden
Startprijs 60 EUR

3 Armbanden: 1 zilveren slavenband, een emaile schakelarmband en een armband wit met geel met Weense afbeeldingen.

Mart Visser servetketting
Startprijs 20 EUR

Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.

Verguld Ei, hanger groen
Startprijs 75 EUR

Vergulde ei-hanger met grote groene steen, Jade. De bovenzijde is versierd met groen emaille en diverse zirconia's

Verguld Ei, Hanger met engel
Startprijs 100 EUR

Vergulde Ei-hanger, Faberge stijl, zwart emaille met steentjes welke geopend kan worden. Met aan de binnenzijde een vergulde engel.

Verguld Ei, hanger
Startprijs 40 EUR

Vergulde ei-hanger, Faberge stijl, met bewerking met zwart en rood emaille versierd met goudkleurige Franse lelies.

Horloge Copenhagen
Resultaat: 20 EUR

Origineel Noon Copenhagen herenhorloge in originele doos 26,5x6x2cm. Cond.: G

Guess Horloge
Resultaat: 50 EUR

Ongedragen Guess horloge in originele doos 8,5x10x10cm. Cond.: G

Parelstropdas
Resultaat: 30 EUR

Stropdas gemaakt van zoetwaterparels, witte basis met zwarte en zalmroze parels

Parelstropdas
Resultaat: 30 EUR

Stropdas gemaakt van witte zoetwaterparels

Parelstropdas
Resultaat: 40 EUR

Stropdas gemaakt van zoetwaterparels, wit met zwarte parels in een bloemmotief

Polshorloge GG.
Resultaat: 160 EUR

Dugena dames horloge, GG, 585/000, bewerkte kast, met GG fijn gevlochten band. ca 13 gr. lengte ca 16,7 cm

Tauer Autavia horloge
Resultaat: 600 EUR

Horloge Tauer Autavia, automatische chronograaf, met leren band. model 1163 , 1970's

Hanger diam.
Startprijs 100 EUR

Hanger GG 585/000 bezet met diamanten,0,5 crt.. ca.2,5 gr.