Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers oud glaswerk
Resultaat: 40 EUR

Kavel van 21 oude/antieke glazen met goudrand o.a; cognacglazen, kristal, etc. 9-19cm. Cond.: G

5 Flacons
Resultaat: 25 EUR

Vijf oude flacons met stop 20e eeuw; 4x glas met plate en 1x messing met been 5-12cm.

2 Karaffen
Resultaat: 20 EUR

Twee kristallen schenkkaraffen 19e eeuw met amandelslijpsel; 1x heel met stop en 1x met chip zonder stop, 21-27cm. Cond.: G

Lalique asbak
Startprijs 80 EUR

Oude Lalique glazen asbak met driemaster afgebeeld, 2 minimale chips 3xø17cm. Cond.: R

Krist. karaf + 4 coupes
Startprijs 20 EUR

Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G

3 Karaffen
Resultaat: 35 EUR

Drie karaffen, 26-33cm., Conbd.:G

6 Delen kristal
Resultaat: 30 EUR

Zes delen oud/antiek kristal; 5 delen ruitkristal en 1x kristallen vaas. Bevat 2 dekseldoosjes, 2 zoutnapjes en 1x ovale schaal. Minimale chips mogelijk 4,5-17cm. Cond.: R-G

Opaline vaas
Resultaat: 50 EUR

Opaline glazen vaas ca. 1880 Historisme met Griekse voorstelling (Athene?), handbeschilderd 28xø12cm. Cond.: G

Glazen plant
Startprijs 30 EUR

Japanse glazen plant met marmeren plantenbak ca. 1930. In goede originele staat 29x20x8cm.

6 Gegraveerde glazen
Resultaat: 15 EUR

Zes 19e eeuwse gegraveerde glazen met rankendecor in goede staat 11,5x12,5cm.

Gekleurd kristal
Resultaat: 20 EUR

Acht Duitse kristallen gekleurde glazen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 11-19,5cm. Cond.: G

Glazen bokaal
Resultaat: 35 EUR

Grote 18e-19e eeuwse mondgeblazen bokaal met gravering 0,3L en witte bovenrand en brede voet. in goede originele staat 19xø15cm.

3 Opaline vazen
Startprijs 20 EUR

Drie antieke opalineglazen vazen; 2x met handbeschilderd bloemendecor en 1x afgebeeld met portret 18-20cm. Cond.: G

2 Opalinevazen, patrijzen
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke groene opaline glazen vazen. Handbeschilderd met decor van patrijzen en bloemen 27xø12cm. Cond.: G

3-Delig opaline kaststel
Resultaat: 20 EUR

Drie-delige groen opaline glazen kaststel ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor (dekselpotje gelijmd) 33xø13cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G

Duits gegrav. glas
Startprijs 30 EUR

Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G

3 Karaffen
Resultaat: 15 EUR

Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G

Kristallen peper & zout stel
Resultaat: 50 EUR

Kristallen olie- en azijnstel ca. 1900, 5-delig met plated houder. In goede originele staat 23xø16cm.

2 Setjes karaffen
Resultaat: 35 EUR

Twee glazen karaffen met bijbehorende gegraveerde glazen 20e eeuw in goede staat. Kleine karaf met 4 glazen, grote karaf met 6 glazen 13-32cm.

5 Antieke glazen
Resultaat: 30 EUR

Vijf antieke Duitse mondgeblazen glazen met handbeschilderd gouddecor, bessenranken, vogels en vlinders ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G

Kristallen verdeelschaal
Resultaat: 40 EUR

Grote oude waaierkristallen verdeelschaal 1e helft 20e eeuw 8-delig. Middelste verdeelschaal heeft een chip, verder in goede staat 5xø36cm. Cond.: R-G

2 Parfumflacons
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse kristallen parfumflacons met gouddecor. 1 Flacon heeft minimale chip 7x4x37cm. Cond.: R-G

1 Karaf, 6 glazen
Resultaat: 20 EUR

Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G

4 Instrumenten glas
Resultaat: 20 EUR

Vier kristallen muziekinstrumenten van kristal, Dargues Frankrijk; 1x saxofoon, 1x piano, 1x banjo en 1x trompet 14-20cm. Cond.: G