Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

7 oude pijpen
Resultaat: 70 EUR

7 Oude pijpen van hout, meerschuim, aardewerk en koper uit Azie en Nederland 19e en 20e eeuw. div. afm.

Bureaulamp rood/bruin
Resultaat: 30 EUR

Bronskleurige bureaulamp in oude stijl. H:40cm.

2 x kandelaars
Startprijs 15 EUR

2 Verzilverde kandelaars met parelrand

Schildpad doosje
Geen vanafprijs

Schildpaddoosje met een uitgewerkte schildpaddraak op het deksel ca. 1900. Japans of Chinees(kleine barstjes). 9x6x4,5cm.

Schildpad doos
Geen vanafprijs

Schildpad doos met goudbeschildering ca. 1900, bamboe met een vogel afgebeeld(beschadigd. Japans. 18x9x5,5.

2 Schildpad sieradendoosjes
Resultaat: 70 EUR

2 Antiek schildpad uitklapbare sieradendoosjes ca. 1910. Scharniersysteem is defect maar wel te repareren. 7x11x8cm en 6,5x10x6,5cm

Borstelsetje
Geen vanafprijs

Art deco borstelsetje met een facet geslepen spiegeltje en zilveren initialen. ca. 1930. 33x27cm.

Doos kinderspeelgoed
Resultaat: 25 EUR

Doos divers kinderspeelgoed, o.a: dambord compleet, diverse dominospellen, kwartetten,puzzels en kaartspellen

Kavel oud speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Divers oud speelgoed. 1x ijzeren carrousel. 1x gietijzeren koets met paarden. 1xspaarpotje. 1x opbergdoosje. 1x setje dobbelstenen. Cond.: G

Borstelsetje schildpad
Geen vanafprijs

Borstelsetje met 3 borstels, midden 20e eeuw. 30x16cm.

Poppenhuis meubelset
Resultaat: 30 EUR

Poppenhuis meubelset, messing met porseleinen plaatjes. bestaande uit 2 bankjes, schommelstoel, en tafeltje met 4 stoelen. Cond.: G

Bromtol
Startprijs 50 EUR

Oude blikken bromtol begin 20e eeuw.

Trapauto
Resultaat: 90 EUR

Gele kinder trapauto van blik. Merk Marquant. 95x45x54cm.

3 armige kaarsenkandelaar
Startprijs 20 EUR

3 Armige kaarsenkandelaar met parelrand

3 spaarpotten Fobrux
Resultaat: 40 EUR

3 Spaarpotten Art Deco Fobrux geemailleerd. H: 1x 14,5cm, 2x 13,5cm.

Staten bijbel
Resultaat: 500 EUR

Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit

Schild achter glas
Geen vanafprijs

Jugendstil plaquette (Christus op metalen relief). eiken lijst, 48x54cm.

1 Coupe en schaal
Startprijs 10 EUR

1 Glazen coupe en een bonbonschaal

Mokka servies
Startprijs 70 EUR

Zwaar verzilverd mokka servies met tablet

2 Perzische kannen
Resultaat: 30 EUR

2 Perzische kannen ca. 1900. (Koffie en thee) koper filigrain met gekleurde stenen. 10x14x8cm. en 12x18x10cm.

Replica Kris
Geen vanafprijs

Replica kris

2 Replica pistolen
Geen vanafprijs

2 Replica pistolen

3 houten houders
Geen vanafprijs

3 Houten houders begin 20e eeuw gemaakt van div. houtsoorten. 10x9x3cm, 13x3,5x6,5cm en 10x6,5x1cm. Cond.: U

3 armige kaarsenstandaard op voet
Resultaat: 35 EUR

Verzilverde 3 armige kaarsenstandaard op voet H.50cm