Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeldje met ivoor
Resultaat: 800 EUR

Rene-Paul Marquet. 1875 Frankrijk. Hollands meisje brons met ivoren handen en gezicht. 17x10x9cm. Bijzonder mooi stuk

Bronzen lamp
Resultaat: 390 EUR

Groen gepatineerde zwaar bronzen lamp met kinderen en paddestoelen(fijn gedecoreerd). gesig. Wever. 38xØ23cm. Cond.: U

ivoren groepje
Resultaat: 332 EUR

Chinees antiek ivoren groep, zeldzaam (mooie kwaliteit), diverse kleine voorwerpen. 11x10x7cm. Cond.: U

Bronzen Boedha
Resultaat: 125 EUR

Antieke bronzen Aziatische boedha. 20x7x11cm. Cond.: U

Plaquette
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chineese plaquette. Bijzonder mooi uitgewerkt natuursteen. 26x20cm.

Bronzen haan
Resultaat: 100 EUR

Bronzen sculptuur van een haan op marmeren sokkel eind 20e eeuw. 20x14x33cm.

Bloemenmeisje compositie
Resultaat: 80 EUR

Art Deco bloemenmeisje compositie, met druiven in een korf. Met sokkel (sokkel licht beschadigd). 29x20cm.

cloisonné
Resultaat: 80 EUR

2 cloisonné vazen Asien ca. 1960 op houten voet gedecoreerd met vlinders en bloemen, 24x28xø14 cm.

laaf op blad
Resultaat: 80 EUR

bronzen sculpture, voorstellend: laaf op blad

2 cl. vazen
Resultaat: 65 EUR

2 cloisonne vazen met sokkel. Rozendecor 27xØ15cm.

2 houten beeldjes
Resultaat: 60 EUR

2 Aziatische figuren van tropisch hout. 1x waterbuffel 1x danser. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 60 EUR

Tropisch houten Aziatisch beeld van een danseres. H:50cm. Cond.: G

Houten beeld
Resultaat: 60 EUR

Aziaitisch tropisch houten beeld, voorstellend 2 figuren. Cond.: G

dame met eenden
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: dame met eenden, op marmeren sokkel

meisje op tak
Resultaat: 60 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: meisje zit op tak, op maremeren sokkel. Eind 20e eeuw

Bronzen hond
Resultaat: 50 EUR

Bronzen sculptuur met marmeren sokkel van een hond staande op een waterbak. Eind 20e eeuw 20x15x25cm.

3 figuren
Resultaat: 50 EUR

Bronzen kunstwerk in de vorm van 3 figuren samen gesmolten, staand op een voet voorstellend een zonnewijzer, groen gepatineerd. ø10 cm H21 cm.

Moeder en kind met zwaan
Resultaat: 50 EUR

Bronzen sculpture, voorstellend: moeder en kind met zwaan op een marmeren sokkel

2 houten beelden
Resultaat: 40 EUR

2 Tropisch houten Aziatische danseressen.

Beeld
Resultaat: 40 EUR

Samak buste van een vrouw

Bronzen beeld
Resultaat: 40 EUR

Bronzen sculpture voorstellend moeder en kind,21e eeuw

7 Religieuze beeldjes
Resultaat: 30 EUR

7 Religieuze beeldjes ca. 1900, metaal compositie. ca. 5cm. Cond.: G

Beeldje van een vrouw
Resultaat: 30 EUR

Bronsachtig beeldje van een vrouw ca. 1900. (metaal met bronspatina) 10x5x5. Cond.: G

Bronzen Maria met kind
Resultaat: 30 EUR

Bronzen Maria met kind ca. 1900 5x3x2cm. Cond.: G