Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R
Eiken Duitse staande klok ca. 1910. Deur met facet geslepen glas.190x53x27cm.
Ronde mahoniehouten salontafel, ø100 cm.,H.56 cm. blad massief, poot fineer.
Uittrek/coulissentafel Duits ca. 1840 Lodewijkstijl. Beuken en mahonie opgelegd. Uittrekbaar tot ca. 3m. Geen inlegbladen. 113x85x73cm.
Een eikenhouten gezwarte ovalen spiegel met facet geslepen spiegel. ca. 1920. 82x56cm.
Eiken houten kapstok met snijwerk en leeuwekoppen, 6 haken, ca.1900. 96x20x39cm
19e Eeuws mahonie juwelenkistje met bronzen klauwpootjes. compleet. 22x13,5x14cm. Cond.: G
Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.
Wandklokje met tinnen voor- en zijplaten, voorplaat met afbeelding zonnekoning. Zijkanten met amoureuze voorstelling.
Frans klokkenstel voet van rood geaderd marmer.. Beide kandelaars met 5 kaarsenhouders. Klok: 55cm. Kandelaars: 62cm.,Sculptuur Sel du Fleur.
Tafelklokje, eikenhouten kast ca. 1900. Wekkeruurwerk van latere datum. Voorkant is met messing gietstukjes gedecoreerd.
Vrijslinger in bruingekleurde eikenhouten kast ca 1900. Uurwerk is van latere datum. Slinger van gegoten messing met haan.
Tafelklok met eikenhouten kast ca. 1900. Wijzerplaat met bloemen gedecoreerd, uurwerk gem. DRGM.
Zeeuwse kast, massief eiken in renesaince stijl. Front met 6 gestoken panelen in diverse uitvoeringen. Omstreeks 1880.Hoogwaardige kwaliteit
Raedhuisklok van de firma Warmink ca 1980. Groot deel gietwerk.l Ø22cm.