Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

J.H. van Mastenbroek, havengezicht
Resultaat: 14.000 EUR

Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945, museale kunstenaar), olieverf op linnen, bijzonder havengezicht van oud Rotterdam met veel bedrijvigheid. 100x70cm. Cond.: G

Jan te Wierik, geel
Resultaat: 2.350 EUR

Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G

Jan te Wierik, Happy Family
Resultaat: 2.300 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G

Sledetocht, onduidelijk
Resultaat: 2.000 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, paarde slede met figuren 60x50cm. Cond.: G

Schilderij ca. 1800
Resultaat: 1.300 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, Maria met kind en apostel (restauraties) 63x76cm. Cond.: R

Schilderij, Jan te Wierik
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G

Ikoon
Resultaat: 1.000 EUR

Russisch ikoon 18e eeuw, Heilige monniken Iosimas en Savattij. Kloosterstichters van het beroemde Sovoletsky-klooster op het eilend Sovoletsk in de Witte Zee. Ikoon uit de 18e eeuw in zeer goede condi...

Schilderij, 2 dames
Resultaat: 900 EUR

Edmund Kosmowski (Russische School 1900 - 1985), olieverf op linnen, twee dames op een fiets 24x32cm. Cond.: G

Schilderij, W. Weissenbruch
Resultaat: 800 EUR

Willem Weissenbruch (Den Haag 1864 - 1941 Bloemendaal), olieverf op linnen, poldergezicht met windmolen 46x57cm. Cond.: G

W.G.F. Jansen
Resultaat: 750 EUR

Willem George Frederik Jansen (Harlingen 1871- 1949 Blaricum), olieverf op paneel, havengezicht Rotterdam met twee wandelende figuren en hond 21x16cm. Cond.: G

Gesigneerd Lassche
Resultaat: 650 EUR

Henk Lassche ( 1948 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x45cm. Cond.: G

Schilderij, A.M. Gijp
Resultaat: 575 EUR

Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G

Barok schilderij
Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw (op de lijst een naambordje Van der Werff 1659 - 1722), olieverf op linnen, landschap met twee vrouwen en een beeld 40x48cm. Cond.: R

Schilderij, A. Wessels
Resultaat: 500 EUR

Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), olieverf op linnen, boerenschuur met pluimvee 109x80cm. Cond.: G

Russische School
Resultaat: 500 EUR

Russische School ca. 1970 (Kyrillische signatuur), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 50x60cm. Cond.: G

J. Wiegers
Resultaat: 500 EUR

Jan Wiegers (Kommerzijl 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., strand
Resultaat: 400 EUR

W. Keat ca. 1880, olieverf op paneel, strandgezicht met dorp 16x11cm. Cond.: G

Schilderij, W.J. Moriana
Resultaat: 400 EUR

W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. Cond.: G

Schilderij, Frankof
Resultaat: 390 EUR

Roel Frankot ( 1911 - 1986), olieverf op linnen, Amsterdam Nightwalk 1965 abstracte compositie 90x80cm. Cond.: G

Schilderij, Jan van Delden
Resultaat: 375 EUR

Jan van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven met vele schepen (2 kleine gaatjes van 2mm.), 40x60cm. Cond.: R-G

Map schilderijen
Resultaat: 375 EUR

Map met 8 schilderijen uit begin 19e eeuw met voorstellingen van engelen, putti etc. ca. 1820-1830 (op papier). Stukken van de kaarten af, ca. 38x25cm. Cond.: R

J.H. Ronby ca. 1880, haven
Resultaat: 350 EUR

J.H. Ronby? 19e eeuw, olieverf op linnen (maroufle), Oosterse haven met figuren 35x56cm. Cond.: G

Schilderij, klein romantisch
Resultaat: 350 EUR

C. Klijn, olieverf op paneel, Romantisch stadgezicht met vele figuren (zeer gedetailleerd geschilderd) 30x40cm.

Landkaart Melite insula
Resultaat: 350 EUR

Landkaart 17e-18e eeuw, ets op papier, Melite Insula vulge Masta Goza Insula (Zuid Amerika?) in goede staat 37x28cm.

Aquarel, naakt
Resultaat: 350 EUR

Gesigneerd Jimel (of Fimel) ca. 1930, vermoedelijk Duitse School. Aquarel op papier, expressionistisch naakt 18x26cm. Cond.: G

Carl Ludwig Schmitz
Resultaat: 350 EUR

Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G

August W. v. Voorden
Resultaat: 330 EUR

August W. v. Voorden ca. 1900, olieverf op linnen (Maroufle), havengezicht Rotterdam 18x24cm. Cond.: G

Stilleven, 19e eeuw
Resultaat: 330 EUR

Pieter Nicolaas van de Wall Perna ( 1811 Amsterdam - 1873), olieverf op paneel, stilleven van boeren-huisraad. Gedateerd 1834, 24,5x32cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

Ongesigneerd ca. 1800 (Italiaanse School), olieverf op paneel, moeder met kind in de bergen (mooie kwaliteit) 21x29cm.

3 Latijnse schriften uit bijbel
Resultaat: 325 EUR

Drie prachtige 16e eeuwse handgeschreven perkamentbladen uit een bijbel, Latijns handgeschreven, ingekleurd en met gouddecor in goede staat, aquarel op papier 8,5x7,5cm., 4x5cm. en 4x5cm. Cond.: G

Schilderij, kippen
Resultaat: 325 EUR

Adrianus Marijnissen ( 1899 - ), olieverf op paneel, hoenderhof in stal 24x30cm. Cond.: G

Aquarel, Bosboom
Resultaat: 300 EUR

Johannes Bosboom (1825 - 1891 Den Haag), aquarel op papier, stadsgezicht met kerk, Hollandse vlag en vele figuren. Bijzonder werk van deze museale schilder 59x38cm. Cond.: G

Louis Bron
Resultaat: 300 EUR

Louis Bron (Den Haag 1884 -1959), olieverf op linnen, twee Spaanse meisjes 97x57cm. Cond.: G

Schilderij, gesigneerd Behr
Resultaat: 300 EUR

Carel Jacobus Behr 1853 (Den Haag 1812 - 1895), olieverf op linnen, portret van een heer 81x103cm. Cond.: G

Stilleven, jacht
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd? 19e eeuw, olieverf op paneel, jachtstilleven met gevogelte (mooie kwaliteit) 31x39cm. Cond.: G

Renard, bollenveld
Resultaat: 300 EUR

Renard 20e eeuw, olieverf op paneel, Hollands bloembollenveld 50x30cm. Cond.: G

Schilderij, elfen in het bos
Resultaat: 300 EUR

Gesigneerd Corot 19e eeuw (mogelijk Camille Jean-Baptiste Corot 1796 - 1875), olieverf op linnen, dansende figuren in een bos 42x27,5cm. Cond.: R

Schilderij, riviergezicht
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G

Schilderij, 3 figuren in bos
Resultaat: 300 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een bos 25x22cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw
Resultaat: 280 EUR

Vanni Saltarelli (20e eeuw Italiaanse School), olieverf op paneel, buste van een dame 50x60cm. Cond.: G

Onduidelijk gesign., 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

J. Buys? 19e eeuw, olieverf op linnen, dobbelende kinderen (2 dunne krassen) 46x64cm. Cond.: R-G

Schilderij, F.P. Termeulen
Resultaat: 275 EUR

Francois Pieter ter Meulen (Bodegraven 1843 - 1927 Den Haag), olieverf op linnen, geit in de wei 35x50cm. Cond.: G

Onduidelijk, erotisch
Resultaat: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, pastel op papier, erotische voorstelling 45x59cm. Cond.: G

Willy Pannier, strandgezicht
Resultaat: 250 EUR

Willy Pannier 20e eeuw (Franse School), olieverf op paneel, strandgezicht met vele figuren 26x19cm. Cond.: G

Waterlandschap
Resultaat: 250 EUR

P.G. Hertenberg? 19e eeuw, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met boten en figuren 57x81cm. Cond.: G

Theo Wolvecamp, gemengde techniek
Resultaat: 250 EUR

Theo Wolvecamp 88 (Hengelo 1925 - 1992 Amsterdam), gemengde techniek op papier, abstracte compositie 22x39cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 250 EUR

Italiaanse School 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier, boten en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij, Italiaans landschap
Resultaat: 250 EUR

Italiaans landschap 19e eeuw, olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren 32x22cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 250 EUR

Schilderij, koe

Schilderij, Istvan Kovacg
Resultaat: 225 EUR

Istvan Novacs ca. 1960 (Hongaarse School), olieverf op paneel, reizende muzikanten in de sneeuw 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, poezen
Resultaat: 225 EUR

Naar Henriette Ronner ca. 1900, olieverf op linnen, spelende poezen op een kleed 40x51cm. Cond.:G

Schilderij, van Unen
Resultaat: 225 EUR

A. van Unen, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x50cm. Cond.: G

F. v.d. Bijl 1894, riviergezicht
Resultaat: 220 EUR

F. v.d. Bijl 1894, olieverf op paneel, Hollands riviergezicht met boten en figuren 38x30,5cm. Cond.: G

Schilderij, van Unen
Resultaat: 215 EUR

A. van Unen, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x50cm. Cond.: G

Louis Bron
Resultaat: 210 EUR

Louis Bron (Den Haag 1884 - 1959 Leiden), olieverf op paneel, zeilboot bij avondlucht 41x34cm. Cond.: G

Romatisch schilderij, D. Bosboom
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd D. Bakhuyzen 1882, olieverf op linnen, romantisch landschap met vee en figuren (oude bedoeking) 40x50cm. Cond.: R-G

Berry Brugman
Resultaat: 200 EUR

Berry Brugman (Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x40cm. Cond.: G

Piet van Beek, Amsterdam
Resultaat: 200 EUR

Piet van Beek, olieverf op linnen, bloemenmarkt Amsterdam 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, bloemen
Resultaat: 200 EUR

Sofie Greve (Duitse School, München), olieverf op linnen, vaas met bloemen 69x55cm. Cond.: G

Ongesigneerd, Wiener Ball
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen (maroufle), Wiener Ball met vele figuren 12x18cm. Cond.: G

Schilderij, Jezus
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op paneel, geboorte van Jezus Christus in de stal met de 3 koningen 49x41cm. Cond.: G

Gouache, Hannes Postma
Resultaat: 200 EUR

Hannes Postma 1965, gouache op papier, titel "geometrische veranderingen" 73x55cm. Cond.: G

Stilleven Vlaamse Gaai, Crob
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd (uit boedel van Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen)), olieverf op linnen, stilleven met vlaamse gaai 30x48cm. Cond.: G

Litho, Corneille 70
Resultaat: 200 EUR

Guilliaume Corneille '70 (1922 - 2010) epreuve d'artiste, lithografie op papier, le dialogue avec l'arbre 45x62cm. Cond.: G

Litho, Corneille 77
Resultaat: 200 EUR

Guilliaume Corneille '77 nr. 30/100 (1922 - 2010) epreuve d'artiste, lithografie op papier, l'error de l'arislau 46x44cm. Cond.: G

Ets, Anton Pieck
Resultaat: 190 EUR

Anton Pieck eigendruk ( Den Helder 1895 - ), ets op papier "voor de heer en mevrouw Bouwer - Crop", paraplu verkoper 8x4,8cm.

Schilderij, J. v. Wingen
Resultaat: 190 EUR

Jan van Wingen (1874 - 1956), olieverf op linnen, boerderij in de sneeuw Limburg 60x90cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, winterlandschap met arrenslee 27x18cm. Cond.: G

Schilderij, portret
Resultaat: 190 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Italiaanse school), olieverf op linnen, portret van een Zuid Europese vrouw 27x20cm. Cond.: G

Oscar Larsen
Resultaat: 180 EUR

Oscar Larsen 1931 ( 1882 - 1972 Denemarken), gemengde techniek op papier, vechtende Romeinen 27x18cm. Cond.: G

Monogram L.A., beekgezicht winter
Resultaat: 180 EUR

Gesigneerd L.A., olieverf op linnen, 19e eeuws winterlandschap met bos en vissers op een meertje met dorp in de verte 74x97cm. Cond.: G

Ongesigneerd, jongeman met bril
Resultaat: 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 19e eeuw, olieverf op paneel, portret van een jonge student met bril 16x19,5cm. Cond.: G

Schilderij, A. Heyboer
Resultaat: 180 EUR

Anton Heyboer, olieverf op papier, vrouw 30x39cm. Cond.: G

Schilderij, haven
Resultaat: 180 EUR

Kees Molema? ca. 1920, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x80cm. Cond.: G

Wim van Norden
Resultaat: 170 EUR

Wim van Norden (Bussum 1883 -1978), olieverf op linnen, landschap met sneeuw 45x37cm. Cond.: G

J. Benneker, vrouw op stoep
Resultaat: 160 EUR

J. Benneke ca. 1900, olieverf op linnen, wandelaar bij kerk in de sneeuw 24x30cm. Cond.:G

Laeven, vrouwelijk naakt
Resultaat: 160 EUR

Laeven?, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 38x64cm. Cond.: G

Schilderij, Matouschek
Resultaat: 160 EUR

Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G

J. Spronk, stilleven
Resultaat: 160 EUR

Jan Spronk '51 (Amersfoort 1920 - ), olieverf op linnen, kubistisch stilleven 98x61cm. Cond.: G

4 Ingekleurde etsen, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Vier 18e eeuwse ingekleurde etsen( ets op papier) met Zwitserse kledendracht in goede staat 18x27cm. Cond.: G

Schilderij, J. Lupo
Resultaat: 160 EUR

J. Lupo, olieverf op linnen, stadsgezicht met koetsen en tram bij avond 50x60cm. Cond.: G

Ets/gravure, Chodowiecky
Resultaat: 160 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky 1800 ( 1726 - 1801), ets op papier, vechtende ruiters 9,5x19cm. Cond.: G

Tekening, Bac Ferdinand
Resultaat: 150 EUR

Bac Ferdinand ( 1859 - 1952 Frankrijk), tekening op poapier, figuren op een balkon 29x45cm. Cond.: R-G

Schilderij, Kopenhagen
Resultaat: 150 EUR

Aage Strand (Deense School), olieverf op linnen, circus Kopenhagen 1957, 77x67cm. Cond.: G

Schilderij, Drents landschap
Resultaat: 150 EUR

J. van Slogteren (Amsterdam 1904 - ), olieverf op linnen, Hollands polderlandschap 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, Matouschek
Resultaat: 150 EUR

Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, landschap met wolkenlucht 37x28cm. Cond.: G

Veneman, abstract
Resultaat: 150 EUR

H. Veneman ( Den Ham 1939 - 1991 Enschede), olieverf op paneel, abstracte compositie 49x88cm. Cond.: G

Valk, onduidelijk
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, aquarel op papier, valk op een tak 31x23cm. Cond.: G

Schilderij, Jaap Sax
Resultaat: 140 EUR

Jaap Sax (Amsterdam 1889 - Laren), olieverf op linnen, poldergezicht bij avond 50x40cm. Cond.: G

Ikoon, Moeder Gods van Vladimir
Resultaat: 140 EUR

Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.

3-Luik Theo Wolvecamp
Resultaat: 140 EUR

Theo Wolvecamp atelier 1992 (1925 - 1992), pastel op papier, 3-luik abstracte compositie 49x21cm. Cond.: G

Schilderij, boslandschap
Resultaat: 140 EUR

Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), verso origineel etiket met echte signatuur, olieverf op paneel, landschap met huis en tuin 53x39cm. Cond.: G

Sadi 2003
Resultaat: 140 EUR

Sadi 2003, olieverf op linnen, Zuid Amerikaans dorpsgezicht met vele figuren 46x38cm. Cond.: G

Gerard Krol, Lutterzand
Resultaat: 130 EUR

Gerard Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstmorgen kleigaten 66x47cm. Cond.: G

Buitendijk, wilde bloemen
Resultaat: 130 EUR

Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, rhodondenderon 80x90cm. Cond.: G

G.H. Bijlsma ca. 1900
Resultaat: 130 EUR

G.H. Bijlsma ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met burcht en figuren 30x40cm. Cond.: R-G