Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Delen zilver
Resultaat: 45 EUR

Kavel 3 delen zilver: Sterling zilveren, 925/000, borstel met jugendstilmotieven, zilveren, 835/000, bakhoudertje en Sterling zilveren, 925/000, handspiegel met rocaillemotieven. Lengte spiegel 25 cm....

Keteltje op comfoor
Startprijs 1.100 EUR

Zilveren trekpotje op zilveren comfoor, Z2 gekeurd voorzien van oud belastingteken V (na 1900) ca. 736gr. ø14cm H.25cm.. Cond.: U

Omvangrijk zilv. bestek
Startprijs 2.500 EUR

Uitgebreid Hollands zilveren, 835/000, eet- en dienbestek. Model Puntfilet: 15 tafelvorken, 15 tafellepels, 7 dessertvorken, 7 dessertlepels, 6 viscouvert, 2 botermesjes, 1 vlessdienvork, 2 sauslepels...

2 Zilveren servetringen
Resultaat: 25 EUR

Twee Hollands zilveren, 835/000, servetringen met gecontourneerde randen. Totaal ca 61 gr. Cond U

Zilveren servies
Resultaat: 2.200 EUR

Voor de pure Djokja-zilver liefhebber: een kapitaal zilveren, 800/000, theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot, theezeef op uitlekbakje, lepelvaas met 10 theelepels, 11 coctailprikkers i...

Djokja koektrommel
Resultaat: 200 EUR

Mooie grote ovale Djokja zilveren, 800/000 koektrommel. Geheel gedreven en versierd met diverse bloem- en bladmotieven. ca 500 gr. Scharnier behoeft reparatie. 18x 12,5 x 7,5 cm. Cond U

6 Djokja pindaschaaltjes
Resultaat: 225 EUR

Zes Djokja zilveren, 800/000, pindaschaaltjes. Hamerslag drijfwerk met bloemmotiefrand. ca 609 gr. ø 12,5 cm Hoogte 5 cm. Cond U

5 Djokja kandelaartjes
Resultaat: 125 EUR

Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G

8 Zilveren schaaltjes
Resultaat: 170 EUR

Djokja zilveren, 800/000, set bestaande uit twee presenteerschaaltjes en zes onderzetters met florale randmotieven. ø 15 cm, 13 cm en 9 cm. Totaal ca 460 gr. Cond U

Zilv. fotolijstje + doosje
Resultaat: 60 EUR

Djokja zilveren, 800/000, fotolijst en doosje. Fotolijst 11,5x16cm. Doosje 8x6x1,5cm. Cond U

5 Delen zilver
Resultaat: 100 EUR

Kavel 5 delen Djokja zilver, 800/000, bestaande uit 3 asbakjes, een jampotdeksel en 1 pennenbakje. Ca 280 gr. Cond U.

Zilveren jampot
Resultaat: 90 EUR

Prachtige complete Djokja zilveren, 800/000, jampothouder met deksel en bijbehorende jamlepel. ca 210 gr. Cond U

Zilv. schaal + bestekdelen
Resultaat: 120 EUR

Djokja zilveren 800/000, schaal met 3 delig bijbehorend hoornen dienbestek. De schaal is voorzien van een opengewerkte rand met daarin florale motieven, staand op viet bolpootjes. Het hoornen dienbest...

Lepelrekje + 12 lepels
Resultaat: 60 EUR

Hardhouten lepelrekje met daarin 12 zilveren, 800/000, lepeltjes met gebloemde steel. ca 168 gr. Cond U

8 Delen djokja zilver
Startprijs 25 EUR

Djokja zilver, 800/000, 8 delen: 2 lepels en 6 zuurvorkjes. ca 65 gr. Cond U

2 Zilveren bekertjes
Startprijs 30 EUR

Zilveren ,835/000, eierdop en gelobd zilveren, 835/000, bakje op voet. ø bakje 7 cm. ca 73 gr. Cond G

Zilveren tafelset
Resultaat: 250 EUR

Engelse Sterling zilveren, 925/000, specerijen tafelset. Bestaande uit een peper en zoutstrooier, 2 zoutvaatjes met blauwglazen inzetbakjes en zilveren lepeltjes, mosterdpotje met blauwglazen inzetbak...

Groot Russisch ei
Startprijs 1.900 EUR

Mooi groot zilveren vuurverguld ei op vuurverguld zilveren standaard. Rondom versierd met geëmailleerde zwaan- en bloemmoitef. Bekroond met grote Almandien 875/000 12xø8,5cm. Cond.: U

Zilveren bierpul
Startprijs 250 EUR

Engels Sterling zilveren, 925/000, bierpul. Rondom handgegraveerd. Aan de voorzijde een geemailleerd zilveren embleem: "Royal Army Service Corps" in louwerkrans. Hoogte 12,5 cm. ca 286 gr. Cond U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 375 EUR

Stel bijzonder mooie Deens zilveren kandelaars op gecontourneerde coet 826/000 16,5xø11cm. Cond.: U

Zilveren visschep
Startprijs 250 EUR

Antiek Hollands zilveren, 925/000, visschep met agaten heft, in origineele etui. Grootkeur Jaarletter: U 1879, MT: adrianus Kuylenburg, Schoonhoven. Lengte 23 cm. Cond U

Krist. strooibus
Resultaat: 160 EUR

Geslepen kristallen strooibus op zilveren voet met zilveren hals en zilveren dop met fraaie florale graveringen. Zilvergehalte 835/000. MT: C.E.Held sr., Amsterdam, ca. 1859, 17xø6cm., Cond.:G

Zilveren schaal
Resultaat: 70 EUR

Sterling zilveren, 925/000, presenteerschaaltje op voet met bewerkte rand. ø 18 cm en hoogte 7,5 cm. Cond G

Zilv. Russische schaal
Resultaat: 370 EUR

Russisch zilveren, 916/000, geemailleerd schaaltje met hengsel en vergulde binnenkant. ø 10,5 cm. Cond U