02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

B.Baaijens
Startprijs 65 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Buurse beek" 40x50 cm. Cond.:U

Staron and Meyer
Geen vanafprijs

Staron and Meyer ca. 1900, handwerk op damast, figuren bij een beekje. 17x34cm. Cond.: G

Poldergezicht met molen
Resultaat: 35 EUR

kavel 4 prenten,1 ets
Startprijs 15 EUR

4 prenten Roodenburg en een ets op papier onduid. gesig. 28x20cm, 30x24cm, 28x20cm, 30x20cm, 25x29cm. Cond.: S

Portret van een vrouw
Geen vanafprijs

Ongesig. houtskool op papier, portret van een vrouw. mooie kwaliteit. 29x39cm. Cond.: G

landschap met molen
Resultaat: 35 EUR

Olieverf op linnen,landschap met molen,40x50 cm. Cond.:U

Francois Dolhen
Geen vanafprijs

Francois Dolhen, Vlaamse school Belgie 20e eeuw, olieverf op paneel, branding bij ondergaande zon. 29x23cm. Cond.: G

naar J.H. Mastenbroek
Resultaat: 60 EUR

B.Baaijens
Startprijs 65 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Molen bij water" 40x50 cm. Cond.U

B.Baaijens
Startprijs 45 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"Berkeboom in Buurse" 24x30 cm. Cond:U

Hofer, bloemstilleven
Resultaat: 30 EUR

M.C. Kooseman Schakel, bloemen in vaas
Startprijs 100 EUR

M.C. Kooseman Schakel(1894-1939 Amsterdam), olieverf op linnen, bloemstilleven. bloemen in vaas 40x50cm. Cond.: G

Landschap met boerenschuur
Geen vanafprijs

Ongesig. Landschap met boerenschuur, 50x70cm. Cond.: G

Treurende clown
Geen vanafprijs

Ongesig., treurende clown, olieverf op linnen. 50x70cm. Cond.: M

gesig. Paul Rink, stilleven
Startprijs 150 EUR

Gesig. Paul Rink, olieverf op linnen, stilleven met bijbel. 40x60cm. Cond.: G

Aquarel met potten
Resultaat: 50 EUR

Onduid. gesig. pastel op papier, stilleven met aardewerk. 48x33cm. Cond.: G

Picasso
Resultaat: 200 EUR

E.J.W. Aalscholver
Geen vanafprijs

Gesig., E.J.W. Aalscholver 30-er jaren, pastel op papier. 23x43cm. Cond.: G

J. Deense
Startprijs 200 EUR

Gesig. J. Deense, olieverf op linnen, moderne compositie. 41x59cm. Cond.: G

Ed Lespeneny
Resultaat: 20 EUR

Ed Lespeneny 1895, aquarel op papier, postkoets met figuren. 32x24cm. Cond.: G

Gerhard Arnold, cafeinterieur
Resultaat: 340 EUR

2 Pentekeningen
Resultaat: 30 EUR

2 Pentekeningen

B. Hermans
Startprijs 350 EUR

B. Hermans ca. 1930, olieverf op paneel,bloemstilleven 30x40cm. Cond.: U

Johannes Hilverdink
Resultaat: 300 EUR