Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Wortelnoten kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud wortelnoten sieradenkistje ca. 1930 in goede staat

Tinnen wandschotel
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke tinnen wandschotel met portret van B. v. Meer 1882. Verso gesigneerd Gebr. Arens Fect Nijmegen 1906, ø40cm. Cond.: G

10 Delen divers
Resultaat: 25 EUR

Tien delen oud/antiek; 1x aparte geëmailleerde flessenopener met fallus, 1x Eerme pen, 1x flesopener in laarsvorm, 1x porseleinen messenlegger, 1x koperen zakmes in champagne-fles vorm, 1x goudkleurig...

Bureaulamp bruin
Resultaat: 60 EUR

Moderne bronskleurige bureaulamp in Art Deco stijl 21e eeuw in goede staat 43x27x20cm. Cond.: G

7 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Divers oud/antiek o.a; 3 pillendoosjes, 1 spiegeltje, 1 lippenstifthouder, 1 vingerhoed van bewerkt glas, 1 deksel(snuif)doosje "wel bekomt het u", 2,5-9cm. Cond.: G

Vogelkooi
Resultaat: 30 EUR

Oosterse vogelkooi gemaakt van rood draad 20e eeuw met daarin imitatie-zangvogels 49x62x34cm. Cond.: G

4 Delen divers
Resultaat: 20 EUR

Vier delen tabaksvoorwerpen oud; 1x messing tabaksdoos "Leve de boerenstand"; 1x porseleinen pijpenkop met ree-voorstelleing ca. 1900, 1x houder van bewerkt notenhout en 1x tabakspijp Bruyere ca. 10cm...

2 Emaille kannen
Resultaat: 35 EUR

Twee geëmailleerde kannen (koffie- en theekan) ca. 1900 met bloemendecor in goede originele staat 15-26cm.

Groen lampje, vrouw
Resultaat: 50 EUR

Jugendstil lamp ca. 1900 met compositie metalen voet (armen gelijmd) 46xø15cm. Cond.: R

Wandkastje, Louis Philippe
Resultaat: 30 EUR

Klein Louis Philippe wandkastje met borduurwerk centraal ca. 1870. in goede originele staat 45x27x12cm.

Typemachine
Resultaat: 70 EUR

Prachtige aparte antieke Remington Paragon typemachine in goede originele staat 28x38x37cm.

Ventilator ca. 1900
Resultaat: 100 EUR

Ventilator ca. 1900 van Utrecht Holland E.M.J. Getest en fuctionerend 46x36cm. Cond.: R-G

Chinees kompas
Resultaat: 15 EUR

Oud Chinees kompas met tekens, gelakt hout, 1e helft 20e eeuw 7x5x2cm. Cond.: G

Divers WO II
Resultaat: 85 EUR

Groot kavel diverse WO II, onder andere foto's, plattegronden en landkaarten

3 Geweren
Resultaat: 140 EUR

Kavel van 3 antieke geweren; 1x voorlader, 1x karabijn (incompleet) en 1x Oosters geweer(voorlader) 117-148cm. Cond.: R-M

3 Messen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude Oosterse dolken; 2x lang met bewerkte heft en schede (beschadigd) en 1x met benen heft 48x67cm. Cond.: R

4 Replica pistolen
Resultaat: 70 EUR

Vier oude replica pistolen naar oud voorbeeld (onschadelijk), gemaakt van gietijzer en hout 24x39cm. Cond.: G

Messing inktstel
Resultaat: 20 EUR

Antiek messing inktstel gemaakt van een kanonskogelkop 1916, in goede originele staat 27x7x24cm.

Herte-gewei
Startprijs 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei, 11 emnder, in goede staat. 102x82x50cm.

Herte-gewei
Startprijs 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei 14 ender, in goede staat. 108x73cm.

12 Ree-geweien
Resultaat: 70 EUR

Twaalf reebok geweien op houten plank gemonteerd ca. 35cm. Cond.: G

Luidspreker Brown H1
Resultaat: 170 EUR

Prachtige oude zwart geëmailleerde Brown H1 trechterluidspreker ca. 1920-1930 in goede originele staat 53x31x29cm.

Radio + 2 Luidsprekers
Resultaat: 190 EUR

Prachtige oude bakelieten Bush radio ca. 1925 met daarbij twee bakelieten luidsprekers. 1x Dubbelzijdig, gemerkt Philips, 1x schotelvormig Philips. Alles in zeer goede originele staat 25x30x20cm., 21...

Oude citer
Resultaat: 110 EUR

Oude citer in doos in zeer goede staat, compleet met stelsleutel. Buren Zither, The Boers Autoharp, Deutsch-Amerikanische Guitaro Zither 49x35x5cm.