Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 15 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld 62cm. Cond.: G

Glazen vaas ca. 1900
Resultaat: 15 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R

Glazen kannetje
Resultaat: 15 EUR

Groen-blauw glazen Jugendstil kannetje ca. 1900 (ongemerkt) 19xø9cm. Cond.: G

Glazen dekseldoos + schotel
Resultaat: 15 EUR

Gegraveerde glazen dekselcoupe met onderschotel met bloemendecor ca. 1900, 20xø15cm. Cond.: G

Glas met onderschaal
Resultaat: 15 EUR

Mondgeblazen glas met onderschotel, beide met geribbelde rand. Het glas heeft beschildering. In goede originele staat 33xø13cm.

Glazen waterpijp
Resultaat: 15 EUR

Decoratieve glazen waterpijp met messing, blauwkleurig glas met goudverf en heren portret. 2e helft 20e eeuw. 37xø11cm., Cond.:G

Karaf met glas, rood
Resultaat: 15 EUR

Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G

Plateel bord Gouda
Resultaat: 15 EUR

Oude Gouda platelen herdenkingsbord Wilhelmina 1898-1923 met wapendecor ø27cm. Cond.: G

Aardewerken kan + vaas
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x Engelse schenkkan met tin-kleurig glazuur (onduidelijk gemerkt) 15xø11cm. en 1x Vaasje gesigneerd en genummerd 12xø13cm. (bruin-groen glazuur)

3 Delen keramiek
Resultaat: 15 EUR

Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...

5-Delig kaststel
Resultaat: 15 EUR

Delfts porseleinen kaststel , 5-delig, met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R

Lampetstel, creme
Resultaat: 15 EUR

Keramieken lampetstel, 4-delig, ca. 1910, ongemerkt. In goede originele staat 26xø33cm.

10 Blauwe potten
Resultaat: 15 EUR

Tien antieke/oude Duitse steengoed voorraadpotten grijs-blauw 4-22cm. Cond.: G

3 Delen Blue Mountain
Resultaat: 15 EUR

Drie delen keramiek met groen glazuur. Blue Mountain, Canada. een aansteker en twee asbakken (chip). 8*19 cm., Cond.:R/G

2 Delen Hutschenreuther
Resultaat: 15 EUR

Twee delen Hutschenreuther porselein; 1x juskom 13x2x12cm. en 1x dekselterrine Selb LHS (gouddecor) 14x30x19cm. Cond.: G

Goudstenen schenkkannetje
Resultaat: 15 EUR

Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 15 EUR

Drie delen geglazuurd keramiek Art Deco ca. 1930; 1x bloempot ongemerkt, 1x schaal ongemerkt en 1x schaal Nr. 541, 15-28cm. Cond.: G

Dekselvaas + doofpot
Resultaat: 15 EUR

Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.

Porseleinen beeld
Resultaat: 15 EUR

Grote Japanse Quang Ying 20e eeuw, chip van stukje vinger 41cm. Cond.: R-G

Dobbelsteenhanger met collier
Resultaat: 10 EUR

Groot dobbelsteen 3x3x3cm rood met ketting, lengte 50 cm

Lot double
Resultaat: 10 EUR

Lot double o.a. ketting met hanger, ring, manchetknopen en 2 broches

Lot double
Resultaat: 10 EUR

Diverse double sieraden, o.a. horlogeketting, medaillon, mariahangertje, jasseronketting met pareltje

Lot double
Resultaat: 10 EUR

Lot double bestaande uit een fotohanger en broche en een hanger met witte steen.

Auguste Brouet, ets
Resultaat: 10 EUR

Auguste Brouet, 1872-1941 Frankrijk, 11/56, ets op papier, boerenhuis met twee figuren. Moetrand is ingescheurd. 15x8.5cm., Cond.:R