Emile Hoogewijs ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, dorpsgezicht met molen 35x28cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met koeien 48x38cm. Cond.: G
Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 225x142cm. Cond.: G
Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op paneel, Buurse beek 45x60cm. Cond.: G
J. Haverdroeze ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met fruit etc. 65x39 Cond.: R
J. Wigersma 1934, olieverf op linnen, havengezicht met zeilschepen 56x39cm. Cond.: G
D. Marta 21e eeuw, olieverf op paneel, fruitstilleven 40x50cm. Cond.: G
M. Peter 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met glas en fruit 40x50cm. Cond.: G
Gerard Krol ( 1887 - 1955 Enschede), olieverf op paneel, Twents landschap met pad, boerderij en figuur 30x40cm. Cond.: G
Guilliaume Corneille '97 nr. 101/112, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G
Wim van Norden, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht 50x70cm. Cond.: G
C. van Dam 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden-familie 22x18cm. Cond.: G
L. Marlin 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, bloemstilleven met pioenrozen etc. 60x80cm. Cond.: G
Ikoon, moeder Gods Thrychorus Russisch 19e eeuw, voormalige collectie de Klooster Esch. Beschadiging in de rand, makkelijk te restaureren, 31x26,5cm.
Gesigneerd J.J. Destree ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met schaatsers 12x18cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: G
Handingekleurde 18e eeuwse landkaart Overijssel door Pierre van der Aa ( 1659 - 1733), gravure op papier, in goede originele staat 23x30cm.
Oleg Staronosov (Russische School), olieverf op linnen, Summer Air 35x49cm. Cond.: G
Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands romantisch stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G
W.H. Jintes (Groningen 1855 - 1924 Amsterdam), olieverf op paneel, rivier bij de stad 37x19cm. Cond.: R-G