Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilverkleurig servies
Startprijs 60 EUR

Verzilverd servies, 5 delig

Bouilloir
Startprijs 250 EUR

Engelse verzilverde grote bouilloir op comfoor. Eind 19e eeuw

Theezeefje
Startprijs 20 EUR

Zilveren handtheezeefje 0835

sigarettendoos
Startprijs 230 EUR

Zilveren rechthoekige sigarettendoos 0835

tabaksdoos
Startprijs 400 EUR

Zilveren gegraveerde ovale tabaksdoos 0835 ,AD 1861

Flacon
Resultaat: 130 EUR

Flacon met zilveren dop