Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, J. ten Cate
Resultaat: 100 EUR

J. ten Cate ca. 1920, olieverf op paneel, berkenpad met figuren 40x60cm. Cond.: G

Stadsgezicht, Maastricht
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, gravure op papier, brug met figuren 42x20cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Resultaat: 225 EUR

Wim van Norden (1917 - 2001), olieverf op linnen, havengezicht 60x80cm. Cond.: G

Ets, molenlandschap
Resultaat: 45 EUR

Graadt van Roggen, ets op papier, molengezicht naar Jacob maris 68x45cm. Cond.: G

Ets, Hulshof Pol
Resultaat: 20 EUR

Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, bospad 19x16cm. Cond.: G

Aquarel, Halbach
Resultaat: 45 EUR

G. Halbach (Duitse School), aquarel op papier, stilleven met koper en groente 45x35cm. Cond.: G

Ad de Roo
Resultaat: 550 EUR

Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G

Landkaart, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Landkaart 18e eeuw, ingekleurde gravure, Verre door Tirion 1753, 22x18cm. Cond.: G

Schilderij, J. van Duuren
Resultaat: 65 EUR

J. van Duuren, olieverf op linnen, landschap met zandpad 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Ton Ancone
Resultaat: 135 EUR

Ton Ancone (Oldenzaal), olieverf op linnen, boerenhuis met vrouw 30x40cm. Cond.: G

Schilderij B. Medema
Resultaat: 35 EUR

Bernard Medema, olieverf op linnen, huis met poort en boerenvrouw 24,5x18,5cm. Cond.: G

Ongesigneerd, markt
Resultaat: 170 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op papier, markt met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Berry Brugman
Resultaat: 360 EUR

Berry Brugman ( 1915 Almelo - ), olieverf op linnen, 't Wierdense Veld 60x80cm. Cond.: G

F. Hoos, straatje met kerk
Resultaat: 120 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kerk 30x40cm. Cond.: G

F. Hoos, brug met molen
Resultaat: 60 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, Hollands landschap met molen en ophaalbruggen 40x30cm. Cond.: M

C.J. v.d. Aa., winterlandschap
Resultaat: 110 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op linnen, winters landschap 19x25cm. Cond.: G

V.d. AA, Albergen
Resultaat: 40 EUR

C.J. van der Aa (Almelo 1883 - 1950), olieverf op paneel, heidegezicht met schapen 23,5x18cm. Cond.: G

F. Hoos, kerk nabij brug
Resultaat: 160 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, Hollandse gracht met ophaalbrug en figuren 40x50cm. Cond.: G

F. Hoos, boerderij met schuur
Resultaat: 250 EUR

Frans Hoos ( 1884 - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, zonnige boerderij met boer en boerin 40x50cm. Cond.: G

C. Cornelisz, perziken
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven perziken op schotel 18x13cm. Cond.: G

J. Stork, winter
Resultaat: 150 EUR

Gesigneerd J. Strok 20e eeuw, olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met vele figuren 30x40cm. Cond.: G

Ets M. Bauer, portaal moskee
Resultaat: 300 EUR

Marius Bauer ( 1867 - 1932), ets op papier (met origineel wisselingh nr. 99 en handtekening), voorportaal van een moskee 57x68cm. Cond.: G

Schilderij, M. Schreuder
Resultaat: 160 EUR

M. Schreuder, olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

C. Cornelisz, rozen
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven rozen 18x13cm. Cond.: G