Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

wanddecoratie
Startprijs 10 EUR

2x Wanddecoratie

Beddepan
Geen vanafprijs

Smeedijzeren beddenpan met koperen deksel

Koperen standaard
Geen vanafprijs

Koperen standaard ter presentatie van een beeld (religieus).

Divers koperwerk
Startprijs 30 EUR

Divers koperwerk, waaronder een paraplubak, vaas en een standaard

Lamp
Resultaat: 50 EUR

Staande Jugendstil stijl lamp met tulpenglazen

Kavel diverse brillen/vergrootglazen
Geen vanafprijs

Kavel diverse brillen/vergrootglazen

Borduurwerk
Geen vanafprijs

2 Ingelijste borduurwerken

3 oude lijsten
Geen vanafprijs

3 Oude lijsten begin 1900. 1x houten lijst met goud en leeuwekoppen eind 19e eeuw 18,5x2,5x1,5cm. 1x houten lijst Art Nouveau van tropisch hout met goud. 27x18x1,5cm. 1x koperen lijst Art Deco met bla...

Paraplubak + messing mandje
Geen vanafprijs

Paraplubak en messing mandje

3 sieradendoosjes
Geen vanafprijs

3 Sieradendoosjes van glas (beschadigd) en natuursteen.

Frans boek Jugendstil
Resultaat: 80 EUR

Frans boek ca. 1900 Jugendstil. L'univers et L'Humanite premier volume, Editeur: Paris Bong.

Houten kruis
Startprijs 80 EUR

Houten kruis met zilveren Corpus Christie, Frankrijk ca. 1880, 42x12x18cm.

Lamp
Startprijs 100 EUR

Messing lamp met kristallen behangen 60er jaren

Tinnen dienblad
Resultaat: 27 EUR

Tinnen dienblad met theepot, suikerpot, melkkannetje en voorraadpot.

Kavels 15 oude camera's
Geen vanafprijs

15 Diverse oude camera's o.a. Kodak, Minolta, Canon, Zeiss

Lamp
Startprijs 200 EUR

Messing lamp met kristallen behangen

Sleutelkastje, bloemen
Resultaat: 45 EUR

Olieverf op paneel ongesign., bloemstilleven,, 20x25 cm., dient als sleutelkastje 48.5x44cm.

Kapstok + diversen
Geen vanafprijs

Een eiken kapstok, 3 delen messing, 2 oude wasstampers en een koffiemolen

Hanglamp
Geen vanafprijs

Een moderne in hoogte verstelbare hanglamp met glazen kap. Ø33cm.

2 x lampjes
Startprijs 15 EUR

2 Messing wandlampjes met glazen kapjes

Gietijzeren tafeltje
Startprijs 300 EUR

Gietijzeren Jugendstil tafeltje. koud-beschilderd, bijzonder mooi. 70xØ35cm.

Hoeketagere
Geen vanafprijs

Art Deko hoeketagere(Amsterdamse school stijl). metaal met stof.

Kavel van 3 stempels
Startprijs 70 EUR

3 Stempels van hout, 1x apostel, 1x kerkelijk, 1x Maria met kind

3 Stempels
Startprijs 75 EUR

3 Stempels van hout, 1x sarcofaag, 4 mannen bij tafel, 1x kardinaal