Divers koperwerk, waaronder een paraplubak, vaas en een standaard
Frans boek ca. 1900 Jugendstil. L'univers et L'Humanite premier volume, Editeur: Paris Bong.
Houten kruis met zilveren Corpus Christie, Frankrijk ca. 1880, 42x12x18cm.
Tinnen dienblad met theepot, suikerpot, melkkannetje en voorraadpot.
Olieverf op paneel ongesign., bloemstilleven,, 20x25 cm., dient als sleutelkastje 48.5x44cm.
Een eiken kapstok, 3 delen messing, 2 oude wasstampers en een koffiemolen
Gietijzeren Jugendstil tafeltje. koud-beschilderd, bijzonder mooi. 70xØ35cm.
3 Stempels van hout, 1x apostel, 1x kerkelijk, 1x Maria met kind