Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij H.C. Bogman
Startprijs 500 EUR

Schilderij H.C. Bogman (1861-1921 Den Haag), olieverf op linnen, paarden bij schuur, 32x21cm Cond.: U

Olieverf op linnen
Startprijs 100 EUR

Gesig. Andries van den Berg, olieverf op linnen, Larens interieur, 30x40cm. Cond.: U

Milly van Duivenbode
Geen vanafprijs

Pastel, Milly van Duivenbode(Amsterdam 1901), stilleven Cond.: U, 48x36cm

Stilleven ADL
Geen vanafprijs

Stilleven, gesig. ADL 40x60cm.

Ets P.A. Nijgh
Resultaat: 20 EUR

Ets op papier, P.A. Nijgh(1876-1959 Enschede), gezicht op de veenplas, cond: goed, 50x41cm

Schilderij
Resultaat: 30 EUR

Onbekend ,heidelandschap, olieverf op linnen,60x80cm

Olieverf A. franke
Geen vanafprijs

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 30x122cm.

olieverf A. Franke
Resultaat: 180 EUR

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 178x133cm.

Henk v.d.Ven
Geen vanafprijs

Houtskool op papier,voorstellende landschap.Gesign.Henk v.d.Ven 80x54 cm

collage
Geen vanafprijs

Collage op papier, compositie, Frans van Wageningen 101x101cm. Cond.: R

olieverf
Geen vanafprijs

Olieverf op linnen, Gesig. M.Ren 1975, 100x75cm. Cond.: U

Schilderij R. Deggen
Geen vanafprijs

Gesigneerd R Deggen, vrouw met paard

schilderij
Startprijs 100 EUR

Olieverf op paneel, Winterlandschap, gesign. A.Vermont, 39x23cm.

paneel
Startprijs 100 EUR

Olieverf op paneel, Boot op zee,ond. gesign., 26x15cm.

A. Ersfeld
Startprijs 150 EUR

Olieverf op linnen,gesig. A. Ersfeld, schepen op zee. 62x110cm.

Olieverf op linnen
Resultaat: 60 EUR

Olieverf op linnen, gesig. W. Roelofs, jr., watergezicht cond.Goed, 36x28.5cm

E. van der Ven
Resultaat: 125 EUR

E. van der Ven, olieverf op linnen, bloemstilleven, 1866-1944 Laren, cond.Redelijk, 50x60cm

R. Fater
Resultaat: 60 EUR

Olieverf op linnen, gesig. R Fater, Vossenjacht, cond.Goed, 80x70cm

Olieverf A. Franke
Resultaat: 260 EUR

Olieverf op paneel abstract, A, Franke 182x90cm.

Prent
Geen vanafprijs

Ingelijste prent Nico Vrielink 50x70cm.

A. Herkemans
Resultaat: 225 EUR

A. Herkemans, wintergezicht, olieverf op linnen, 50x60cm

Olieverf op linnen
Resultaat: 50 EUR

Olieverf op linnen, gesig. J. Pletser, landschap met korenschoven, 50x60cm

Olieverf op linnen
Resultaat: 60 EUR

Olieverf op linnen, ond. gesig. stilleven met gemberpot. 49x38cm.

C. ten Kate
Geen vanafprijs

2 x landschappen C. ten Kate, olieverf op paneel 35x27cm pendant