Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

IJsglazen coupe
Startprijs 40 EUR

Geschulpte ijsglazen coupe ø11cm., op 835/000 zilveren voet. Onduidelijk meesterteken.

5 Paardewagens
Resultaat: 180 EUR

Vijf zilveren miniatuur paardewagens, 835/000. Totaal gewicht ca. 126gr.

3 Zilv. miniaturen, vervoer
Resultaat: 120 EUR

Drie zilveren miniaturen 925/000: locomotief, motorfiets en velociipede, samen ca. 127gr., Cond.:U

4 Zilv. miniaturen
Resultaat: 130 EUR

Lot bestaande uit: plated terrine, 2 zilveren breipendoppen in de vorm van slofjes, een zilveren rozenkrans in zilveren doosje met hangeroog uit 1939 en een zilveren antiek kistje rondom met de hand g...

Zilv. baroktafel + stoelen
Resultaat: 80 EUR

Zilveren miniatuur barok tafel met twee armleunstoelen bekleed met rode velours. 800/000 tafel ø5x5cm., Totaal gewicht ca. 130gr.

Ring WG 2 diamanten
Startprijs 700 EUR

Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd

Ring WG art deco stijl
Resultaat: 725 EUR

Ring WG, 585/000, art deco met diamanten. Sierlijke ring met aan de kop in een 8-vorm 2 grote diamanten, ø 5 mm, briljant geslepen omrand met 21 briljanten, ca 0.02 crt per stuk, pave gezet. ca 2,5 gr...

Ring Blauw saffier briljant
Startprijs 2.400 EUR

Grote ring WG 585/000 met grote Saffier en briljant. Ring met in het midden een ovaal cabouchon geslepen Saffier 28.7ct, met mooie insluitsels. In de rand rondom de Saffier zitten 35 briljanten 0.70c...

Ring WG met briljant en baquette
Startprijs 750 EUR

Ring WG 750/000 met briljant en baquette. Slagring met brede bovenzijde. In de bovenzijde zitten diverse kleine briljanten pave gezet. Daarnaast heeft de ring 2 rijen met baquette en trapezium diamant...

WG Ring
Resultaat: 300 EUR

Fijne WG 585/000 ring met briljant. Ring met in het midden een brede zetting met daarin een briljant ca ø 4.5 mm , met mooie kleur. ca 2.5 gr ø 50

Parelhanger WG met briljant
Startprijs 150 EUR

Hanger, WG 750/000, met Parel en Diamant. Hanger in de vorm van een bloem met in het midden een witte parel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand bezet met meerdere kleine trapezium geslepen diamanten. ca...

Ring WG met briljant
Startprijs 200 EUR

Ring WG 585/000, met Briljanten. Ring, volledig gematteerd, met in het midden een markies geslepen diamant, boven en onder bezet met 2 kleine briljanten. Totaal 5- 0.13 crt SI/P. ø 56, ca 3.2 gr

Ring WG Opaal
Resultaat: 90 EUR

Ring, WG, 585/000, met Opaal en Briljant. Ring, fijne band, met in het midden een cabouchon geslepen licht blauwe Opaal, ø 12x8mm, wat blas. Om de Opaal zit een WG bewerkte zetrand met aan de aanhecht...

Quinn briljant parel hanger
Startprijs 240 EUR

Hanger, WG 750/000, met parel en briljant. Zwarte Tahitieparel, ø 8,5 mm, met daarboven een WG gladomzetting met een briljant van 0.12 crt. Merk Quinn, nieuw. Het hangeroog zit verborgen achter de bri...

WG ring, briljant
Startprijs 800 EUR

Ring, WG, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljanten ca 0.70 crt. Het geheel is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm van bloemblaadjes. ø kop 18 mm. ø 54. ...

Plated tafelopzet
Startprijs 150 EUR

Plated tafelopzet 19e eeuw voor bloemen met 4 kristallen geslepen houders, 1 chip in glas 35x26x25cm. Cond.: R-G

Plated tafelopzet
Startprijs 150 EUR

Plated tafelopzet 19e eeuw voor bloemen met 4 kristallen geslepen houders in zeer goede originele staat 37x28x28cm.

Krist. stolp met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen stolp op onderschotel, olijfslijpsel, met zilveren dop, 835/000, Utrechtse fabriek van zilverwerk, Begeer , Utrecht, eind 1800. ø 18cm.

Bloemenschaaltje
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren bloemenschaaltje met gelobde bak en gedreven bloemmotief op de bodem. Jaarletter: R, MT.: F.W., 17.5x11.5x3cm., Ca. 87gr. Cond.:U

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 75 EUR

Twee Engelse Sterling zilveren "Watrous"kandelaars op ronde strakke voet. 925/000, 8xø9cm., Cond.:G

2 Plated scheppen
Startprijs 120 EUR

Twee plated taartscheppen ca. 1900 (1x met hoon handvat) in redelijk tot goede staat 35-37cm.

Zilv. zoutvaatje, ezel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren pakezel op gedreven tableau met aan beide kanten een zoutvaatje. 800/000 Buitenlands fabrikaat. 6.5x7x4.5cm., Ca. 60gr., Cond.:U

Krist. flacon, zilv. dop
Startprijs 55 EUR

Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U

Borrel-ei
Startprijs 450 EUR

Russisch zilveren borrel-ei met vergulde binnenzijde en geheel geëmailleerde buitenkant 84 Zolotniks ( 875/000 zilver) 8xø3.5cm. ., Cond.:U