Monogram D.E. 1877, olieverf op paneel, jachtstilleven met fruit en bloemen 48x42cm. Cond.: G
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
R.F.M. v.d. Meulen ca. 1900, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, drie gezichten 60x80cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, polderlandschap met molens en koeien 88x60cm. Cond.: G
Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003 Rotterdam), gouache op papier, grijpvogel 47x60cm. Cond.: G
J.H. Gorter ca. 1920, olieverf op linnen, stal met ezel, geit en kip 60x80cm. Cond.: G
Piet Egmond (Oud Ade 1889 - 1965 Haarlem), olieverf op paneel 23x14cm. Cond.: G
M.J.Manschot, '99, gemengde techniek op papier, appel. 48x38cm., Cond.:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met huisjes en figuur 40x33cm. Cond.: R-G
W.H. Burger Willing ca. 1920 (1882 - 1969 Duitse School), olieverf op paneel, portret van een man met hoed 24x30cm. Cond.: G
Henk Bellaard (Dordrecht 1896 - ), olieverf op linnen, landschap met boerderij en figuur na regenbui 51x60cm. Cond.: R
L. Martin (Franse School) Ca 1900., olieverf op paneel, vaas met rozen 30x40cm. Cond.: G
Willem Roelofs (Amsterdam 1822 - 1897 Berchem), olieverf op linnen, landschap met boerderij 70x45cm. Cond.: R-G
Piet Zwiers (Meppel 1907 -1965), olieverf op linnen, bosgezicht met huisje 48x68cm. Cond.: G
Feestdagen icoon Anastasis (opstanding van Jezus) met 12 andere feesten eromheen. Randvorming met Oud Russische motieven ca. 1900 35,5x30,5cm.
W.H. Jintes (Groningen 1855 - 1924 Amsterdam), olieverf op paneel, rivier bij de stad 37x19cm. Cond.: R-G
Verso W.A. van Deventer 19e eeuw, tekening op papier, studie van twee schepen 12x16cm. Cond.: G
Marius Bauer (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse straat met figuren 23x29cm. Cond.: G
Monogram K.H. (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat 30x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, boerderij met boomgaard 31x21cm. Cond.: G