Hollandse eikenhouten 19e eeuwse kwikbarometer in goede originele staat 103cm.
Grote 19e eeuwse gietijzeren deurklopper in epmire stijl in goede staat 28cm.
Twee delen antiek, 1x goudweegschaal 19e eeuw met houten houder en kleine gewichtjes, 1x goudkleurige bril ca. 1900. 10-17cm. Cond.: G
Prachtig Jugendstil presenteerblad met beschilderde keramieken plaquette ca. 1900. In goede originele staat met mooie vormgeving 8x37x21cm.
Drie antieke vernikkelde stoofjes met kannen en 2 losse kannen o.a; Jugendstil 1e helft 20e eeuw, stoofjes met glas en keramiek. In goede originele staat 17-33cm.
Bronzen aandenken v.d. Spaanse schepen Viscaya en Almirante Oquendo 1898 met opschrift "Cast from metal taken from the spanisch armored cruisers Viscaya and Almirante Oquendo, destroyed ny the United ...
Oude Duitse accordeon met houten kast, gemerkt M en H, in originele staat 36x31x19cm.
Zwaar messing gedreven haardscherm ca. 1900 met voorstelling van Hollandse ijspret in goede staat 96x60cm.
Twee grote keramieken presenteertablets ca. 1900 met vernikkelde omranding en veldbloemdecor. In zeer goede staat 42-55cm. Cond.: G
Doosje ontbijtbestek ca. 1920 in originele kist 4x19x19cm. Cond.: G
Twee oude Japanse houten wandversieringen met parelmoerinleg 20e eeuw in goede staat 62,5x17cm. Cond.: G
Twee theelichten ca. 1900; 1x Jugendstil messing en 1x ca. 1880 met beschilderd glas. Beide in goede staat ca. 11xø13cm.
Zeer grote antieke bronzen koeienbel met lederen halsband in goede originele staat 60xø22cm.
Messing kraantjeskan ca. 1800 staand op klauwpoten in zeer goede originele staat 35x26xø14cm. Cond.: G
Prachtig 3-delig theecomfoor ca. 1900 bestaande uit; 1 tablet met Jugendstil tegel en comfoor met beschilderd glas en theekan van vernikkeld messing 30x18x16cm. Cond.: G
Zes herinneringsobjecten voetbal; 1x porseleinen bord 27 july 2010 Bucharest, 1x porseleinen bord Depuis 1958 coupe le monde de footbal, 1x dekselschaal Turkiye Futbol, 1x tablet Champions League Fene...
Vijf oude herinneringsobjeckten voetbal: Champions Leaque 2006-2007 Moskou-FC Porto, Uefa Champions Leaque A.C.Milan-Manchester United 16-+02-2010, Uefa Champions Leaque Sparta Praha-Milan 24-2-2004, ...
Twee oude Chinese bamboe penseelpotten met fijn geschreven Chinese schriften ca. 1930 in zeer goede staat 13,5xø5,5cm.
Vijf herinneringsobjecten voetbal; 1x plauqtte FC Porto, 1x bronzen figuur Sevilla Futbol Club to uefa match Delegate PSG-Sevilla 2010, 1x ledern sleutelhanger Austria Wien, 1x schaal PSG-FC Panathina...
Zes herinneringsobjeckten voetbal: Play off Europa Leaque 2012-2013 FC Dynamo Bucaresti-FC Metalist Khartin, Champions Leaque 2001-2002 Real Club Deportivo de la Coruwa-Bayer 04 Leverkussen, Bella pai...
Chinese religieuze 19e eeuwse bedelketting met monniken en boedha'(4 stuks) in goede staat 25cm.
Antieke plafoniere ca. 1890 met glas en bewerkte omranding in goede staat 16xø33cm.
Twee houten kistjes 17e-18e eeuw met origineel beslag (1 slotje mist) 7,5x21,5x10cm. en 8x22x13cm.