Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

C.A. van Assendelft
Resultaat: 300 EUR

Cornelis Albert van Assendelft ( 1870 - 1945 Amsterdam), pastel op papier, boerin met bepakking 70x55cm. Cond.: G

S. Abdullah
Resultaat: 300 EUR

S. Abdullah ( 1878 - 1941), olieverf op linnen, Indonesische rijstvelden met figuren 43x60cm. Cond.: G

Johan Buning
Resultaat: 300 EUR

Johan Buning (Amsterdam 1893 - 1963), aquarel op papier, terrasgezicht 44x34cm. Cond.: G

D.H.W. Filarski, stilleven
Resultaat: 300 EUR

Dirk Herman Willem Filarski (Amsterdam 1885 - 1964 Zeist), olieverf op linnen, stilleven met bloemen en vaas 30x30cm. Cond.: G

Balinese School, vrouw
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, Balinese vrouw 17x24cm. Cond.: G

Gerard de Lairesse
Resultaat: 275 EUR

Vroeg 19e Eeuwse kopie naar Gerard de Lairesse ( 1640 -1711 Hollandse School), olieverf op linnen, Romeins interieur met twee figuren in originele lijst. Geheel is in ongerestaureerde originele staat,...

Hein Hoppman
Resultaat: 260 EUR

Hein Hoppman (Duitsland 1901 - 1982), olieverf op linnen, interieur met 5 drinkende heren 100x50cm. Cond.: G

Piet Bouter
Resultaat: 250 EUR

Piet Bouter (Gouda 1887 - 1968), olieverf op linnen, schapen op zandpad 40x80cm. Cond.: G

Indisch landschap
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd Indonesië (omgeving Leo Eland?), olieverf op paneel, Indische rijstvelden 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Pit van Loo
Resultaat: 250 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, kustgezicht 60x80cm. Cond.: G

Ton Schulten
Resultaat: 250 EUR

Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G

H. Balman
Resultaat: 240 EUR

H. Balman, olieverf op paneel, strandgezicht met bomschuiten 20x24cm. Cond.: G

Pieter Scheen
Resultaat: 225 EUR

Originele 2-delige Pieter Scheen schilderslexicon 1750-1950 in zeer goede staat 25x20x7cm. Cond.: G

Ongesigneerd stilleven
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en keramiek 50x40cm. Cond.: G

Landkaart Overijssel, 17e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Landkaart 17e eeuw van Overijssel door N. ten Have en N. Visscher 1652, ingekleurde gravure op papier 57x45cm. Cond.: G

Hollandse School, koeien
Resultaat: 200 EUR

Hollandse School ( naar Willem Maris), olieverf op paneel, koeien aan de drenkplaats 43x32cm. Cond.: G

Jan Deckers, stilleven
Resultaat: 200 EUR

Jan Deckers ( 1835 - 1916 Gent), olieverf op paneel, mand met druiven 18x25cm. Cond.: G

Ankone, Buurse beek
Resultaat: 200 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, wandelaar bij Buurse Beek 50x70cm. Cond.: G

Ongesigneerd 17e eeuw
Resultaat: 175 EUR

Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G

R. Merson
Resultaat: 170 EUR

R. Merson (Franse School), olieverf op linnen, stilleven met fruit 40x50cm. Cond.: G

Gesigneerd CH. Dijkman
Resultaat: 170 EUR

Ch. Dijkman ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht 55x45cm. Cond.: M

Winters stadsgezicht
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands winters stadsgezicht met figuren 44x31cm. Cond.: G

B.F. Coesel, herderin met schapen
Resultaat: 125 EUR

Bernardus Coesel (Den Haag 1886 - 1952), olieverf op paneel, schaapsherderin met hond en schapen bij avond 31x22cm. Cond.: G

Schilderij, Jean boten
Resultaat: 120 EUR

Jean (21e eeuw), olieverf op paneel, schepen in Hollandse haven 40x50cm. Cond.: G