Gesig. Max Drechsler 1933 olieverf op linnen , landschap hooi binden 50x72 cm, Cond.:R
Ond. gesig. aquarel, terras met parasol 22x32cm. Cond.: G
J. Diepeveen, olieverf op paneel, Enschede tulp. 50x35cm. Cond.: U
Theo Goedvriendt (1879-1969 Warnsveld), olieverf op linnen, paddestoelen. 35x42cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede olieverf op linnen, "Dinkel bij de Lutte" 40x50 cm. Cond.:U
Ongesig. olieverf op paneel, Kerkinterieur 19e eeuws 40x60cm. Cond.: G
Gesig. Duseppa?, olieverf op linnen, Italie waarschijnlijk Venetie. 35x24,5cm. Cond.: G
Wim Helden(1892-1966 Hattem), olieverf op linnen, landschap. 18x24cm. Cond.: U
Gesig. A. van Dijk, olieverf op linnen, landschap met brug en rivier (Belgie). 35x45cm. Cond.: R
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "De Bommelas"40x50 cm. Cond.:U
Gesig. M. Corper, olieverf op linnen, landschap met figuren. 61x41cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam(1911-2007 Hilversum), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren. 40x50cm. Cond.: U
Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978), olieverf op paneel, rivierlandschap. 50x44cm. Cond.: G
Johan Adolph Rust (1828-1915), aquarel op papier, landschap met dorp. 41x25cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Singraven Denekamp" 40x50 cm. Cond.:U
Fedor van Kregten(1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, boerenhoeve met koeien, 50x70cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol(1882-1950 Enschede), olieverf op paneel, de watermolen van Haaksbergen, 45x60cm. Cond.: U
Hermanus Jan Hendrik Rijkelijkhuysen 1813-1883 Utrecht, olieverf op linnen, landschap met figuren 38x52cm. Cond.: G
Gesig. J. Veen, olieverf op linnen, landschap met molen in de Haagse school stijl. Cond.: U
Gesig. Robbers, olieverf op linnen, landschap met bomen 40x80cm. Cond: G