Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U
Ring zilver 925/000 met camee. Ring met strakke dubbele band met aan de bovenzijde een camee, 16x12mm. Merk Cai, ø 54/55 ca 8.7 gr
Ring zilver gerodineerd. 925/000 met zirconia's. Drie ringen, 2 aanschuifringetjes fijn met zirconia's en in het midden een solitairring met een prinsesgeslepen zirconia, 8x8 mm, en diverse kleine zir...
Oorhaken zilver 925/000 met lichtgroene en witte zirconia. Oorhaken waaraan een vierkante lichtgroene zirconia, 10x10 mm, zit. met daarboven een ronde witte zirconia, ø 4 mm. ca 8.6 gr
Strak collier met hanger zilver 925/000. Strakke hanger met vierkante lichtgroene zirconia, 10x10mm, en ronde witte zirconia, ø 5mm. Het gehele is bevestigd aan een strak vierkant slangcollier. Lengte...
Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U
Oorstekers zilver gerodineerd 925/000 met zirconia. Entourageoorstekers in de vorm van een hart met een grotere hartvormige zirconia en daaromheen een rand met kleine ronde zirconia's. Grootte oorknop...
Mooie set Turkoois bestaande uit oorclips, een ring, verstelbaar, een choker en een brede armband. Allen gezet in onedel witmetaal.
Hanger met collier, zilver, 925/000, met bijpassende oorstekers. De ronde bewerkte hanger, ø 48 mm, is voorzien van paarse steen en hangt aan een Venetiaans collier, ca 50 cm. De ronde oorstekers hebb...
Twee granaatcolliers. Een met ronde kralen, ø 5mm, met GG, 585/000, koffieboonsluiting. Lengte 65 cm. En een verlopend snoer, 4-9mm, met ronde kralen en zilveren veeroog. Lengte 45 cm.
Ring GG 585/000 met ovaal schild met monogram. Fijne ring met de letters GtN. ca 2,5 gr. ø 57
Lot met 5 double dameshorloges. Arfena vierkant horloge met rekband, Seiko langwerpig horloge met rekband, Pallas ovaal horloge met matte band, Laco klein vierkant horloge met rekband en een Lange vie...
Collier van bewerkte agaatkralen en tijgeroog. Het collier heeft een groot zilveren veeroog als sluiting. ø barnsteen 16 mm, tijgeroog ø 7 mm. Lengte 45 cm
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, zandige landweg 24x30cm. Cond.: G
L. Schongarth ca. 1980, olieverf op linnen, Duits landschap met Fachwerkhuis ø30cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde zijde-schilderijen 20e eeuw, 2 paarden (1x goed en 1x beschadigd) 100x74cm. Cond.: R-G
J. van Gaarden ca. 1930, olieverf op paneel, bloemstilleven 14x10cm. Cond.: G
Herman Gerhardt Bernard Post Greve (Apeldoorn 1913 - ), tekening op papier, paardenhoofd 31x24cm. Cond.: G
J. v. Riemsdonk 20e eeuw, olieverf op paneel, 't Kolkje te Amsterdam 12x12cm. Cond.: G
H. Verbeek '39, olieverf op paneel, stilleven met groentes en bloemenvaas 54x41cm. Cond.: G
Decoratieve moderne klok van Mazzot Germany met batterij-functie en houten omlijsting. In goede staat 33x90cm.
Jan Knikker ( 1889 - 1957), olieverf op paneel, boslaan 24,5x28cm. Cond.: G
P. Becker 1923 (Duitse School), aquarel op papier, Schloss Millendonk 45x58cm. Cond.: G
Philip Dillen ca. 1930, olieverf op linnen, stilleven 62x49cm. Cond.: R
Twee Oosterse handgestoken kistjes; 1x groot met been, bronzen poten en bronzen hengsels en 1x klein met been en intarsia 20e eeuw Cond.: R-G
Twaalf- delig 19e eeuwse bronzen passerset in originele cassette (cassette mist inleg op deksel), verder in goede originele staat 5x14x24cm.
Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met glazen reservoir en compositie metalen voet met albast. In goede originele staat 55xø21cm.
Prachtig messing comfoor met ketel ca. 1900 Art Nouveau in uitstekende staat 31x26xø18cm.
Koper bewerkte kruitvuller en oude soda-spuitfles, beide in goede originele staat 18,5x8,5x7,5cm. en 32xø10cm.
Oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met engel 20e eeuw in goede staat 41x40x16cm.
Oude klarinet 1e helft 20e eeuw in originele staat, gemerkt W. HampF 64xø8cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuwse schooltas in goede originele staat 45x26x11cm.
Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R
Kavel van tien oude en antieke tinnen delen o.a; 4 klepkannen, 1 koffiekan, 1 beker en 4 lepels 9-26cm. Cond.: G
Beschilderde tinnen 18e eeuwse kraantjeskan, 18e eeuw in originele staat 39cm. Cond.: G
Drie oude/antieke bunzenbranders en 1 antieke soldeerbout (gemerkt Barthel) in goede staat 19-47cm.
Geschilderd kunstwerk op zijde 19e-20e eeuw in Biedermeier stijl, in zeer goede staat, olieverf op zijde 47x38cm.
Oude marmeren reliëf, bodemvondst (leeftijd onbekend) 17x10x3cm. Cond.: G
Cloissone lucifersdoosjeshouder ca. 1900 in goede originele staat 11xø8cm.
Notenhouten 19e eeuwse thee emmer met koperen binnenbak. In goede staat. 30xø29cm.
Grote metalen kroonluchter met glas 2e helft 20e eeuw in goede staat 93xø100cm. Cond.: G
Oude Italiaans porseleinen tafellamp 2e helft 20e eeuw, in Romeinse stijl 81xø33cm. Cond.: G
Twee decoratieve marmeren eieren 2e helft 20e eeuw 17xø9cm. Cond.: G
Vier marmeren eieren 2e helft 20e eeuw in goede staat (2 boekensteunen) 18xø9cm. en 20x15x10cm.
Zware oude bronzen kaarskandelaar in barokstijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 51cm.
Kavel van 20 antieke smeedijzeren sleutels 16e-17e-18e eeuw in goede originele staat 10-20cm.
Kavel munten uit Nederland, div. Europa en Ned. Indië o.a; 10 Mark 1921, Provincie Westfalen, 1 St. VOC 1791 Jafna zilver en brons ca. 50 stuks Cond.: FR-ZFR
Zwarte doos met Noorwegen en IJsland nikkel ca. 3930gr. Cond.: FDC
Zilveren Rijderschelling-Overijssel anno 1681, pijlenbundel klop. Kwaliteit: F
Oostenrijk 1957 verzameling gebruikte geillustreerde postwaarde-stukken, 88 verschillende.
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Fleischmann 901-9364, 3 kalksteenwagens, ongebruikt in originele verpakking, N spoor
Graham Farish 528 Lok, N spoor, ongebruikt in originele verpakking.
Oude Duitse klokkendrager 20e eeuw van compositie metaal (1 wijzer mist) 36cm. Cond.: R-G
Oude handbeschilderde Zaanse wandklok met bel en Duits F.H.S. uurwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 50x80x10cm. Cond.: G
Oude Hollandse eikenhouten Zaanse klok met bronzen ornamenturen, atlas en bel 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 64x28x19cm.
Oude Junghans Bim-Bam regelateur met eikenhouten kast ca. 1930 in goede originele staat 76x32x16cm. Cond.: G
Oude Hollandse mahoniehouten Zaanse klok met bronzen ornamenturen, atlas en bel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 66x27x19cm.
Decoratieve zonneklok, goudkleurig met geëmailleerde wijzerplaat. Gemaakt van hout, 2e helft 20e eeuw met batterij functie. In goede staat. ø44cm.
Wekker ca. 1900 in notenhouten kast, functioneert niet 19x12x7cm. Cond.: R
Decoratieve mahoniehouten kinderstoel met rode velours stoffering in goede originele staat 2e helft 20e eeuw 85x38x35cm. ( lijmverbinding van armleggers is los)
Oude armleunstoel 1e helft 20e eeuw. mahonie kleur in Engelse stijl 83x55x69cm. Cond.: G
Iepenhouten 18e eeuwse kinderstoel in originele staat 62x39x33cm. Cond.: G
Twee oude Perzische kussens en twee kleine oude Perzische kleedjes in originele staat 65x50cm., 60x57cm., 60x50cm. en 49x37cm. Cond.: R-G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt. veelkleurig en met floraal decor met dieren in goede originele staat 160x110cm.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed uit Iran in goede staat in de tinten: bruin/rood/zwart/blauw 180x110cm. Cond.: G
Divers glas/kristal ca. 1900 en later. Twintig delen o.a; karaf met glazen, zoutnappen, suikerpot, vazen etc. Minimale chip mogelijk 3-37cm.
Drie delen antiek ruit/waaierkristal; 1x dekseldoos kristal 3xø13,5cm., 1x kristallen onderzetter 16xø7,5cm. en 1x waaierglas (geen kristal) 3,5x10cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse waaierkristallen dekselcoupe (stukje gelijmd en stukje af) 31xø17cm. Cond.: M
Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x facetgeslepen koningsblauw, 1x facetgeslepen koningsblauw en gouddecor, 1x facetgeslepen met opgewerkt bloemendecor en gouddecor 12-13cm. Cond.: G
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G
Grote oude Duitse KPM porseleinen handbeschilderde koffiekan met bloemdecor in goede staat 30x17xø13cm.
Drie oude Griekse terracotta bodemvondsten (leeftijd onbekend); 2x hoofd en 1x stier 8-9cm. Cond.: G
Keramieken presenteerblad ca. 1890 met vernikkelde omranding, vermoedelijk Wenen (zie tekens). In goede originele staat ø35cm.
Oude Duitse keramieken Hummel (Goebel) figuur 1957 Nr. 10/1, hoofdje gelijmd, verder goed 22cm. Cond.: R
Chinees porseleinen Familie Verte schotel (gemerkt). 2 Blaadjes zijn vervaagd, verder in goede staat ø24,6cm.
Acht delen oud Duits Meissen porselein; 6x Stad Meissen schotels 20e eeuw (gebaksbordjes), 1x kopje 1e helft 20e eeuw en 1x kannetje 19e eeuw (handvat gelijmd) 7-17cm. Cond.: R-G
Imari porseleinen sierbord met geschulpte rand en floraal decor in goede staat ø28,5cm.
Imari porseleinen 19e eeuwse dekselvaas met Foo-hond en floraal decor in goede staat 26xø12cm.
Vier delen oud keramiek 1e helft 20e eeuw; 3x Satsuma vazen (1x gelijmd 6-kantig) met goud- en figurendecor en 1x dekselpot met hengsel, vernikkeld en gemerkt "Patricia" 13-17cm. Cond.: R-G
Groot kavel divers Limoges porselein ca. 1980 met figuren- en gouddecor in goede staat 5-12cm.
Vier delen antiek keramiek/steengoed en beschilderd hout; 1x grote groen geglazuurde steengoed vergiet 17e-18e eeuw, 1x puddingvorm 19e eeuw, bruin geglazuurd, 1x puddingvorm 19e eeuw, creme Societe C...
Oude Chinees porseleinen kom met geel decor en bloemendecor 20e eeuw, gesigneerd en in goede staat 6,5xø14,7cm.
Vier delen oud Duits porselein; 2x Dresden met drakendecor, 1x Höchst porseleinen vaas met vogeldecor en 1x Höchst porseleinen dekseldoos met mangaankleurig landschapsdecor 6-13cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kastkommen ca. 1900 met geisha en bloemendecor, 1x met oude haarscheur (Chinese tekens op de bodem) 10xø16cm. Cond.: R-G
Twee Chinese 19e eeuwse kop&schotels met haan- en familiedecor (haarlijn en/of chip) ø8-ø12,3cm. Cond.: R
Twee delen 19e eeuws imari porselein; 1x kraagvaas met floraal decor (barst in vaas) 22xø9cm. en 1x kom met geschulpte rand en floraal decor (goede conditie) 7xø14,5cm.
Oude Chinees porseleinen kom met visdecor en schotel 20e eeuw. Gemerkt en in zeer goede staat 7,3x12,8cm. en ø20,8cm.