Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 karaffen
Startprijs 50 EUR

2 Krsitallen karaffen. 33xØ12cm en 35xØ13cm. Cond.: U

3 x peper&zout stel
Geen vanafprijs

3 x peper&zout stel van glas begin 20e eeuw. Cond.: G

Vaas
Geen vanafprijs

Aardewerken vaas 20e eeuw. blauwgroen geglazuurd. H:65cm. Cond.: U

6 Bordjes + 2 katten + glazen doos + chinees bord
Resultaat: 10 EUR

6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord

2 schotels
Startprijs 100 EUR

Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm

6 delen aardewerk
Geen vanafprijs

6 Delen aardewerk, 3 bloempotten, 3 vaasjes

Aardewerken borden 3x
Resultaat: 20 EUR

Aardewerken borden,3x Maastricht, Chasse au Lion

bonbonschaaltje
Startprijs 50 EUR

Delfts bonbonschaaltje met zilveren hengsel

Pors. theeservies P. Regout
Startprijs 250 EUR

Wit met blauw aardewerk theeservies, decor "Castilla" en gemerkt P.Regout Maastricht ca. 1900.

Imari bord
Startprijs 70 EUR

Imari bord,blauw decor, omstreeks 1880, ø23cm

Bordje
Resultaat: 20 EUR

Imari bordje ø 15cm

4 chinese kommen
Resultaat: 50 EUR

4 Chinese kommen

schotel, Qianlong
Startprijs 100 EUR

Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm

9 delen aardewerk
Resultaat: 20 EUR

9 delen aardewerk waarvan 8 keer schenkkannen.

kavel div.keulse potten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 9 kleine keulse potten met blauw beschilderd en 4 kleine keulse kannetjes.

Chinese vrouw
Resultaat: 50 EUR

Chinese vrouw, aardewerk, bijzonder fijn werk H 30cm

Kavel diversen
Resultaat: 20 EUR

Kavel met divers porselein, glaswerk en verzilverde delen. o.a; kopjes, schaaltjes, glazen, doosjes

Knijpfles
Geen vanafprijs

Knijpfles met tinnen montuur en mondgeblazen glas ca. 1900. Zeer fraai.

4 blauwe borden
Geen vanafprijs

4 blauwe borden

Aardewerken kunstvoorwerp
Geen vanafprijs

Ongesig. aardewerken kunstvoorwerp 2e helft 20e eeuw. 22x35cm. Cond.: G

Vaas
Startprijs 500 EUR

Grote glazen vaas begin 20e eeuw. gesig. gegue. Mooie kwaliteit. 44xØ35cm. Cond.: U

G.Cardinale
Geen vanafprijs

Zeer fraaie mondgeblazen vaas van glasblazerij Gerardo Cardinale 1995. Verkozen tot glasblazer van Europa (cert. aanwezig)

Majolica bloempot
Geen vanafprijs

Majolica bloempot

Servies Kaiser Thuringen
Resultaat: 15 EUR

6 Delig koffieservies, Kaiser Thuringen ong 1960, met botervloot, jus kom en 2 dekschalen