Zilveren dienblad met handgrepen, Empire-stijl. 925/000, 2370 gr. 46x36cm
Zilveren servies 0,835 w.o; 1x koffiekan,H17, 1x melkkannetje H 7.5 en 1x suikerpot H 8 cm.ca. 1910 Empire stijl in goede staat, 750gr.,
Grote Engelse zilveren schaal op voet met hengsel, Londen 1906,569gr.22x17x6cm
Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.
Suikerpot en melkkannetje,399 gr.,kan 5x10x13h, pot 16x8x10h
2 Dolfijnvormige kandelaars, 1e gehalte, 925 zilver, 408 gr.
Zilverkleurige chocoladekan met houten handvat. Duits ca. 1890 zeer fraai gedecoreerd met mythologische voorstellingen.H29cm.,Ø20cm.
Ronde zilveren schaal 800/000 (B.W.G. ) ca. 1920 gedecoreerd met bloemen en hamerslag motief. Ø20 H4.5cm