Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren sleutelhorloge ca. 1880
Resultaat: 40 EUR

Zilveren sleutelhorloge ca. 1880, cilindergang, sleutel ontbreekt

Metalen sleutelhorloge
Geen vanafprijs

Metalen sleutel vestzakhorloge, cilindergang.sleutelopwinding, sleutel ontbreekt

Zilveren zakhorloge ca. 1930
Resultaat: 45 EUR

Zilveren zakhorloge ca. 1930, Zwitserse ankergang,kroon opwinding, met secondenwijzer

4 lepeltjes
Geen vanafprijs

4 diversen zilveren lepeltjes w.o. 3 lepeltjes van kerstmis 1981 t/m 1983 en een lepeltje met afbeelding van het stadshuis van Middelburg. 59gr

juskom
Resultaat: 70 EUR

Engelse zilveren juskom met gecontourneerde rand en gebogen pootje ca. 1920.

eierlepel
Resultaat: 10 EUR

eierlepel

Zilveren vestzakhorloge
Resultaat: 50 EUR

Zilveren vestzakhorloge,H. Samuel,Manchester ca. 1880, sleutelopwinding, ankergang. met secondenwijzer, sleutel ontbreekt

Metalen spoorweghorloge
Resultaat: 80 EUR

Metalen spoorweghorloge Golana ca. 1930. Zwitserse ankergang met secondenwijzer,

Armband en ketting jade
Resultaat: 45 EUR

Jade armband en ketting met kralen.

Horloge brequet
Geen vanafprijs

Flacon
Resultaat: 130 EUR

Flacon met zilveren dop

Jaap van Kregten boerderij met koeien
Geen vanafprijs

Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U

Johannes, boerenhoeve
Resultaat: 45 EUR

Gesig. Johannes 1950, olieverf op linnen, Boerenhoeve. 40x60cm. Cond.: G

E.Klausen, rivierlandschap
Resultaat: 30 EUR

Gesig. E. Klausen, olieverf op paneel, Rivierlandschap met boerderij. 24x18cm. Cond.: R

v. Kregten landschap met koeien
Resultaat: 40 EUR

Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien, 60x80cm. Cond: G

A. van Dijk, brug en rivier
Resultaat: 55 EUR

Gesig. A. van Dijk, olieverf op linnen, landschap met brug en rivier (Belgie). 35x45cm. Cond.: R

Landschap met figuren
Geen vanafprijs

Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G

Robbers, landschap met bomen
Resultaat: 50 EUR

Gesig. Robbers, olieverf op linnen, landschap met bomen 40x80cm. Cond: G

A. Coent
Geen vanafprijs

gesig. A. Coent 1918, olieverf op paneel, landschap. 38x46cm. Cond.: R

A. Sleeswijk, boerenhoeve
Resultaat: 35 EUR

Gesig. A. Sleeswijk olieverf op linnen, boerenhoeve met drenkput. 50x70cm. Cond.:U

W.J.v.d Brijnen.kruis
Geen vanafprijs

Gesig. W.J. v/d Brijnen, olieverf op linnen, voorstellende stilleven met Heilig Kruis, 40x50cm., Cond.:G

Hockeren '45, boerderij
Resultaat: 35 EUR

Gesig. Hockeren '45, olieverf op linnen, boerderij met bomen. 40x50cm. Cond.: G

Zeefdruk op papier
Geen vanafprijs

Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:First Maiden, 36x79 cm, Cond.:U

Zeefdruk op papier
Geen vanafprijs

Zeefdruk op papier,Stephen Moss-Horton, voorstellende:Entourage, 36x79 cm, Cond.:U