Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Alexander Gerardus Dieperink
Resultaat: 125 EUR

Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, carnavalsmaskers. 13x16cm. Cond.: U

E. van der Ven
Resultaat: 125 EUR

E. van der Ven, olieverf op linnen, bloemstilleven, 1866-1944 Laren, cond.Redelijk, 50x60cm

Frans Hoos, Bruggetje
Resultaat: 113 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, "Bruggetje" 30x40cm. Cond.: G

Frans Hoos, landschap met knotwilgen
Resultaat: 113 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, landschap met knotwilgen 30x40cm. Cond.: G

Onbekend olieverf op linnen
Resultaat: 110 EUR

Ongesign, olieverf op linnen, kerkinterieur 60x80cm.

Theuns
Resultaat: 110 EUR

Johannes Theuns (1877 - 1961 Breda), olieverf op paneel, oude man met alpino pet 17x22cm. Cond.: U

Wim Helden
Resultaat: 100 EUR

Wim Helden(1892-1966 Hattem), olieverf op linnen, landschap. 18x24cm. Cond.: U

J. Boussard
Resultaat: 100 EUR

J. Boussard Belgische school, olieverf op paneel, Belgische boerderij. 40x30,5cm. Cond.: G

Muziek makende kinderen
Resultaat: 100 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, muziek makende kinderen 24x18cm. Cond.: U

Gesig. Jaap van Kregten, winter met knotwilgen
Resultaat: 100 EUR

Gesig. Jaap van Kregten, olieverf op paneel, winter met knotwilgen 40x26cm. Cond.: G

Naakte vrouw, olieverf op linnen
Resultaat: 100 EUR

Ongesig.(ca. 1930), olieverf op linnen, naakte vrouw. 58x70cm. Cond.: G

Monogram C.J.H.
Resultaat: 100 EUR

Monogram C.J.H., olieverf op paneel, vrouwelijk naakt bij het raam. 18x24cm. Cond.: G

Litho
Resultaat: 100 EUR

Salvador Dali, litho op papier met goudopdruk, paard met naakte vrouw 35x50cm. Cond.: U

gesig. Wetering- de Rooy
Resultaat: 100 EUR

Olieverf op linnen, gesig. Wetering- de Rooy, voorstellend: landschap, cond: goed, 30x40cm.

J.M. 3x houtsnededruk
Resultaat: 90 EUR

Gesig. J.M. 3x houtsnededruk, 29x23cm. Cond.: G

Bijbel
Resultaat: 90 EUR

Grote altaarbijbel uit 1929 met Latijns schrift en gezangen. zgn. Missale Romanum met lederen omslag in goede staat.

Pendant met paarden
Resultaat: 80 EUR

Pendant ongesig. olieverf op paneel. 1x landschap met herderin en schapen, 1x landschap met figuren en paarden. Cond.: G

B.Baaijens
Resultaat: 60 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Watermolen van Haaksbergen" 24x30cm. Cond:U.

naar J.H. Mastenbroek
Resultaat: 60 EUR

Naar J.H. Mastenbroek, olieverf op paneel, werkers op de kade. 32x15cm. Cond.: G

Olieverf op linnen
Resultaat: 60 EUR

Olieverf op linnen, ond. gesig. stilleven met gemberpot. 49x38cm.

R. Fater
Resultaat: 60 EUR

Olieverf op linnen, gesig. R Fater, Vossenjacht, cond.Goed, 80x70cm

Landschap Haagse school
Resultaat: 60 EUR

Ongesig. landschap Haagse school, 61x41cm. Cond.: G

Olieverf op linnen
Resultaat: 60 EUR

Olieverf op linnen, gesig. W. Roelofs, jr., watergezicht cond.Goed, 36x28.5cm

B.Baaijens
Resultaat: 55 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"De Dinkel in de winter" 30x40 cm. Cond:U