3x Ch. Boussard mideen 20e eeuw(was lid van de Cercle d'Art d'Anderlecht). 1x vrouwelijk naakt 34x52cm. 1x stadsgezicht 26x35cm. 1x landschap met boerderij 44,5x35,5cm. Cond.: G
Olieverf op paneel. Onduid. gesig. C. Hagen. vossenjacht. cond.: goed, 30x40cm.
Olieverf op paneel, onduid. gesig. bootjes op zee. cond.: goed, 25x20cm
Olieverf op paneel, onduid. gesig. polderlandschap. cond.: uitstekend, 24x30cm
Olieverf op linnnen , Jezus aan kruis, A. Kross, 1955. cond.goed, 60x80cm.
Olieverf op linnen, gesig. Wetering- de Rooy, voorstellend: landschap, cond: goed, 30x40cm.