Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren koffiekan
Startprijs 550 EUR

Koffiekan zilver 826/000 Denemarken 1947, Jens Sigsgaard, staand op 4 pootjes met florale motieven, barcke vormgevinghandvat met florale reliëf, H.25cm., ca. 754gr.

Engels zilv. cabaret
Startprijs 490 EUR

Engels sterling zilveren ronde presenteer op 4 pootjes voorzien van handgravure met mooi geschulpte rand ca. 557gr. ø26cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Startprijs 450 EUR

Zilveren 800/000 tafelkandelaar, 4-armig, ca.1900, ronde voet met bladreliëf, H.29.5 cm., ca.634gr.

Zilveren sauciere, groot
Startprijs 380 EUR

Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.

Schaaltje op voet
Startprijs 375 EUR

Engelse sterling zilveren presenteerschaal op zilveren voet. MT.E.V., Jaarletter:S, ø22.5 cm., H.9.5 cm., ca.444gr., Cond.:U

Zilveren kandelaar 4-arm
Startprijs 370 EUR

4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.

Zilveren kan
Startprijs 350 EUR

Koffiekan, sterlingzilver 925/000, Engeland 1935,stadmerk Scheffield, MT: George-Hape, in het midden en aan de rand rondom een reliëfrand, kan heeft een houten handvat. bovensteknop beschadigd. H.19cm...

Brandewijn kom
Startprijs 325 EUR

Sterling zilveren 925/000 brandewijnkom met gegoten handgrepen. 26x10.5x8 cm., ca.297 gr., Cond.:U

Ronde doos met afbeeldingen
Startprijs 325 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 dekseldoos met romantische voorstelling van een putti die een vogeltje uit een kooitje haalt. Rondom geheel bewerkt evenals de onderzijde, begin 1900met oud inlands b...

Zilveren fruitschaal
Startprijs 300 EUR

Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U

Hollands zilv. dienblaadje
Resultaat: 290 EUR

Hollands zilveren presenteerblaadje met ajourgezaagde rand waarin handgreepuitspaning. Afgewerkt met parelrand. 2e Gehalte grootkeur, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten begin 1900 ca. 248gr. 27x17cm....

Hollands zilveren tasbeugel
Resultaat: 360 EUR

Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.

3 Soldaten, 3 zuilen
Startprijs 275 EUR

3 Zilveren 2 delige sets: drie Korintische zuilen op ronde voet en drie Romeinse soldaten met schild en zwaard op ronde voet. H.zuil 7 cm., H.soldaat 6 cm., samen ca.157 gr. Cond.:U

Zilveren trekpotje
Startprijs 275 EUR

Hollands zilveren 835/000 mokkakannetje met houten handgreep en knop op scharnierende deksel. Jaarletter Z 1934. MT: A.Willemse, Amsterdam..ø buik 7 cm. Hoogte 16 cm. Totaal gewicht ca. 278 gr. Cond.:...

Hollands zilveren tasbeugel
Startprijs 275 EUR

Antieke Holland zilveren beugeltas met jasseronketting en binnenbeugel. Jaarletter C, 1812. Gehalte IO: 833/000 ( is 10 penningen) Beugelbreedte 18 cm. Cond.: U.

Zilv. melk & suikerpot
Startprijs 250 EUR

Melkkan en suikerpot zilver 826/000, Denemarken 1911, Simon Groth, MT: MS&CO, met parelrand decor, en vogel-en florale gravure. H.11-11 cm., ø6-11.5cm., totaal ca.338gr.

2 Lepels met wapens
Resultaat: 210 EUR

Twee antieke Hollands zilveren 835/000 theescheppen met massieve afbeeldingen als steel en wapengravure op achterzijde van de bak. Midden 19e eeuw. MT.:Paulus Arnoldus van den Beek,Den Haag, voorzien ...

Hollands zilveren visschep
Startprijs 250 EUR

Mooie antieke Hollands zilveren vistroffel. Grootkeur 835/000. Jaarletter X 1882. MT: J.M.van Kempen en Zonen, Voorschoten. Lengte 34 cm. Ca 156 gr. Cond :U.

Doosje met afbeeldingen
Startprijs 250 EUR

Mooie antiek Engels zilveren 925/000 dekseldoos, geheel bewerkt met landelijke en visserij voorstellingen, 19e eeuw. MT.:BM, Jaarletter F., 8x5x3 cm., ca.100 gr., Cond.±U

Blauwglazen coupe
Resultaat: 275 EUR

Antieke blauwe kristalgeslepen coupe op zilveren 835/000 voet.Hollands. Jaarletter: S:1852. Groot zilverkeur. øcoupe 19 cm., ø voet 10 cm., H.14 Cond.:UZilveren deksel met eikelknop en handgegraveerde...

Zilveren kromdolk
Startprijs 225 EUR

Zilveren kromdolk, niëllo bewerking, in bijbehorende schede. Totale lengte 30 cm., Cond.:U

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 220 EUR

Rijkelijk bewerkte Hollandse zilveren dekseldoos op vier pootjes met oud-Hollandse voorstellingen rondom en op deksel. Grootkeur: 835/000, MT.: Zaanlandse zilversmederij, Haarlem. Begin 1900, 215 gr. ...

2x Melkkannetje + Suikerpot
Startprijs 200 EUR

Twee melkkannetjes en een suikerpot zilver 800/000 835/000, Duits, 1e helft 20e eeuw, ieder staand op 4 pootjes. H.6.5-8.5cm., totaal ca.290gr.

Gembercoupe
Resultaat: 275 EUR

Bijzonder mooie antieke kristallen gembercoupe op zilveren voet en met zilveren knop op deksel, 835/000, ca.1880, MT.:van Kempen Voorschoten. voet ø12cm., coupe ø21 cm.. H.33cm., Cond.:U