Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Hengselmandje
Resultaat: 330 EUR

Gedeeltelijk aan binnezijde verguld zilv. hengselmandje in deco-stijl. Russisch gek. ca. 1920, 194 gr 10x Ø10cm.

Zilv. geboortelepel
Resultaat: 40 EUR

Zilveren geboortelepel 24gr.

10 zilveren vorkjes
Geen vanafprijs

10 zilveren gebaksvorkjes 243gr.

12 zilv. schaaltjes
Startprijs 380 EUR

12 Zilveren petit-four schaaltjes buitenl. gek. (900) ca. 1920 met kabelrand.442 gr. Ø10cm.

Zilv. roomkannetje
Startprijs 170 EUR

Zilveren 835/000. roomkannetje met zwart gekleurd handvat ca. 1920 , 100 gr., H 8 xØ6cm.

peper en zout stel
Resultaat: 100 EUR

Zilveren peper en zout stel

Hengselmandje
Startprijs 160 EUR

Zilverpleet ajourbewerkt hengselmandje Hollands ca. 1900, Ø20 x 7cm.

Wandelstokknop
Startprijs 90 EUR

Gedeeltelijk verguld zilv. wandelstokknop versierd met libelle's en bloemen. Ond. gek. 19e eeuw 55 gr., 8x Ø4.5 cm..

Zilv. wandelstokknop
Startprijs 60 EUR

Zilveren wandelstokknop versierd met boeddhafiguren ca. 1900, 22gr., Ø 3cm.

diverse lepeltjes en vorkjes
Resultaat: 40 EUR

16 div. zilv. lepeltjes en vorkjes

Zilv. parasolhandvat
Startprijs 250 EUR

Zilveren parasolhandvat met fraai gedreven voorstelling. Adres: E. Brahny - Croonenberghs / Luik (B) ca. 1880, 90 gr., 20 cm.lang

Zoutvaatje
Startprijs 40 EUR

Zilveren zoutvaatje, sterling, 134 gr.H. 11 cm.

Zilv. beugeltas
Resultaat: 170 EUR

Zilveren beugeltas Duits gekeurd.800/000 ca. 1900, 17x15cm.

Zilv. sierlepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren sierlepel met Rembrandtieke voorstellingen Holl. gek. 1912.L 15cm., 30 gr.

Roomstelletje
Resultaat: 10 EUR

Verzilverd roomstelletje met 2 lepeltjes en een verzilverde coupe. Midden 20e eeuw

klein bestek
Startprijs 100 EUR

Zilveren bestek in cassette, 6 messen en 6 vorken

Zilv. lepeltje
Startprijs 20 EUR

Zilveren lepeltje met zeilschip. Holl. gek. (met dolkje) ca. 1950.14 gr., L 13cm.

6 Lepels en vorkje in casette.
Geen vanafprijs

6 Zilveren lepels en 1 zilveren vorkje in casette van Hoeker & Zoon juweliers Amsterdam. Bewerkt met engelenkopje 255gr.

2 Delen zilv. couvert
Startprijs 60 EUR

2 Delig zilveren couvert (kinderbestek) Holl. gek. 1918, 70gr., L17cm.

Zilv. taartvork
Startprijs 40 EUR

Zilveren taartvork Holl. gek. 1942, 32 gr., L20 cm.

Knottenmandje
Startprijs 200 EUR

Ajour zilveren Hollands knottenmandje met parelrand. A.Presburg, Haarlem 1966,113gr.,ø10cm,h 6cm.

schaartje
Resultaat: 75 EUR

Antiek Hollands zilveren schaartje,19 gr. l. 11cm.

naaldenkoker
Startprijs 75 EUR

Antiek Hollands zilveren naaldenkoker met schildje,14gr.,l 10cm.

3-delig servies
Startprijs 400 EUR

Zilveren Art-deco servies, Engeland Scheffield 1883 (3 delig),kan 652gr.,melk en suiker 298 gr.