Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Stilleven op paneel
Startprijs 700 EUR

Monogram D.E. 1877, olieverf op paneel, jachtstilleven met fruit en bloemen 48x42cm. Cond.: G

2 Etsen, Suze de Lint
Startprijs 30 EUR

2 Etsen Suze de Lint (Princenhage 1878 - 1953 Den Haag), etsen op papier, 2 landschappen met boerderijen 15x11cm. en 8x14cm. Cond.: G

Evert Moll, havengezicht
Startprijs 1.500 EUR

Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G

R.F.M. v.d. Meulen
Resultaat: 130 EUR

R.F.M. v.d. Meulen ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, drie gezichten 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G

Fedor van Kregten
Startprijs 1.400 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met molens en koeien 88x60cm. Cond.: G

Gouache, Jelle Hoogstra
Startprijs 175 EUR

Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003 Rotterdam), gouache op papier, grijpvogel 47x60cm. Cond.: G

Ton van Tast
Resultaat: 185 EUR

Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 48x36cm. Cond.: G

Ezel op stal
Startprijs 250 EUR

J.H. Gorter ca. 1920, olieverf op linnen, stal met ezel, geit en kip 60x80cm. Cond.: G

P. Egmond
Resultaat: 60 EUR

Piet Egmond (Oud Ade 1889 - 1965 Haarlem), olieverf op paneel 23x14cm. Cond.: G

Schilderij M.J. Manschot
Startprijs 40 EUR

M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G

Landschap waterval
Startprijs 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met huisjes en figuur 40x33cm. Cond.: R-G

Portret, man met hoed
Startprijs 90 EUR

W.H. Burger Willing ca. 1920 (1882 - 1969 Duitse School), olieverf op paneel, portret van een man met hoed 24x30cm. Cond.: G

Henk Bellaard
Startprijs 150 EUR

Henk Bellaard (Dordrecht 1896 - ), olieverf op linnen, landschap met boerderij en figuur na regenbui 51x60cm. Cond.: R

Rozen op vaas
Startprijs 280 EUR

L. Martin (Franse School) Ca 1900., olieverf op paneel, vaas met rozen 30x40cm. Cond.: G

Willem Roelofs, landschap Weesp
Startprijs 1.000 EUR

Willem Roelofs (Amsterdam 1822 - 1897 Berchem), olieverf op linnen, landschap met boerderij 70x45cm. Cond.: R-G

Schilderij, Piet Zwiers
Startprijs 300 EUR

Piet Zwiers (Meppel 1907 -1965), olieverf op linnen, bosgezicht met huisje 48x68cm. Cond.: G

Icoon, feestdagen
Startprijs 600 EUR

Feestdagen icoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.

W.H. Jintes
Startprijs 150 EUR

W.H. Jintes (Groningen 1855 - 1924 Amsterdam), olieverf op paneel, rivier bij de stad 37x19cm. Cond.: R-G

Tekening, Deventer
Resultaat: 80 EUR

Verso W.A. van Deventer 19e eeuw, tekening op papier, studie van twee schepen 12x16cm. Cond.: G

Marius Bauer, Orientaals tafereel
Resultaat: 100 EUR

Marius Bauer (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse straat met figuren 23x29cm. Cond.: G

Schilderij, monogram
Resultaat: 25 EUR

Monogram K.H. (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat 30x20cm. Cond.: G

Huisje + Boomgaard
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, boerderij met boomgaard 31x21cm. Cond.: G