Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U
18e Eeuws notenhouten Hollands kruispoot glasvitrine. 207x205x42cm.
Eugene Gabriel Louis Isabey (1803 Parijs - 1886 Parijs), olieverf op linnen (oude bedoeking), het binnenhalen van de vangst 64x93cm. Cond.: U
Johannes Hermanus Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op paneel, dorpsgezicht met vesting 33x50cm. Cond.: G
Brosche WG 14 krt.,fantasie model bezet met briljant baquette geslepen 13.5 gr.
Hollands kabinet met inlegwerk ca. 1780. Dubbelgebogen bovenstuk met oplopende deuren. Onderstuk met gebogen laden. Geheel gedragen op gebogen poten. 160x52x220cm.