Stel zilveren 800/000 zoutschepjes met fraaie bloemsteel en graveerwerk in de bak.Beiden gemerkt: 192, L.5cm., ca.9gr.
Opengewerkte zilveren, 835/000, tasbeugel met bloemenmand, bloemen en parelrand,aan zilveren jasseronketting en voorzien van een gebloemde tas. MT: J.Vos, Haarlem ca. 19108, 24x21x2cm.
Zilveren kinderbeker met gedreven oud-Hollandse voorstellingen van o.a. paard met huifkar bij waterbak. Nederlands gekeurd ca.1938, 6xø6cm., ca.92gr.
Antieke zilveren suikertang met gedraaide poten welke bekroond zijn met apostelen. Dublin ca.1889, L.10cm., ca. 23gr.
Zilveren, 835/000, lepeldoos met opgehoogd gecontoureerd deksel met gegraveer werk en handgreep , staand op vier klauwpootjes en bekleed met blauw velours. 12.5x8x4cm., ca. 230gr.
Zilveren tasbeugel met drijfwerkin diamantvorm aan een zilveren jasseronketting en voorzien van een gebloemde tas. Zilvergehalte 835/000. Onbekend MT. 21x14x1cm.
Zilveren flessenbak opengewerkt en diverse gedreven oud-Hollandse afbeeldingen, staand op drie opengewerkte pootjes. Zaanlandse zilversmederij ca. 1924, 6xø6cm., ca.54gr.
Zilveren theezeef met bloemenrand en steel met vogel, op eenzilveren lekbakje met vier klauwpootjes.Zaanlandse zilversmederij ca. 1930, theezeef ca. 1928, 5x11x6cm., ca.64gr.
Zilveren (800/000) tasbeugel met fraaie florale afbeeldingen aan een zilveren draagketting en voorzien van een gebloemde tas. Onbekend MT, 20x19x2cm.
Kavel met 3 Vestzakhorloges. Een Cortebert, Communistisch horloge met bewerkte achterzijde en ketting. Een AWW Co, waltman Mass. mist centrale secondewijzer. Een Union Horlogere, mist glas en wijzers.
Fraaie zilveren kolomkandelaar met gefacetteerde stam en grote ronde voet. 17x8.5cm.,
Zilveren roomlepel met ronde bak en opengewerkte florale steel en een bijpassende zilveren theeschep. MT: J.Venema, Groningen ca.1940. 9.5x11.5cm., ca.40gr.
Zilveren, 835/000, tasbeugel met oude keuren en voorzien van een zwarte lederen damestas. MT: Gebr.Roelsema, Winsum, ca. 1903, 20x19x3cm.
Divers plated bestek 1e helft 20e eeuw; opdienlepels, dessertlepels, soeplepels, theelepels, vorken, visschep etc. Cond.: G
Ajourgezaagd zilveren, 835/000, bonbonschaaltje op hoge voet, Chester ca. 1914, 7xø8cm.
Zilveren Biedermeier vleesvorkje met gecontourneerde steel, geheel gegraveerd. MT: G.W.Uriot Amsterdam ca.1851, L.16cm., ca.17gr.
Stel zilveren bonbonlepels met fraai gevormde bak met graveerwerk en gedraaide steel waarvan de voorzijde is bekroond met afbeelding van koningin Wilhelmina met loshangend haar en achterzijde met Nede...
Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U
Zilveren herdenkingslepel van een 50-jarig jubileum met fraaie steel en tekst in de bak. MT: M.Bijkamp Steenwijk, ca. 1937, L.10.5cm., ca.13gr.
Zilveren (800/000) blaker met fraai bewerkte rand en kop als vingerdrager, met duimgreep. 6xø13cm., ca.180 gr,
Ajourgezaagde zilveren, 835/000, broodmand met parelrand aan de onder-en bovenrand. MT: Van Kempen en Begeer, 's Hertogenbosch ca. 1921 7x22.5x14cm., ca.265gr.
Hollands zilveren set van de fa. van Kempen: visvorkje, horsd'oevre vorkje, vleesbelegvorkje en een botermesje, model dubbel filet. ca 103 gr. Cond.: U.
Zilveren figuren 1e gehalte van een lopend fazantenpaar 25x13x5cm. en 7x22x4cm., ca. 483gr.
Zilveren set bestaande uit een zilveren botermes en een zilveren vleesvork, beiden met fraaie narcis bloemsteel. MT: A.Jansen Utrecht ca. 1946, L.14cm., ca.40gr.