Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Buurse beek" 40x50 cm. Cond.:U
Staron and Meyer ca. 1900, handwerk op damast, figuren bij een beekje. 17x34cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op linnen, Poldergezicht met molen. 30x40cm. Cond.: R
4 prenten Roodenburg en een ets op papier onduid. gesig. 28x20cm, 30x24cm, 28x20cm, 30x20cm, 25x29cm. Cond.: S
Ongesig. houtskool op papier, portret van een vrouw. mooie kwaliteit. 29x39cm. Cond.: G
Francois Dolhen, Vlaamse school Belgie 20e eeuw, olieverf op paneel, branding bij ondergaande zon. 29x23cm. Cond.: G
Naar J.H. Mastenbroek, olieverf op paneel, werkers op de kade. 32x15cm. Cond.: G
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Molen bij water" 40x50 cm. Cond.U
Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"Berkeboom in Buurse" 24x30 cm. Cond:U
G. Hofer, litho op papier, bloemstilleven ovaal. 82x38cm. Cond.: G
M.C. Kooseman Schakel(1894-1939 Amsterdam), olieverf op linnen, bloemstilleven. bloemen in vaas 40x50cm. Cond.: G
Gesig. Paul Rink, olieverf op linnen, stilleven met bijbel. 40x60cm. Cond.: G
Onduid. gesig. pastel op papier, stilleven met aardewerk. 48x33cm. Cond.: G
Gesig. Picasso, olieverf op linnen, Kubistisch portret. 50x70cm. Cond.: G
Gesig., E.J.W. Aalscholver 30-er jaren, pastel op papier. 23x43cm. Cond.: G
Gesig. J. Deense, olieverf op linnen, moderne compositie. 41x59cm. Cond.: G
Ed Lespeneny 1895, aquarel op papier, postkoets met figuren. 32x24cm. Cond.: G
Gerhard Arnold 1938 Duitsland, olieverf op paneel, cafe-interieur met figuren. 30x40cm. Cond.: U
B. Hermans ca. 1930, olieverf op paneel,bloemstilleven 30x40cm. Cond.: U
Johannes Hilverdink (1813-1902 Amsterdam), aquarel op papier, 61x40cm. Cond.: U