Antieke Aziatische bronzen dansende boeddha. 6x8x3,5cm. Cond.: U
Bronzen kunstwerk1e helft 20e eeuw. Jakob en de engel met etiket Fri Heil. 26,5x18,5x6cm. Cond.: U
Beeld vrouwenfiguur Art Deco.(kleine beschadiging). 35x24x11,5cm. Cond.: G
Antieke Chineese plaquette. Bijzonder mooi uitgewerkt natuursteen. 26x20cm.
Art Deco bloemenmeisje compositie, met druiven in een korf. Met sokkel (sokkel licht beschadigd). 29x20cm.
Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.
Raoul Larche (1860-1912 Frankrijk) bronzen figuur van een staande vrouw, mooie patina. 31x10cm.
3 Tropisch houten Aziatische figuren. 1x Boedha 2x Bustes.
2 Tropisch houten beelden van Aziatische figuren 1x kakatoe 1x hert.