Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren kledingborstel 220
Zilveren kledingborstel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Pillendoosje, geribt 218
Pillendoosje, geribt

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren bestek in cassette 213
Zilveren bestek in cassette

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren kelk 192
Zilveren kelk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren opdienvork 189
Zilveren opdienvork

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zilveren horlogeketting 188
Zilveren horlogeketting

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Verzilverde bruidsbeker 173
Verzilverde bruidsbeker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren mand 168
Zilveren mand

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lepel en zilv. vorkje 164
Lepel en zilv. vorkje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hollands zilveren tasbeugel 163
Hollands zilveren tasbeugel

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zilveren strooilepel 142
Zilveren strooilepel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6 Lepels & Vorken Christofle 139
6 Lepels & Vorken Christofle

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Vleesvorkjes 138
2 Vleesvorkjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Presenteer blad 123
Presenteer blad

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Zilveren strooilepel 113
Zilveren strooilepel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Zilveren strooilepel 94
Zilveren strooilepel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonschaaltje 88
Zilveren bonbonschaaltje

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bewerkt kokerdoosje 75
Bewerkt kokerdoosje

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Zilveren ei 63
Zilveren ei

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 14-delig 25
Zilveren bestek 14-delig

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Zilveren strooier 23
Zilveren strooier

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bijbel, 18e eeuw 15
Bijbel, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Ronde schaal, zilv. overlay 5586
Ronde schaal, zilv. overlay

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schaal, zilv. overlay 5584
Schaal, zilv. overlay

Resultaat:

25 EUR