Jugendstil bewerkte messing kanonskogel huls met zweepslag-bloemmotief. Datering 1914-1918, in goede originele staat 35xø8cm. Cond.: G
Grote opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 in goede staat 66xø18cm.
Twee koperen ketels 19e eeuw; 1x groot Biedermeier 37xø28cm. en 1x 30x30xø19cm. Cond.: R-G
Oud pallisanderhouten paneel met diverse houtsoorten ingelegd o.a; been, noten, vruchtenhout. Oosterse voorstelling met figuren in zeer goede staat. 36x25cm.
Zware antieke plated deurklopper in de vorm van een hand 20x5x6cm. Cond.: G
Vijf delen antiek tin/plated. ca. 1900, o.a. koffiekan 2x , melkkan, suikerpot en een schenkkanb. 10-18cm., Cond.:R/G
Oud tabaksrek en doos met diverse tabakspijpen en Art Nouveau sigarenhouder 1e helft 20e eeuw 8-27cm. Cond.: G
Oude Indische messing (tabaks)pot, rondom bewerkt met bloemendecor 14xø17cm.
Hollandse biedermeier tabakspot ca. 1850, gemaakt van diverse houtsoorten in goede originele staat 16xø14cm.
Oud wand-pijpenrek van beschilderd gips met 6 tabakspijpen 20e eeuw 53x17x9cm. Cond.: G
Bronzen sluitgewichten-set 20e eeuw naar oud voorbeeld 9x10xø7cm. Cond.; G
Vier delen antiek koperwerk 19e eeuw; 1x kolenkit 19e eeuw messing en koper, 1x houtbak, kopergenageld met leeuwepoten, 1x messing emmer, kopergenageld en 1x 3-delige haardset 14-36cm. Cond.: G
Twee stansapparaten; 1x met originele beschildering ca. 1900 13-24cm. Cond.: G
Diverse 19e eeuws tin o.a; lepels, theebus, beker, kannetjes, peperstrooier 3-11cm. Cond.: R-G
Prachtige Löwenstein naaimachine ca. 1920 in uitstekende staat (als nieuw). geen fineerschade, beschildering goed,. Waarschijnlijk nooit gebruikt 44x51x20cm. Cond.: U
Kavel divers koperwerk 20e eeuw o.a; Art Deco ijscoupes, tabakspijp, etc. etc. Cond.: R