16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

Tabernakel secretaire
Startprijs 6.000 EUR

Kersen bureau
Startprijs 1.000 EUR

Tafel, R. Dubarry
Startprijs 500 EUR

Mahonie secretaire ca. 1800
Startprijs 1.800 EUR

Marquetrie bureau
Resultaat: 2.250 EUR

Pastoorskast
Startprijs 3.500 EUR

Vitrinekast met brons
Startprijs 700 EUR

Dressoir
Resultaat: 2.400 EUR

Paraplu standaard
Startprijs 750 EUR

Schwarzwalder paraplustandaard in de vorm van een beer 20e eeuw. Mooi handgestoken met glazen ogen in goede staat 84x36x43cm. Cond.: G

Burgemeesterstoel ca. 1900
Resultaat: 550 EUR

Kersen naaitafel
Resultaat: 800 EUR

Eiken kabinet
Resultaat: 650 EUR

Gestoken kast, Danzinger
Startprijs 2.000 EUR

Stel Bretonse piedestals
Startprijs 600 EUR

Engelse secretaire
Resultaat: 150 EUR

Engelse 19e eeuwse eikenhouten schrijfsecretaire met 5 lades in het ondergedeelte en vakverdeling achter de schuine klep (mooie patina) in goede originele staat 103x44x91cm.

Altaar 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Halve maan tafeltje
Startprijs 750 EUR

Zeldzaam Hollands mahoniehout fineer Louis Seize halve-maan tafel ca. 1780 met intarsia. Opklapbaar tot ronde tafel met 2 lades, geheel staand op messing pootjes. In goede originele staat 74xø80cm.

Empire stijl bankstel
Startprijs 1.500 EUR

Duitse noten buffetkast
Resultaat: 550 EUR

Kabinet
Resultaat: 600 EUR

Commode
Startprijs 425 EUR

Penantkastje 1820/1830
Startprijs 600 EUR

Tweedeurs kast
Resultaat: 800 EUR

Eiken kast
Startprijs 450 EUR