Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Emile H.
Resultaat: 120 EUR

Emile Hoogewijs ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, dorpsgezicht met molen 35x28cm. Cond.: G

Wim Bos havengezicht
Resultaat: 120 EUR

Wim Bos ( 1906 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 72x25cm. Cond.: G

Belgische School, landschap
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, riviergezicht met koeien 48x38cm. Cond.: G

Gobelin, edele dame in tuin
Resultaat: 110 EUR

Prachtige zeer grote gobelin met zwart gepolitoerde lijst ca. 1900 met romantische voorstelling van figuren in een park 225x142cm. Cond.: G

Schilderij, Theo Bijkerk
Resultaat: 110 EUR

Theo Bijkerk (Enschede), olieverf op paneel, Buurse beek 45x60cm. Cond.: G

J. Haverdroeze
Resultaat: 110 EUR

J. Haverdroeze ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met fruit etc. 65x39 Cond.: R

J. Wigersma
Resultaat: 110 EUR

J. Wigersma 1934, olieverf op linnen, havengezicht met zeilschepen 56x39cm. Cond.: G

Schilderij, D. Marta
Resultaat: 110 EUR

D. Marta 21e eeuw, olieverf op paneel, fruitstilleven 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, M. Peter
Resultaat: 110 EUR

M. Peter 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met glas en fruit 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, Gerard Krol
Resultaat: 100 EUR

Gerard Krol ( 1887 - 1955 Enschede), olieverf op paneel, Twents landschap met pad, boerderij en figuur 30x40cm. Cond.: G

Litho, Corneille
Resultaat: 100 EUR

Guilliaume Corneille '97 nr. 101/112, lithografie op papier, duif met zon 15x21cm. Cond.: G

Wim van Norden
Resultaat: 100 EUR

Wim van Norden, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht 50x70cm. Cond.: G

van Dam, eenden
Resultaat: 100 EUR

C. van Dam 20e eeuw, olieverf op paneel, eenden-familie 22x18cm. Cond.: G

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

L. Marlin 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, bloemstilleven met pioenrozen etc. 60x80cm. Cond.: G

Tekening, J.P. Molenaar
Resultaat: 100 EUR

J.P. Molenaar (1914 - 1990), gemengde techniek op papier, havengezicht met vele schepen 40x80cm. Cond.: G

Ikoon, Maria Trychorusa
Resultaat: 100 EUR

Ikoon, moeder Gods Thrychorus Russisch 19e eeuw, voormalige collectie de Klooster Esch. Beschadiging in de rand, makkelijk te restaureren, 31x26,5cm.

Tekening, van Münninghof
Resultaat: 90 EUR

Xeno Münninghof (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), tekening op papier, bij de Wodans Eiken Wolfhezen 35x45cm. Cond.: G

Gesign. J.J. Destree
Resultaat: 90 EUR

Gesigneerd J.J. Destree ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met schaatsers 12x18cm. Cond.: G

Steendruk, Willem Maris
Resultaat: 90 EUR

Willem Maris, steendruk op papier blad nr. 37, 1053/11. Portretten van schilders van de Haagse School 23x30cm. Cond.: G

Rotterdamse haven
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 60x90cm. Cond.: G

Landkaart Overijssel, 17e/18e
Resultaat: 80 EUR

Handingekleurde 18e eeuwse landkaart Overijssel door Pierre van der Aa ( 1659 - 1733), gravure op papier, in goede originele staat 23x30cm.

Russisch schilderij
Resultaat: 80 EUR

Oleg Staronosov (Russische School), olieverf op linnen, Summer Air 35x49cm. Cond.: G

Schilderij, stadsgezicht
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 21e eeuw, olieverf op paneel, Hollands romantisch stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

W.H. Jintes
Resultaat: 75 EUR

W.H. Jintes (Groningen 1855 - 1924 Amsterdam), olieverf op paneel, rivier bij de stad 37x19cm. Cond.: R-G