Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lampje Tiffany
Resultaat: 40 EUR

Lampje Tiffany stijl rood/wit H.35 cm. Eind 20e eeuw

Sokkel
Resultaat: 20 EUR

Grote sokkel, voorstellend Griekse zuil. H. 40cm.,ø 40cm.

Sokkel
Geen vanafprijs

Kleine sokkel voor in de tuin

halspiegel met kroon, zilverkleurig
Startprijs 75 EUR

Zilverkleurige halspiegel met kroon 81x112cm.

Stoel
Resultaat: 60 EUR

Gestoffeerde stoel

Ovale spiegel goudkleurig
Startprijs 50 EUR

Goudkleurige ovale spiegel, ø75cm.

Spiegel
Startprijs 40 EUR

Zilverkleurige ronde spiegel ø 58

Ronde spiegel goudkleurig
Startprijs 35 EUR

Goudkleurige ronde spiegel, ø68cm.

tuinpot
Resultaat: 10 EUR

Tuinpot, voorstellend griekse pot. H.28 cm.

Huisdraak Chinees
Resultaat: 50 EUR

Huisdraak Chinees, steen op een metalen steun, H 50cm.

Metalen paard
Resultaat: 50 EUR

Metalen paard, H 30cm., naar voorbeeld chinese beeldhouwkunst, vliegende paard van Leitai uit de 2e eeuw

Boeddha vrouw
Resultaat: 140 EUR

Boeddha, metaal,H 45cm.

Heksenketel
Startprijs 80 EUR

Heksenketel,ca 1950-1960,26x ø18cm.

3 oude sloten
Geen vanafprijs

3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.

tinnen bord
Resultaat: 35 EUR

Kapitaal tinnen bord met graveerwerk van Henri IV in gevechtskleding en zwaard in de hand Ø40 cm.

Kavel divers
Resultaat: 30 EUR

Aardewerken serviesje gem. Societe Kermiek Maastricht, beschilderd met bloemdecor, 6 kop en schotels, theepot, suiker en melkkannetje, bronzen knopvijzel en 2 aardewerken vazen.

3xgeelkoper
Resultaat: 50 EUR

3 diverse geelkoperen jachthoorns

glazen
Startprijs 25 EUR

6 Kristallen wijnglazen

Servies
Resultaat: 10 EUR

Duits koffieservies 10 persoons

Pop met stoeltje e.a.
Resultaat: 25 EUR

Kinderpop met stoeltje en diverse poppenspulletje o.a. serviesje

Verzilverd vliegtuig
Geen vanafprijs

Verzilverd vliegtuig op poot eind 20e eeuw 23x18x12cm.