Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren zoutschepjes
Resultaat: 25 EUR

Stel zilveren 800/000 zoutschepjes met fraaie bloemsteel en graveerwerk in de bak.Beiden gemerkt: 192, L.5cm., ca.9gr.

Zilveren tasbeugel
Resultaat: 130 EUR

Opengewerkte zilveren, 835/000, tasbeugel met bloemenmand, bloemen en parelrand,aan zilveren jasseronketting en voorzien van een gebloemde tas. MT: J.Vos, Haarlem ca. 19108, 24x21x2cm.

Zilveren kinderbeker
Startprijs 50 EUR

Zilveren kinderbeker met gedreven oud-Hollandse voorstellingen van o.a. paard met huifkar bij waterbak. Nederlands gekeurd ca.1938, 6xø6cm., ca.92gr.

Zilveren suikertang
Resultaat: 25 EUR

Antieke zilveren suikertang met gedraaide poten welke bekroond zijn met apostelen. Dublin ca.1889, L.10cm., ca. 23gr.

Zilveren lepeldoos
Resultaat: 170 EUR

Zilveren, 835/000, lepeldoos met opgehoogd gecontoureerd deksel met gegraveer werk en handgreep , staand op vier klauwpootjes en bekleed met blauw velours. 12.5x8x4cm., ca. 230gr.

Zilveren tasbeugel
Startprijs 100 EUR

Zilveren tasbeugel met drijfwerkin diamantvorm aan een zilveren jasseronketting en voorzien van een gebloemde tas. Zilvergehalte 835/000. Onbekend MT. 21x14x1cm.

Zilveren flessenbak
Startprijs 35 EUR

Zilveren flessenbak opengewerkt en diverse gedreven oud-Hollandse afbeeldingen, staand op drie opengewerkte pootjes. Zaanlandse zilversmederij ca. 1924, 6xø6cm., ca.54gr.

Zilveren theezeef
Resultaat: 80 EUR

Zilveren theezeef met bloemenrand en steel met vogel, op eenzilveren lekbakje met vier klauwpootjes.Zaanlandse zilversmederij ca. 1930, theezeef ca. 1928, 5x11x6cm., ca.64gr.

Zilveren tasbeugel
Startprijs 120 EUR

Zilveren (800/000) tasbeugel met fraaie florale afbeeldingen aan een zilveren draagketting en voorzien van een gebloemde tas. Onbekend MT, 20x19x2cm.

3 Vestzakhorloges
Startprijs 75 EUR

Kavel met 3 Vestzakhorloges. Een Cortebert, Communistisch horloge met bewerkte achterzijde en ketting. Een AWW Co, waltman Mass. mist centrale secondewijzer. Een Union Horlogere, mist glas en wijzers.

Zilveren kolomkandelaar
Startprijs 60 EUR

Fraaie zilveren kolomkandelaar met gefacetteerde stam en grote ronde voet. 17x8.5cm.,

Zilveren roomlepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren roomlepel met ronde bak en opengewerkte florale steel en een bijpassende zilveren theeschep. MT: J.Venema, Groningen ca.1940. 9.5x11.5cm., ca.40gr.

Zilveren tasbeugel
Startprijs 140 EUR

Zilveren, 835/000, tasbeugel met oude keuren en voorzien van een zwarte lederen damestas. MT: Gebr.Roelsema, Winsum, ca. 1903, 20x19x3cm.

Divers plated bestek
Startprijs 25 EUR

Divers plated bestek 1e helft 20e eeuw; opdienlepels, dessertlepels, soeplepels, theelepels, vorken, visschep etc. Cond.: G

Zilveren bonbonschaaltje
Startprijs 50 EUR

Ajourgezaagd zilveren, 835/000, bonbonschaaltje op hoge voet, Chester ca. 1914, 7xø8cm.

Zilveren vleesvorkje
Startprijs 30 EUR

Zilveren Biedermeier vleesvorkje met gecontourneerde steel, geheel gegraveerd. MT: G.W.Uriot Amsterdam ca.1851, L.16cm., ca.17gr.

2 Zilveren bonbonlepels
Resultaat: 70 EUR

Stel zilveren bonbonlepels met fraai gevormde bak met graveerwerk en gedraaide steel waarvan de voorzijde is bekroond met afbeelding van koningin Wilhelmina met loshangend haar en achterzijde met Nede...

Zilveren lepeltje
Startprijs 10 EUR

Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U

Zilveren herdenkingslepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren herdenkingslepel van een 50-jarig jubileum met fraaie steel en tekst in de bak. MT: M.Bijkamp Steenwijk, ca. 1937, L.10.5cm., ca.13gr.

Zilveren blaker
Resultaat: 90 EUR

Zilveren (800/000) blaker met fraai bewerkte rand en kop als vingerdrager, met duimgreep. 6xø13cm., ca.180 gr,

Zilveren broodmand
Startprijs 350 EUR

Ajourgezaagde zilveren, 835/000, broodmand met parelrand aan de onder-en bovenrand. MT: Van Kempen en Begeer, 's Hertogenbosch ca. 1921 7x22.5x14cm., ca.265gr.

4-Delig beleg-couvert
Resultaat: 35 EUR

Hollands zilveren set van de fa. van Kempen: visvorkje, horsd'oevre vorkje, vleesbelegvorkje en een botermesje, model dubbel filet. ca 103 gr. Cond.: U.

Zilveren sculpturen
Resultaat: 335 EUR

Zilveren figuren 1e gehalte van een lopend fazantenpaar 25x13x5cm. en 7x22x4cm., ca. 483gr.

Zilveren mes + vork
Startprijs 50 EUR

Zilveren set bestaande uit een zilveren botermes en een zilveren vleesvork, beiden met fraaie narcis bloemsteel. MT: A.Jansen Utrecht ca. 1946, L.14cm., ca.40gr.