Duits porseleinen theemuts ca. 1900 in goede originele staat 39x25x18cm.
Twee delen oud Chinees jade ca. 1900-1950 in goede staat ø5,6cm. en 11,5x6cm.
Zes delen Chinees porselein 18e eeuw met landschap- en figurendecor bestaande uit; 2 kop&schotels (minimale randschade en haarlijn) en 2 losse schotels (1 haarlijn) 4,5xø10cm. Cond.: R
Vijf delen 18e eeuws Chinees porseleinen kopjes&schoteltjes met bloemen- en figurendecor. Twee sets en 1x losse schotel 4,5x10cm. Cond.: G
Twee grote oude Delftsblauwe keramieken siervazen met decor van molen en boten 20e eeuw. In goede staat 36,5x15,5xø10cm.
Interessant kavel van negen 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met diverse decor. 5 Kopjes met minimale randschade en 4 kopjes goed