Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bonbonschaal, zilv. hengsel
Resultaat: 30 EUR

Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U

Ring camee Cai
Resultaat: 30 EUR

Ring zilver 925/000 met camee. Ring met strakke dubbele band met aan de bovenzijde een camee, 16x12mm. Merk Cai, ø 54/55 ca 8.7 gr

3 Delige zirconia ring
Resultaat: 30 EUR

Ring zilver gerodineerd. 925/000 met zirconia's. Drie ringen, 2 aanschuifringetjes fijn met zirconia's en in het midden een solitairring met een prinsesgeslepen zirconia, 8x8 mm, en diverse kleine zir...

Oorhaken met lichtgroene en witte zirconia
Resultaat: 30 EUR

Oorhaken zilver 925/000 met lichtgroene en witte zirconia. Oorhaken waaraan een vierkante lichtgroene zirconia, 10x10 mm, zit. met daarboven een ronde witte zirconia, ø 4 mm. ca 8.6 gr

Collier met lichtgroene en witte zirconia
Resultaat: 30 EUR

Strak collier met hanger zilver 925/000. Strakke hanger met vierkante lichtgroene zirconia, 10x10mm, en ronde witte zirconia, ø 5mm. Het gehele is bevestigd aan een strak vierkant slangcollier. Lengte...

Zilveren bonbonschaaltje
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U

Oorstekers met zirconia's harten
Resultaat: 30 EUR

Oorstekers zilver gerodineerd 925/000 met zirconia. Entourageoorstekers in de vorm van een hart met een grotere hartvormige zirconia en daaromheen een rand met kleine ronde zirconia's. Grootte oorknop...

3x Kralen
Resultaat: 30 EUR

Snoeren kralen, carneool, lapis lazulli en groene kralen.

Set Turkoois
Resultaat: 30 EUR

Mooie set Turkoois bestaande uit oorclips, een ring, verstelbaar, een choker en een brede armband. Allen gezet in onedel witmetaal.

Hanger met oorstekers
Resultaat: 30 EUR

Hanger met collier, zilver, 925/000, met bijpassende oorstekers. De ronde bewerkte hanger, ø 48 mm, is voorzien van paarse steen en hangt aan een Venetiaans collier, ca 50 cm. De ronde oorstekers hebb...

2 Granaatcolliers
Resultaat: 30 EUR

Twee granaatcolliers. Een met ronde kralen, ø 5mm, met GG, 585/000, koffieboonsluiting. Lengte 65 cm. En een verlopend snoer, 4-9mm, met ronde kralen en zilveren veeroog. Lengte 45 cm.

Ring ovaal monogram
Resultaat: 30 EUR

Ring GG 585/000 met ovaal schild met monogram. Fijne ring met de letters GtN. ca 2,5 gr. ø 57

Lot dameshorloges
Resultaat: 30 EUR

Lot met 5 double dameshorloges. Arfena vierkant horloge met rekband, Seiko langwerpig horloge met rekband, Pallas ovaal horloge met matte band, Laco klein vierkant horloge met rekband en een Lange vie...

Collier agaat met tijgeroog
Resultaat: 30 EUR

Collier van bewerkte agaatkralen en tijgeroog. Het collier heeft een groot zilveren veeroog als sluiting. ø barnsteen 16 mm, tijgeroog ø 7 mm. Lengte 45 cm

Ets, Wayka
Resultaat: 30 EUR

Wayka 75/80, ets op papier, Pierrot dans le Chardon 7x9cm. Cond.: G

Schilderij, landweg
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, zandige landweg 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, Duitsland
Resultaat: 30 EUR

L. Schongarth ca. 1980, olieverf op linnen, Duits landschap met Fachwerkhuis ø30cm. Cond.: G

2 Schilderijen op zijde
Resultaat: 30 EUR

Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G

J. van Gaarden, stilleven
Resultaat: 30 EUR

J. van Gaarden ca. 1930, olieverf op paneel, bloemstilleven 14x10cm. Cond.: G

Paardehoofd, post Greve
Resultaat: 30 EUR

Herman Gerhardt Bernard Post Greve (Apeldoorn 1913 - ), tekening op papier, paardenhoofd 31x24cm. Cond.: G

J. v. Riemsdonk
Resultaat: 30 EUR

J. v. Riemsdonk 20e eeuw, olieverf op paneel, 't Kolkje te Amsterdam 12x12cm. Cond.: G

Stilleven, bloemen
Resultaat: 30 EUR

Domergi, olieverf op linnen, bloemstilleven 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, H. Verbeek
Resultaat: 30 EUR

H. Verbeek '39, olieverf op paneel, stilleven met groentes en bloemenvaas 54x41cm. Cond.: G

Mazzot, klok
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve moderne klok van Mazzot Germany met batterij-functie en houten omlijsting. In goede staat 33x90cm.

Jan Knikker
Resultaat: 30 EUR

Jan Knikker ( 1889 - 1957), olieverf op paneel, boslaan 24,5x28cm. Cond.: G

Aquarel, Becker
Resultaat: 30 EUR

P. Becker 1923 (Duitse School), aquarel op papier, Schloss Millendonk 45x58cm. Cond.: G

Stilleven, P.H. Dillen
Resultaat: 30 EUR

Philip Dillen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 62x49cm. Cond.: R

2 Kistjes
Resultaat: 30 EUR

Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G

12-delige passerset
Resultaat: 30 EUR

Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.

Divers tin
Resultaat: 30 EUR

Divers tin 18e-19e eeuw in goede staat 9-28cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en compositie metalen voet met albast. In goede originele staat 55xø21cm.

Messing comfoor
Resultaat: 30 EUR

Prachtig messing comfoor met ketel ca. 1900 Art Nouveau in uitstekende staat 31x26xø18cm.

Spuitfles + kruitvuller
Resultaat: 30 EUR

Koper bewerkte kruitvuller en oude soda-spuitfles, beide in goede originele staat 18,5x8,5x7,5cm. en 32xø10cm.

Kandelaar 5-lichts
Resultaat: 30 EUR

Oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met engel 20e eeuw in goede staat 41x40x16cm.

Klarinet
Resultaat: 30 EUR

Oude klarinet 1e helft 20e eeuw in originele staat, gemerkt W. HampF 64xø8cm. Cond.: G

Schooltas, eiken
Resultaat: 30 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse schooltas in goede originele staat 45x26x11cm.

2 Tinnen dekselkannen
Resultaat: 30 EUR

Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R

10 Delen tin
Resultaat: 30 EUR

Kavel van tien oude en antieke tinnen delen o.a; 4 klepkannen, 1 koffiekan, 1 beker en 4 lepels 9-26cm. Cond.: G

Tinnen kraankan, 18e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Beschilderde tinnen 18e eeuwse kraantjeskan, 18e eeuw in originele staat 39cm. Cond.: G

3 Branders + Soldeerbout
Resultaat: 30 EUR

Drie oude/antieke bunzenbranders en 1 antieke soldeerbout (gemerkt Barthel) in goede staat 19-47cm.

Kunstwerkje, zijde
Resultaat: 30 EUR

Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.

Marmeren reliëf
Resultaat: 30 EUR

Oude marmeren reliëf, bodemvondst (leeftijd onbekend) 17x10x3cm. Cond.: G

Cloisonne luciferhouder
Resultaat: 30 EUR

Cloissone lucifersdoosjeshouder ca. 1900 in goede originele staat 11xø8cm.

Thee-emmer
Resultaat: 30 EUR

Notenhouten 19e eeuwse thee emmer met koperen binnenbak. In goede staat. 30xø29cm.

Kroonluchter
Resultaat: 30 EUR

Grote metalen kroonluchter met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 93xø100cm. Cond.: G

Porseleinen lamp
Resultaat: 30 EUR

Oude Italiaans porseleinen tafellamp 2e helft 20e eeuw, in Romeinse stijl 81xø33cm. Cond.: G

2 Marmeren eieren
Resultaat: 30 EUR

Twee decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G

4 Marmeren eieren
Resultaat: 30 EUR

Vier marmeren eieren 2e helft 20e eeuw in goede staat (2 boekensteunen) 18xø9cm. en 20x15x10cm.

Kandelaar met pen
Resultaat: 30 EUR

Zware oude bronzen kaarskandelaar in barokstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 51cm.

20 Smeedijzeren sleutels
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-20cm.

Diverse munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel munten uit Nederland, div. Europa en Ned. Indië o.a; 10 Mark 1921, Provincie Westfalen, 1 St. VOC 1791 Jafna zilver en brons ca. 50 stuks Cond.: FR-ZFR

Doos munten 3930gr.
Resultaat: 30 EUR

Zwarte doos met Noorwegen en IJsland nikkel ca. 3930gr. Cond.: FDC

Rijderschelling 1681
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Rijderschelling-Overijssel anno 1681, pijlenbundel klop. Kwaliteit: F

Zilv. gulden 1719
Resultaat: 30 EUR

Zilveren Gulden Overijssel anno 1719, kwaliteit: ZF

Oostenrijk 1957
Resultaat: 30 EUR

Oostenrijk 1957 verzameling gebruikte geillustreerde postwaarde-stukken, 88 verschillende.

Verzameling Bosnië
Resultaat: 30 EUR

Oude verzameling Bosnië op insteekbladen

Fleischmann 901-9364
Resultaat: 30 EUR

Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Fleischmann 901-9364
Resultaat: 30 EUR

Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Fleischmann 901-9364
Resultaat: 30 EUR

Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor

Graham Farish 528
Resultaat: 30 EUR

Graham Farish 528 Lok, N spoor, ongebruikt in originele verpakking.

Klokkenmannetje
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse klokkendrager 20e eeuw van compositie metaal (1 wijzer mist) 36cm. Cond.: R-G

Zaans klokje met rozen
Resultaat: 30 EUR

Oude handbeschilderde Zaanse wandklok met bel en Duits F.H.S. uurwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 50x80x10cm. Cond.: G

Klokje
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamenturen, atlas en bel 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 64x28x19cm.

Hangklok, Westminster
Resultaat: 30 EUR

Oude Junghans Bim-Bam regelateur met eikenhouten kast ca. 1930 in goede originele staat 76x32x16cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen ornamenturen, atlas en bel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 66x27x19cm.

Zonne klokje
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve zonneklok, goudkleurig met geëmailleerde wijzerplaat. Gemaakt van hout, 2e helft 20e eeuw met batterij functie. In goede staat. ø44cm.

Wekker in houten kastje
Resultaat: 30 EUR

Wekker ca. 1900 in notenhouten kast, functioneert niet 19x12x7cm. Cond.: R

Pianokruk
Resultaat: 30 EUR

Pianokruk ca. 1880 met draaibare zitting 54xø34cm. Cond.: G

Kinderstoeltje
Resultaat: 30 EUR

Decoratieve mahoniehouten kinderstoel met rode velours stoffering in goede originele staat 2e helft 20e eeuw 85x38x35cm. ( lijmverbinding van armleggers is los)

Stoeltje
Resultaat: 30 EUR

Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw. mahonie kleur in Engelse stijl 83x55x69cm. Cond.: G

Kakstoel
Resultaat: 30 EUR

Iepenhouten 18e eeuwse kinderstoel in originele staat 62x39x33cm. Cond.: G

2 Kussens + 2 kleedjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude Perzische kussens en twee kleine oude Perzische kleedjes in originele staat 65x50cm., 60x57cm., 60x50cm. en 49x37cm. Cond.: R-G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt. veelkleurig en met floraal decor met dieren in goede originele staat 160x110cm.

Kleed
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed uit Iran in goede staat in de tinten: bruin/rood/zwart/blauw 180x110cm. Cond.: G

Divers glas/kristal
Resultaat: 30 EUR

Divers glas/kristal ca. 1900 en later. Twintig delen o.a; karaf met glazen, zoutnappen, suikerpot, vazen etc. Minimale chip mogelijk 3-37cm.

3 Delen waaierkristal
Resultaat: 30 EUR

Drie delen antiek ruit/waaierkristal; 1x dekseldoos kristal 3xø13,5cm., 1x kristallen onderzetter 16xø7,5cm. en 1x waaierglas (geen kristal) 3,5x10cm. Cond.: G

Kristallen dekselcoupe
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse waaierkristallen dekselcoupe (stukje gelijmd en stukje af) 31xø17cm. Cond.: M

3 Kristallen bekers
Resultaat: 30 EUR

Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x facetgeslepen koningsblauw, 1x facetgeslepen koningsblauw en gouddecor, 1x facetgeslepen met opgewerkt bloemendecor en gouddecor 12-13cm. Cond.: G

Glas-in-lood venster
Resultaat: 30 EUR

Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G

KPM koffiekan
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Duitse KPM porseleinen handbeschilderde koffiekan met bloemdecor in goede staat 30x17xø13cm.

3 Griekse figuren
Resultaat: 30 EUR

Drie oude Griekse terracotta bodemvondsten (leeftijd onbekend); 2x hoofd en 1x stier 8-9cm. Cond.: G

Keramieken tablet
Resultaat: 30 EUR

Keramieken presenteerblad ca. 1890 met vernikkelde omranding, vermoedelijk Wenen (zie tekens). In goede originele staat ø35cm.

Goebel figuur
Resultaat: 30 EUR

Oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuur 1957 Nr. 10/1, hoofdje gelijmd, verder goed 22cm. Cond.: R

Fam. Verte bord
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte schotel (gemerkt). 2 Blaadjes zijn vervaagd, verder in goede staat ø24,6cm.

8x Meissen porselein
Resultaat: 30 EUR

Acht delen oud Duits Meissen porselein; 6x Stad Meissen schotels 20e eeuw (gebaksbordjes), 1x kopje 1e helft 20e eeuw en 1x kannetje 19e eeuw (handvat gelijmd) 7-17cm. Cond.: R-G

Imari bord
Resultaat: 30 EUR

Imari porseleinen sierbord met geschulpte rand en floraal decor in goede staat ø28,5cm.

Imari vaas ca. 1880
Resultaat: 30 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse dekselvaas met Foo-hond en floraal decor in goede staat 26xø12cm.

4 Delen porselein
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud keramiek 1e helft 20e eeuw; 3x Satsuma vazen (1x gelijmd 6-kantig) met goud- en figurendecor en 1x dekselpot met hengsel, vernikkeld en gemerkt "Patricia" 13-17cm. Cond.: R-G

Limoges porselein
Resultaat: 30 EUR

Groot kavel divers Limoges porselein ca. 1980 met figuren- en gouddecor in goede staat 5-12cm.

4 Delen aardewerk
Resultaat: 30 EUR

Vier delen antiek keramiek/steengoed en beschilderd hout; 1x grote groen geglazuurde steengoed vergiet 17e-18e eeuw, 1x puddingvorm 19e eeuw, bruin geglazuurd, 1x puddingvorm 19e eeuw, creme Societe C...

Chinese kom, geel
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met geel decor en bloemendecor 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 6,5xø14,7cm.

4x Dresden porselein
Resultaat: 30 EUR

Vier delen oud Duits porselein; 2x Dresden met drakendecor, 1x Höchst porseleinen vaas met vogeldecor en 1x Höchst porseleinen dekseldoos met mangaankleurig landschapsdecor 6-13cm. Cond.: G

3 Chin. kastkommen
Resultaat: 30 EUR

Drie Chinees porseleinen kastkommen ca. 1900 met geisha en bloemendecor, 1x met oude haarscheur (Chinese tekens op de bodem) 10xø16cm. Cond.: R-G

2 Kop & schotels, haan
Resultaat: 30 EUR

Twee Chinese 19e eeuwse kop&schotels met haan- en familiedecor (haarlijn en/of chip) ø8-ø12,3cm. Cond.: R

2 Delen imari
Resultaat: 30 EUR

Twee delen 19e eeuws imari porselein; 1x kraagvaas met floraal decor (barst in vaas) 22xø9cm. en 1x kom met geschulpte rand en floraal decor (goede conditie) 7xø14,5cm.

Chin. kom &schotel, vismotief
Resultaat: 30 EUR

Oude Chinees porseleinen kom met visdecor en schotel 20e eeuw. Gemerkt en in zeer goede staat 7,3x12,8cm. en ø20,8cm.