Jugendstil plaquette (Christus op metalen relief). eiken lijst, 48x54cm.
3 Spaarpotten Art Deco Fobrux geemailleerd. H: 1x 14,5cm, 2x 13,5cm.
Schildpad doos met goudbeschildering ca. 1900, bamboe met een vogel afgebeeld(beschadigd. Japans. 18x9x5,5.
7 Oude pijpen van hout, meerschuim, aardewerk en koper uit Azie en Nederland 19e en 20e eeuw. div. afm.
Afrikaanse wandelstok van tropisch hout met negervoorstelling. H:86cm Cond.: G
5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.
Japans Tableau van 2 personen in een tuin. Hout met diverse steensoorten ingelegd. Mooie kwaliteit rond 19e eeuw. (1 stukje ontbreekt). 35x18x1cm. Cond.: G
Champagnekoeler met 6 glazen. Champagne Pommery Reims France.
3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.
Dienblad Art Nouveau van hout. Goudkleurig met Art Nouveau borduursel (mooie kwaliteit). 50x39x2,5cm.