Bronzen Madonna, waarschijnlijk 18e-19e eeuw met mooie patina 34,5x12x7cm. Cond.: G
Bronzen borstbeeld ca. 1900, gesigneerd Donatello, in zeer goede originele staat 15x14x8cm. Cond.: G
Twee oude Oosterse bronzen beeldjes 1e helft 20e eeuw, 2x vrouwelijke boedha met schaal, staande op voet 18cm. Cond.: G
Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U
Compositie metalen figuur ca. 1890 (chip af van voet) van een jongen staand op marmeren sokkel, gesigneerd Bouret H.: 46cm. Cond.: R
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een smid. Geheel staand op marmeren sokkel, gesigneerd Germaii H.: 50cm. Cond.: G
Antiek figuur van de Griekse godin Athene ca. 1890 op marmeren sokkel, voet licht beschadigd H.: 47cm. Cond.: G
Bronzen portret naar Salvador Dali, gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 42x23x22cm. Cond.: G
Bronzen duif, gemerkt Francois Pompn. Gemonteerd op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 25x14x8cm. Cond.: G
Bronzen `figuur van naakte man op paard, staand op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 39x36x21cm. Cond.: G