Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee sets van 6 Hollands zilveren lepeltjes in etui; 6x Biedermeier met gegraveerde bak en steel eind 1800, MT: A&J.J. Driesen Schoonhoven ca. 40gr. Cond.: U en 6x Art Deco 835/000, MT: onduidelijk, c...

Divers zilver
Resultaat: 30 EUR

Vier minilepeltjes, een opwindsleuteltje (met een figuurtje Napoleon?), boekslotje, lepellengte 6.5cm., 835/000, samen ca. 19gr., en een zilveren vulpotlood, 900/000, geëmailleerd monogram met kroontj...

2 Juslepels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollands zilveren sauslepels, model Haags Lofje en dubbelfilet, begin 1900, 835/000 Grootkeur, ca. 140 gr., Cond.:U

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G

2 Pillendoosjes
Resultaat: 35 EUR

Twee sterling zilveren pillendoosjes, Z1 gekeurd, 925/000. Ovaal model met aan binnen-en buitenzijde ruitvormige bewerking, de ronde heeft op het de3ksel een handgravure. Ovale: ca.5.5x4.5x1.5 cm., ro...

2 Zilveren wijnkurken
Resultaat: 40 EUR

Stel zilveren sierschenkkurken, Hollands , met handgegraveerd bloemmotief en kabelrand, L. 7cm., Cond.:G

Zilv. olijflepel
Resultaat: 70 EUR

Zilveren olijflepel, opengewerkte bak met kruisje en gecontourneerde steel met graveerwerk, MT: Wed. A. Kuylenburg Schoonhoven anno 1884, 835/000, ca. 16gr,

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren naaldenkoker met schroefdop en symetrische handgravurfes, Monogram op de dop, 835/000, ca. 1850, MT.: Bezier, Breda, L.9.5cm., ca. 16gr., Cond.:G

3 Delen divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Twee geëtste glazen (13,5-15,5cm.) op Hollands zilveren voet en klein zilveren pepermuntbakje op voet 4,5xø7cm.

Zilveren bowllepel
Resultaat: 100 EUR

Antieke zilveren bowl- of boerenjongenslepel, ronde bak met grote schenktuit en gedraaide steel met spatelheft. Voorzien van fraai gegraveerde bloem, MT: J. Schijfsma Woudsend/Sneek anno 1899, 835/000...

3 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 60 EUR

Drie delen Hollands zilver 835/000: klein strooilepeltje met bloemmotief bakje en steel, MT.: Th.N.P.Moerkerk, Haarlem, begin 1900. Suikerschep met streepagaat steel, gecontourneerde bak en gegraveerd...

Zilveren hostiehouder
Resultaat: 90 EUR

Verguld zilveren Hostiehouder in origineel leren etui, ca. 79gr., ø 9cm., Cond.:U

Toiletset zilver
Resultaat: 120 EUR

Uitgebreid 8-delig zilveren toiletset bestaande uit 3 kristallen flacons (2x 18xø8cm. en 1x 16xø7cm.) met zilveren hals en dop, handspiegel, handborstel, doos met zilveren deksel (12x8x7cm.) en 2 kle...

Zilveren theezeef
Resultaat: 60 EUR

Zilveren 835/000 theezeef met gecontourneerde bak als bloem en fraaie bladeren steel, op bijbehorend 835/000 zilveren lekbakje met drie pootjes, MT: H.Hooykaas, Schoonhoven ca. 1952 en 1954, H.5cm., ...

12 Zilveren gebaksvorkjes
Resultaat: 60 EUR

Twaalf Hollands zilveren gebaksvorkjes 835/000 Van kempen ca. 176gr. Cond.: U

4 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Delfts aardewerken schaaltje met opengewerkt Hollands zilveren hengsel 835/000, grootkeur ø18cm. Tevens 2 glazen op Hollands zilveren voet en 1x Hollands zilveren vaasje 835/000, van Kempen COnd.: U

Zilveren miniatuur, riksja
Resultaat: 60 EUR

Zilveren miniatuur riksja als strooier 925/000, ca. 33gr. 6x7,5cm.

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U

Makkums schaaltje, zilv. beugel
Resultaat: 40 EUR

Makkums schaaltje met Hollands zilveren beugel, 835/000, Jaarletter: V, 1980, MT.: Edelmetaal Sneek BV, EMIdór, schaal ø16cm., Cond.:U

Parfumflesje, zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren voet, kraag en dop. Inclusief stopje. H.: 11,5cm. Cond.: U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 55 EUR

Twaalf Hollands zilveren advocaatlepeltjes met verschillende bloemmotief-stelen 835/000, MT: Oud-Holland, zie Eggersman Zeist ca. 177gr. Cond.: U

2 Zilveren vaasjes
Resultaat: 85 EUR

Paar Hollands zilveren vaasjes met geschulpte parelrand 835/000, MT: J.A. Gerritsen Amsterdam eind 1800 14xø5cm. Cond.: U

6 Zilv. lepels + schoenlepel
Resultaat: 60 EUR

Zes Hollands zilveren theelepels 835/000, ca. 72gr. MT: A.J. Driesen Utrecht ca. 1920 + Schoenlepel met zilveren heft Cond.: U

Lepel, Friese familie
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollands zilveren geboortelepel met gravure op achterzijde van de bak, Friese familie, met bewerkte steel en bekroond met Neptunus, 835/000, Grootkeur. Jaarletter: O, 1848. MT.: H.C.Tulleners,...