Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees blauw bord
Resultaat: 1.900 EUR

17e Eeuws Chinees blauw bord met afbeelding van een haas ca.1680. Rand gerestaureerd +scheurtje. 6xØ31cm. Cond.: R

beeld meisjes
Resultaat: 1.400 EUR

Demeter H. Chiparus(1888-1950 Roemenie-Frankrijk), meisjes op een bank. Groen gepatineerde composiet met goud opgehoogd. 26x41x11cm. Cond.: G

tegel met dodovogel
Resultaat: 700 EUR

Delftsblauw/polychroom aardewerk tegel met dodovogel Holland. begin 17e eeuw.13x13cm

Vaas
Resultaat: 600 EUR

Plateel vaas (3446 Unique metallique) K.P.Z. 23,5xØ16cm. Cond.: U

Aardewerken bord
Resultaat: 520 EUR

Groot aardewerken bord eind 19e eeuw. 9xØ48cm.

5 Chinese blauwe schotels
Resultaat: 375 EUR

5 Chinese blauwe schotels, 18e eeuws

Wedgwood
Resultaat: 360 EUR

Wedgwood eetservies ca. 1960. 4x soepkommen, 4x ontbijtborden, 4x grote borden, vlees- en aardappelschaal, juskom en asbak. Allen gedecoreerd met draken en vruchten.

Pors. beeld vrouwfiguur
Resultaat: 350 EUR

Japans porseleinen beeld van vrouwfiguur (Quan-Yin) ca. 1930, 50x14x15cm

bord groot
Resultaat: 330 EUR

Groot chinees bord gedecoreerd met bloemen en vrucht eind 17e eeuws. Getaxeerd op 1500 euro.

2 siervazen
Resultaat: 250 EUR

2 Kantonees siervazen gekleurd. China 19e eeuw.H23cmx Ø12cm

2 Fam Rose borden
Resultaat: 225 EUR

2 Chinese Fam Rose borden Chien-Lung periode 18e eeuw, Ø 23cm.

Villeroy en Boch
Resultaat: 200 EUR

Villeroy en Boch, 4-delig lampetstel, gedeeltelijk gerestaureerd

3 sierschotels
Resultaat: 200 EUR

3 Kantonese porseleinen sierschotels(gekleurd). China eind 19e eeuw.Ø 24.5cm.

3 Imari bordjes
Resultaat: 200 EUR

3 Goud imari bordjes 18de eeuws met bloem-decor,ø22 cm.

Imari bord
Resultaat: 180 EUR

Imari bord

3 borden
Resultaat: 180 EUR

3 Delfstblauwe aardewerken borden met bloemendecor Hollands. 19e eeuws met randschade. Ø30cm.

Bisquit porseleinen orkest 8x
Resultaat: 160 EUR

Bisquit porseleinen mini orkest, bestaande uit 8 figuren. paar kleine beschadigingen. Hoogte: 9 en 7cm.

2 borden
Resultaat: 160 EUR

2 Chinese borden eind 17e eeuw met voorstelling van 2 kemphanen. Haarscheurtje en minimale randbeschadiging. Taxatie van 2000 euro.

plateel
Resultaat: 150 EUR

Gouda plateel Jardinierre begin 20e eeuw. (467 Corona Gouda Holland). 35x21x9cm.

3 Imari borden
Resultaat: 150 EUR

3 Imari borden

Stel Imari vazen
Resultaat: 150 EUR

Stel Imari vazen

Tableau makkum
Resultaat: 150 EUR

Tableau makkum, vogel in kooi (pendant),25x24 cm, aan rand licht beschadigd

Tableau makkum
Resultaat: 150 EUR

Tableau makkum,vogel in kooi (pendant), 25x24 cm, aan rand licht beschadigd

Stel zeskantige Imarivazen
Resultaat: 140 EUR

Stel zeskantige Imarivazen