Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kralentas, zilv. beugel
Startprijs 360 EUR

Kralentas met Hollands zilveren beugel en binnenbeugel, aan tashaak met MT.: I.L. 835/000, beugelbreedte 16cm., Cond,.:U

Zilv. zonnewijzer
Resultaat: 70 EUR

Hollands zilveren miniatuur rouletteman, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven, Jaarletter: O, ca. 35gr., 11xø7cm., Cond.:U

IJsglazen coupe
Startprijs 50 EUR

IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.

Kerkboek, gouden slot
Startprijs 240 EUR

Psalmboek met koningsblauw fluwelen buitenzijde en gouden kerkboek slot. 9x5x15cm., Cond.:U

Kerkboek, gouden slot
Startprijs 300 EUR

Antieke bijbel, 1870, met bruin fluwelen buitenzijde en gouden bijbelslot. 9x5.5x15.5cm., Cond.:U

Pors. beker, zilv.
Startprijs 100 EUR

Engelse beker met zilveren voetrand en zilveren deksel waarop hoefijzer en zweepje. De beker is versierd met slipjacht voorstelling, "Homeward the Hounds"Copeland spode England. 925/00010xø705cm., Con...

Ring WG/GG met diamant
Startprijs 675 EUR

Ring WG/GG 750/000 met 8 diamanten. Brede zware ring, 11 mm, met 2 banden in WG waarin diamanten gezet zijn in GG gladomzettingen, totaal ca 0.32 crt. ca 14,9 gr ø 56

Ring GG saffier, diamant
Startprijs 175 EUR

Ring GG 585/000, met saffier en diamant. Antieke rijring met WG zetting met daarin 3 saffieren met een mooie kleur en 2 briljant geslepen diamanten, ca 0,16 crt. Aan de zijkanten van de zetting en de ...

Rijring GG/WG diamant
Resultaat: 1.100 EUR

Mooie strakke rijring, GG/WG 585/000. Ring met 5 mooie briljanten van een goede kwaliteit gezet tussen WG balkjes in een strakke ring. ca 0.80 crt. ø 57 ca 5,1 gr.

Ring Robijn diamant
Startprijs 275 EUR

Ring GG 750/000 met Robijn en diamant. Elegante fijne ring met bovenop een ovaal gefacetteerde Robijn, uit Madagaskar, ø 7x8 mm. Aan de randen van de robijn zit een krulrandje waarin kleine diamantjes...

Oorknoppen GG met diamant
Startprijs 400 EUR

Oorknoppen GG 750/000 met diamant. Grote cirkelvormige oorknoppen, ø 24 mm, met hoog opstaande rand. aan de bovenzijde van de oorknop is de rand volledig bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ...

WG ring, diamant
Startprijs 190 EUR

Ring WG 585/000 met diamant. Solitairring met spiegelchaton. In de chaton zit een bolsewiek diamant, ø 4.2 mm. ca 3.3 gr ø 51

Ring GG met briljant
Startprijs 350 EUR

Ring GG 585/000 met briljanten. Fantasiemodel symmetrisch met aan de bovenzijde 5 rails met diverse briljanten totaal ca 0.52ct,W/Si, ø 54,ca 4.1gr.

Hanger GG/WG met briljant
Startprijs 220 EUR

Hanger GG/WG 750/000, met briljant. Peervormige hanger, 25x15 mm, half WG half GG bezet met diverse briljanten pave gezet, totaal ca 0.36ct.TW/Si ca 11gr.

Gouden ring, briljant
Resultaat: 300 EUR

Ring, GG 585/000 met rode steen en diamant. Ring met emerald geslepen rode steen, 11x 8 mm. met om de steen een rand met diamanten. ca 4 gr ø 48

Lady Di oorknoppen en hanger
Resultaat: 320 EUR

Hanger en oorknoppen, GG/WG 585/000 met Blauw Saffier en Briljant. Lady Di model, entourage hanger met in het midden een ovale donkere Blauw Saffier en daaromheen 12 briljanten, alles gezet in WG, gro...

Gouden ring, smaragd
Resultaat: 250 EUR

Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Fijne strakke rozetring met in het midden een ovaal geslepen smaragd. Om de smaragd en in de band zitten diverse 8-kant diamanten, totaal 0,15 crt. ø 55. ca 2,...

Ring Ramkopjes
Resultaat: 150 EUR

Fijne ring GG 585/000 met rammenkopjes. Klassieke bewerkte ring met aan de bovenzijde 2 kopjes van rammen. De rest van de ring is in dezelfde stijl bewerkt. ø 54 ca 4,1 gr

Pijpje met zilver
Resultaat: 90 EUR

Pijpje van een hazensprong met zilveren montuur en kettinkje 835/000. Bijzonder fraai met de hand vervaardigd, L. 15.5cm., Cond.:U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 80 EUR

Antiek rond zilveren pillendoosje met filigrain bewerkt scharnierende deksel. 835/000 Grootkeur Jaarletter:R:1851 MT.: Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven ø 5cm., ca. 25gr.

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 95 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoos met filigrain bewerkte scharnierende deksel, 835/000 Grootkeur, Jaarletter:P:1849, Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven, 5x5x1.5cm., ca. 32gr.

Krist. peperstrooier
Resultaat: 145 EUR

Fraaie zes-vlaks geslepen kristallen peperstrooier op gegraveerde 835/000 zilveren voet en zelfde montuur met dop. MT.: H.S.de Leeuw, 's-Hertogenbosch, 1863, ca. 14xø6cm.

Zilveren bestek
Startprijs 750 EUR

Hollands zilveren bestek, model puntfilet, gemaakt door diverse meesters uit verschillende jaren. Bestaande uit: 7 tafellepels, 7 tafelvorken, 6 dessertlepels, 5 dessertvorken, 6 tafelmessen, 7 desse...

Zilveren napje
Startprijs 25 EUR

Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U