Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

7 delen tingoed
Resultaat: 75 EUR

7 Delen tingoed. 1x antieke schenkkan 21xØ10cm. 1x presenteerschaaltje Art Deco (gero). 9xØ10,5cm. 3 delig koffieservies Art Deco. 1x fruitschaal Art Deco (gero). 10xØ24cm.. 1x tabaksdoos Art Deco 24...

Tinnen oorkannetje
Startprijs 80 EUR

Tinnen oorkannetje (amphora) Frans 19e eeuw.

Schild achter glas
Geen vanafprijs

Jugendstil plaquette (Christus op metalen relief). eiken lijst, 48x54cm.

3 spaarpotten Fobrux
Resultaat: 40 EUR

3 Spaarpotten Art Deco Fobrux geemailleerd. H: 1x 14,5cm, 2x 13,5cm.

Trapauto
Resultaat: 90 EUR

Gele kinder trapauto van blik. Merk Marquant. 95x45x54cm.

Poppenhuis meubelset
Resultaat: 30 EUR

Poppenhuis meubelset, messing met porseleinen plaatjes. bestaande uit 2 bankjes, schommelstoel, en tafeltje met 4 stoelen. Cond.: G

Borstelsetje schildpad
Geen vanafprijs

Borstelsetje met 3 borstels, midden 20e eeuw. 30x16cm.

Doos kinderspeelgoed
Resultaat: 25 EUR

Doos divers kinderspeelgoed, o.a: dambord compleet, diverse dominospellen, kwartetten,puzzels en kaartspellen

Borstelsetje
Geen vanafprijs

Art deco borstelsetje met een facet geslepen spiegeltje en zilveren initialen. ca. 1930. 33x27cm.

Schildpad doos
Geen vanafprijs

Schildpad doos met goudbeschildering ca. 1900, bamboe met een vogel afgebeeld(beschadigd. Japans. 18x9x5,5.

7 oude pijpen
Resultaat: 70 EUR

7 Oude pijpen van hout, meerschuim, aardewerk en koper uit Azie en Nederland 19e en 20e eeuw. div. afm.

Wandelstok
Geen vanafprijs

Afrikaanse wandelstok van tropisch hout met negervoorstelling. H:86cm Cond.: G

Kavel passers en pennen
Geen vanafprijs

5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.

3 kalenders
Resultaat: 170 EUR

3 Complete kalenders van Roessel en Co Amsterdam 20-er en 30-er jaren. 1x KRO omroepkalender 44x28cm. 1x 45x25cm. 1x Europa-Zuid Amerika lijn 44x29,5cm. Alle ongebruikt.

Kavel 25 diversen
Resultaat: 70 EUR

17 messen, 6 (aparte) aanstekers, 2 zaklantaarns. Cond.: G

Japans Tableau
Geen vanafprijs

Japans Tableau van 2 personen in een tuin. Hout met diverse steensoorten ingelegd. Mooie kwaliteit rond 19e eeuw. (1 stukje ontbreekt). 35x18x1cm. Cond.: G

Defect-zoeker
Resultaat: 35 EUR

Defect zoeker voor machines, turbines, dynamo's etc. Voor de oldtimer bezitter. NP: 150 euro

Spaarpot clown
Resultaat: 60 EUR

50-er jaren spaarpot in de vorm van een clown H:13,5cm.

Set biljartballen
Geen vanafprijs

Set biljartballen Super Aramith Deluxe

Champagnekoeler met 6 glazen
Resultaat: 15 EUR

Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.

Huisdraak Chinees
Resultaat: 50 EUR

Huisdraak Chinees, steen op een metalen steun, H 50cm.

3 oude sloten
Geen vanafprijs

3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.

Dienblad Art Nouveau
Geen vanafprijs

Dienblad Art Nouveau van hout. Goudkleurig met Art Nouveau borduursel (mooie kwaliteit). 50x39x2,5cm.

Kavel divers
Resultaat: 30 EUR

Aardewerken serviesje gem. Societe Kermiek Maastricht, beschilderd met bloemdecor, 6 kop en schotels, theepot, suiker en melkkannetje, bronzen knopvijzel en 2 aardewerken vazen.