Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.
Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G
Twee grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde vazen 20e eeuw, gesigneerd. Decor van figuren in zeer goede staat 40,3xø19cm.
Zes prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen Franse vierkant schotels. Voorstellingen van damesportretten, in goede staat 7,5x7,5cm. Cond.: G
Dertien antieke Jugendstil levensmiddelen-/voorraadpotten ca. 1900 van porselein. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije, 11 delen heel, 2 delen beschadigd 8-25cm. Cond.: R-G
Prachtig 18e eeuws Chinees porseleinen bord met geschulpte rand met als voorstelling figuren in de tuin en omranding van bloemen ø23,3cm.
Tien vooroorlogse bruidsfeest kop&schotels met gouddecor en opschriften, in goede originele staat (minimale chip mogelijk) 9xø15cm.
Vier oude Engelse Staffordshire porseleinen honden 1e helft 20e eeuw; 2x klein met mand en 2x groot (Nr. 3915). In goede originele staat 10-26cm.
Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.
Prachtige zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met rondom 8 Chinese figuren beschilderd (musicerend, dansend, etc.). Oude haarlijn in deksel 16xø12,5cm. Cond.: G
Drie delen antiek ivoor, handwerk-gereedschap 19e eeuw; 1x naaldendoosje met schuif, 1x schroefbare looirpikker bewerkt en 1x haakpen 8-15cm. Allen in goede staat
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Zeer groot Perzisch handgeknoopt tapijt, creme/blauw/briekrood 250x350cm. Cond.: G
Notenhouten piano ca. 1880, Carl Ecke Berlin, Grunderzeit in goede originele staat 130x150x68cm.
Grote antieke spiegel met zwarte lijst (lichte beschadiging) 100x84cm. Cond.: R
Mooie ronde notenhout fineer bijzettafel met floraal intarsia in blad met etage 2e helft 20e eeuw in goede staat 66xø61cm.
22 Delen divers Hindeloopen 20e eeuw (handbeschilderd). Wandrekken, kraantjeskan, etc., etc. 8-46cm. Cond.: G
Twee oude beukenhouten schildersezels 2e helft 20e eeuw 150-200cm. Cond.: G
Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.
Mooie 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok in zeer goede staat. Mooie kast en beschilderde wijzerplaat (wekkerfunctie) 140x40x23cm.
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm.
Minitrix 12829 treinset "NS koploper" 3-delig treinstel, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Kavel met diverse schaalmodellen van gebruikte tot nieuwstaat.
Oude koperen stoomwals, ongemerkt 1e helft 20e eeuw (of iets later). Glaasje zit los, compleet met brander 20x30x14cm. Cond.: R-G