14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.
Antieke zilveren Jugendstil hengselmand met glazen inzetbak en mooie opengewerkte rand. 800/000, zilvergewicht ca. 126gr. 15x9,5x11cm. (met hengsel 21cm.) Cond.: G
Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, 2e gehalte grootkeur, 835/000, MT:onduidelijk. 13x7.5x2.5cm., ca.113gr., Cond.:G
Antiek Hollands zilveren brillendoosje met goed werkende drukknopsluiting. 835/000. Jaarletter Y: 1858. MT: Dirk Hendrik Greup, Schoonhoven. 13x3x1cm.ca 62 gr. Cond.: U.
Hollands zilveren 925/000 kokerdoosje waarin 3 naaigaren klosjes op zilveren houder waarin naalden kunnen worden opgeborgen. 2 cm. L.5,5 cm. ca. 31 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren beugeltas met opengewerkte oud-Hollandse voorstellingen, 835/000 grootkeur. Jaarletter K: 1920, MT.:J.A.Hooijkaas, Schoonhoven. Beugelbreedte 18cm., cond.:U
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje, 835/000. Jaarletter G 1866, MT vermoedelijk van Cornelis van Gelderen uit Schoonhoven. 5x5x1,5cm.,ca. 25 gr. Cond: U.
Zilveren 800/000 ronde aanbiedschaal, rand met rozenreliëf, 20e eeuw. SAR, ø18cm., ca.200gr.
Ronde sterlingzilveren 925/000 ,schaal op voet. 20e eeuw MT.:Edwards. H.15cm., ca.166 gr.
Sauciere zilver 826/000, Denemarken 1936, Jens Sigsaard, MT.:Carl M.Cohr, Fredericia, staand op 3 pootjes met bladmotief . L.ca.17cm., ca.190 gr.
Antiek Hollands zilveren loddereindoosje. Deksel met filigrainwerk. 2e gehalte. Midden 1800. MT: Jan Schijfsma uit Woudsend/ Sneek. 3,5x2,5x4 cm., ca. 21 gr. Cond.:G.
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 155gr. ø20cm. Cond.: U
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 176gr. ø20cm. Cond.: U
Zilveren bord, Franklin Mint in cassette-etui met certficaat van echtheid 925/000 ca. 182gr. ø20cm. Cond.: U
Antieke plated jardieniere a. 1880, met blauw glazen binnenbak. Louis Quinze stijl. 19x43x14 cm., Cond.:G
Engels zilveren kokertje met scharnierend dekseltje, ovaal trapeziumvormig model, waarin een barnsteen pijpje. Pijpje is voorzien van een 6 krt. gouden mondstuk en rand. gewicht koker ca. 15gr. H.: 5,...
4 Antieke zilveren bekertjes met gelobde buik en bewerkt handgreepje, vermoedelijk Hongarije. Gehalteteken Z:800/000, 4xø6cm., ca.220gr. Cond.:U
Roomkan zilver 800/000, 20e eeuw, barcke vormgeving op brede ronde voet. Kannetje heeft brede schenktuit. H.11.5 cm., ca.153 gr.
Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...
Bonbon schaaltje zilver 800/000 rond staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.
6 Engelse sterling zilveren strooiers met afschroefbare voet. H.5 cm., ø2.5 cm., ca. 54 gr. samen. Con.:U
Hollands zilveren set van de fa. van Kempen: visvorkje, horsd'oevre vorkje, vleesbelegvorkje en een botermesje, model dubbel filet. ca 103 gr. Cond.: U.
Zilveren 830/000 ronde schaal staand op 3 bolpootjes, 1e helft 20e eeuw, in elkaar gevouwen blad model. 5xø15cm., ca.146gr.
6 Hollands zilveren835/000 compotelepeltjes, Jaarletter gekroonde K, 1946. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 14 cm. ca. 148 gr. Cond: U