Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Beelden schouw
Resultaat: 5.000 EUR

Grote antieke lindenhouten 3-delige handgestoken schouw met twee grote Atlas-figuren (135cm.). Prachtig fijn gestoken schouw-koplijst met ranken, vogels en vrouwenhoofd. Zijkanten ook bewerkt. Histori...

Bonheur
Resultaat: 4.250 EUR

Zeer zeldzame Hollandse mahoniehout fineer (op eiken) bonheur ca. 1870. Grote uitvoering met gebogen front en zijkanten, prachtige grote tollen en handgestoken knieën. Grote kroon met rocailles en blo...

Kabinet op kruispoot ca. 1700
Resultaat: 3.600 EUR

Zeldzaam 17e eeuwse Italiaanse Renaissance kabinet met prachtige handgestoken renaissance figuren. Notenhout met notenhout fineer, gesigneerd Bosolacoi of Rosolaccio. Origineel slotenwerk achter midde...

Danziger barokkast
Resultaat: 1.700 EUR

Prachtige Duitse Danziger Neo barokkast ca. 1880 met sterintarsia, snijwerk, wapen, ranken, barokpanelen etc. Kast is uitneembaar met 2 lades. Kast is van eikenhout met noten-fineer in zeer goede orig...

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 1.500 EUR

Prachtige 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet staande op klauwpoten met snijwerk op de deuren en koplijst, origineel beslag etc.. Alles in zeer goede originele staat 263x199x60cm.

Essenhouten Duitse kast
Resultaat: 850 EUR

Originele Duitse uitneembare Biedermeier kast van essenhout met toogpanelen en met ander houtsoort ingelegd, platte zuilen en lades ca. 1830. In zeer goede originele staat 168x66x213cm.

Eiken boekenkast
Resultaat: 850 EUR

Grote oude massief eikenhouten boeken-vitrinekast ca. 1930 2-delig. Met 4 lades en 4 deuren onder. Slotenwerk gesigneerd J. Th. Drilling J.R. Amsterdam. In zeer goede originele staat 220x230x53cm.

Beschilderd grenen kabinet
Resultaat: 750 EUR

Hollands grenen 19e eeuws beschilderd kabinet met ranken, vogels en bloemen beschilderd. Omgeving Hindeloopen 219x150x52cm. Cond.: G

Etagere meubel
Resultaat: 750 EUR

Groot 2-delig etagere meubel ca. 1900, compleet bewerkt en uitgesneden. Tafel, poten, zijkanten en blad bewerkt met rocailles, medaillons etc. Bovenstuk opengewerkt met vogels en ranken (1 stukje snij...

Berenbank
Resultaat: 750 EUR

Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.

Lederen zitgarnituur 3-delig
Resultaat: 600 EUR

Prachtige 3-delige lederen zitgarnituur (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw van leder en mahoniehout. Klassieke stijl in goede staat. Leer van 1 stoel heeft lichte beschadiging 186x61x64cm. en 84x72x66cm...

Mahonie uittrek tafel
Resultaat: 600 EUR

Prachtige mahoniehouten uittrektafel met bandintarsia op blad en taps toelopende poten met intarsia, 2e helft 20e eeuw. Origineel tussenblad(ook met intarsia), in uitstekende gerestaureerde staat 81xø...

Hangvitrine kastje
Resultaat: 525 EUR

Zeldzaam wortelnoten-fineer miniatuurkastje (hangkastje) met geslepen spiegels, mooi snijwerk en achter de deuren met lades en vakverdeling. In zeer goede staat 89x54x28cm.

Hollandse porseleinkast
Resultaat: 500 EUR

Hollandse 19e eeuwse wortelnoten-fineer porseleinkast. Krimpnaden in zijkanten, verder in originele staat 206x153x43cm. Cond.: G

Dubbelzijdige spiegel
Resultaat: 500 EUR

Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl aankleed spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.

Eiken kast
Resultaat: 475 EUR

Vroeg Duitse eikenhouten 18e eeuwse barokkast met sterren opgelegd. Waarschijnlijk pruimenhout. Kop afneembaar en platte zuilen op de lijsten. Originele schappen met lades. De kast is in goede origine...

Eiken jachtkast
Resultaat: 425 EUR

Prachtige grote eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 met volle zuilen, wildvoorstellingen en drakenconsoles. In zeer goede staat 250x137x60cm.

Eikenhouten kastje
Resultaat: 425 EUR

Apart eikenhouten gestoken 4-deurs kastje, compleet met lades. Divers snijwerk op panelen en ranken op de lijsten met leeuwenkoppen ca. 1880. In goede originele staat 111x36x95cm.

Art Deco schrijftafel
Resultaat: 400 EUR

Prachtige grote Art Deco schrijftafel van notenhout met wortelnoten blad ca. 1930. bevat 3 lades, zware vierkante poten met lijsten en voetsteun. In goede originele staat 78x220x120cm.

Secretaire. Louis Seize
Resultaat: 400 EUR

Vroege mahoniehouten fineer (op eiken) Louis Seize secretaire ca. 1810. Lades achter de schrijfklep en met vakverdeling. In goede originele staat (lichte fineerschade) 148x93x45cm.

Vitrinekast
Resultaat: 375 EUR

Antieke Hollandse vitrine opzetkast midden 20e eeuw in Louis Quinze stijl. gemaakt van een massief tropische houtsoort. Zijkant met glas en in zeer goede staat (stukje lijst mist) 107x41x214cm.

Mahoniehouten bureau
Resultaat: 375 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Bureau, intarsia
Resultaat: 375 EUR

Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.

Schrijfbureau
Resultaat: 360 EUR

Groot oud Louis Seize stijl schrijfbureau ca. 1960 met bruin schrijfleer an mahoniehout fineer (bandintarsia). Bevat 2 deurtjes, 1 lade en 2 uittrekbladen 75x79x100cm. Cond.: R-G

Notenhouten kast, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Hollandse 18e eeuws kabinet (onderstuk mist) van notenhout-fineer op eiken (oudere restauratie) 178x112x59cm. Cond.: R

Mahonie kabinet
Resultaat: 350 EUR

Mooi klein 19e eeuws Engels mahoniehout-fineer tweedeurs kabinet met schuiflades en onderstuk met 4 lades. In goede originele staat met bewerkte halve zuilen, originele knoppen en sloten met sleutel 2...

Commode
Resultaat: 350 EUR

Antieke Louis Seize 4-laden commode van kersenhout met mahonie fineer (gerestaureerd). In goede staat met antiek beslag (19e eeuws) en schuine hoeken met rillen 50x84x47cm. Cond.: G

Iepenhouten hoekkast
Resultaat: 330 EUR

Duitse biedermeier iepenhouten hoekkast ca. 1820 met 4 deuren en 1 lade. Oudere restauratie, oude wormbeval, lichte fineerschade. Beslag van latere datum, verder in goede originele staat 208x110x60cm....

Damesbureau
Resultaat: 325 EUR

Frans damesbureau ca. 1880 van palissander fineer en mahonie. met origineel bronzen beslag en spiegelopstand. Front en zijkant gebogen. Bandintarsia en bloemenintarsia. Lichte oude wormbeval en lichte...

Tafel met putti
Resultaat: 300 EUR

Decoratieve Italiaanse barokstijl bijzettafel met putti, handgestoken hout met originele polychromie 20e eeuw. In goede staat met geschulpt blad 70xø44cm.

Lederen bank
Resultaat: 300 EUR

Prachtige lederen bank (mahoniehout), stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl. Deukje in rugleuning in het hout, verder in goede staat 186x61x64cm.

6 Stoelen
Resultaat: 300 EUR

Zes oude Louis Philippe stijlmeubel stoelen met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 102x52x50cm.

6 Louis Seize stoelen
Resultaat: 300 EUR

Zes Louis Seize stijl stoelen ca. 1900 met originele oude beschildering, velours stoffering in redelijke staat 93x51x51cm.

Engelse commode
Resultaat: 300 EUR

Vroege Engelse mahoniehout fineer commode met gebogen lades (bowfront) ca. 1840 en bandintarsia (lichte fineerschade) 84x103x52cm. Cond.: R-G

Was-standaard
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse notenhouten was gelegenheid met koperen wasbak en koperen reservoir met 2 kranen,onderin deurtje ca. 1800. In goede staat. 195x39x56cm.

Noten boekenkast
Resultaat: 275 EUR

Notenhout-fineer 2-deurs boekenvitrinekast ca. 1880 in zeer goede originele staat 196x40x110cm.

Grunder bureau
Resultaat: 260 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit damesbureau ca. 1880 met 3 lades en uitschuifbaar blad. In goede originele staat 132x59x93cm.

Confidence
Resultaat: 250 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse confidence bank. Vermoedelijk Engeland. met prachtige Biedermeier stoffering in zeer goede staat 74x123x65cm.

Mahonie spinnekoptafel
Resultaat: 250 EUR

Hollandse mahoniehout-fineer spinnekop tafel ca. 1850 met geschulpt uittrekblad (1 keer te verlengen) en prachtige 4-spantpoot met fruitranken. Lichte fineerschade op blad 70x110x185cm. Cond.: R-G

Bretons bloementafeltje
Resultaat: 250 EUR

Mooi Bretons bloementafeltje van kastanjehout met etage ca. 1880, rondom bewerkt. In zeer goede staat 111x34x34cm.

Commode intarsia
Resultaat: 250 EUR

Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.

Vitrinekast, intarsia
Resultaat: 240 EUR

Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.

Zuid Duitse barok commode
Resultaat: 225 EUR

Zuid Duitse grenenhouten barok-commode ca. 1800 met 3 lades en antiek beslag. Oudere restauratie, oude wormbeval, in redelijke staat 83x115x63cm.

Drankbar
Resultaat: 225 EUR

Oude drankbar in de vorm van een globus, 20e eeuw, in goede staat. 90xø67cm.

Naaitafel
Resultaat: 220 EUR

Naaitafel, midden 19e eeuw, geschulpt geëboniseerd hout opklapbaar deksel waarop inlegwerk en een voorstelling van twee vogels op een tak, onder deksel garenrollen en 6 vakjes waarvan 5 met deksel, b...

Zuid Duitse grenen kast
Resultaat: 210 EUR

Vroeg 19e eeuwse Zuid Duitse grenenhouten 1-deurskast met schuine hoeken, origineel beslag, scharnieren en slot. Oudere restauraties en koplijst vervangen, verder in goede originele staat 183x121x48c...

Kussenkast
Resultaat: 200 EUR

Oude Hollandse eikenhouten uitneembare kussenkast met ranken en notenhouten kussens ca. 1980. in zeer goede staat (geen beschadigingen) met lades 187x170x60cm.

Kaptafel
Resultaat: 200 EUR

Engelse toilettafel ca. 1900, mahonie deels gefineerd, met bandintarsia, staand op vier taps toelopende poten met bronzen wielen,bovendeel voorzien van twee lades en een ovale kantelbare spiegel. 46x1...

Mahonie divan
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten chaise-longue/divan 19e eeuw staand op koperen wieltjes met goede velours stoffering en snijwerk in de rugleuning. In zeer goede originele staat 177x61x80cm.

4 Stoelen
Resultaat: 190 EUR

Veir 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met petit point stoffering in goede originele staat 93x44x54cm.

Tafel, intarsia
Resultaat: 180 EUR

Bijzettafel 19e eeuw met intarsia en floraal decor in het blad. taps toelopende poten en geschulpt blad. Geheel van palissander en notenhout, in goede originele staat 62x94x65cm.

Eiken kist
Resultaat: 170 EUR

Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.

3 Armleunstoelen
Resultaat: 170 EUR

Drie mooie stijlvolle armleunstoelen in klassieke stijl met mooie stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 99x47x65cm.

Wortelnoten bijzettafel
Resultaat: 165 EUR

Prachtige Louis Philippe notenhouten bijzettafel met wortelnoten-fineer blad ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 63x51cm.

Wortelnoten tafel
Resultaat: 165 EUR

Wortelnoten -fineer bijzettafel ca. 1860 in uitstekende gerestaureerde staat 66xø50cm.

Duitse klepbank
Resultaat: 160 EUR

Duitse eikenhouten biedermeier klepbank ca. 1830, klep is vurenhout, verder in goede originele staat

Lederen stoel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige lederen armleunstoel met mahoniehout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl 84x72x66cm. Cond.: G

Lederen stoel
Resultaat: 150 EUR

Prachtige lederen armleunstoel met mahoniehout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in klassieke stijl 84x72x66cm. Cond.: G

Engelse vitrinekast
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Engelse mahoniehout-fineer vitrinekast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 185x102x35cm.

Engelse kaptafel
Resultaat: 150 EUR

Engelse mahoniehouten kaptafel, 19e eeuw in goede originele staat met 5 lades en snijwerk 150x90x41cm.

Boerentafel met ster
Resultaat: 140 EUR

Duitse eikenhouten vroeg Biedermeier tafel ca. 1820 met lade en sterintarsia in het blad in goede originele staat 73x118x82cm. Cond.: G

Kapstok
Resultaat: 140 EUR

Grote antieke Thonet-stijl kapstok (bugholz) ca. 1900 in goede originele staat (paar houtstoppen missen, verder in goede staat) 198xø60cm.

Art Deco kastje
Resultaat: 140 EUR

Oude notenhout-fineer Art Deco kast met ronde hoeken ca. 1940. Bandintarsia, gebogen deuren, schuifdeuren en origineel beslag. In zeer goede staat 77x140x46cm.

Eiken broodspinde
Resultaat: 140 EUR

Kleine 18e eeuwse eikenhouten spinde op sleevoeten in goede staat 74x32x44cm.

2 Armleunstoelen
Resultaat: 130 EUR

Twee notenhouten armleunstoelen ca. 1900 in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering. In goede originele staat 100x66x75cm.

Staphorster hoekkastje
Resultaat: 130 EUR

Grenenhouten 19e eeuwse Staphorster hoekkast. Bovenspits stukjes weg, verder in goede originele staat 121x48x30cm.

Eiken kloostertafel
Resultaat: 130 EUR

Grote zware massief eikenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede originele staat 78x71x170cm.

Mahonie breistoel
Resultaat: 130 EUR

Mahoniehouten breistoel ca. 1860 met goede velours stoffering in goede originele staat 96x56x57cm.

Porseleinkast, 2-delen
Resultaat: 130 EUR

Engelse mahoniehouten vitrine-opzetkast. Onderstuk is met 4 laden, geheel staand op klauwpoten. Bovenstuk met mooi gesneden kroontje (rechtsonder barstje in ruif) 193x124x35cm.

2 Goudkleurige stoelen
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke stoelen met vergulding (beschadigd); 1x met gedraaide poten en stijlen in de leuning ca. 1880, Petit Point stoffering in redelijke staat 83x40x46cm. en 1x houtgepinde Louis Quinze stoel c...

Uittrektafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke mahonie fineer vroeg Biedermeier uittrektafel met twee tussenbladen.Ca. 1830, in redelijke staat.80x110x228 cm.

Vertico
Resultaat: 125 EUR

Duitse notenhout-fineer Grunderzeit vertico met origineel beslag ca. 1880 in goede staat. Zijkant blad mist een paar stukjes, 139x96x48cm. Cond.: R-G

Mahonie naaitafel
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehout fineer naaitafel ca. 1850 met ingelegd binnenwerk en vakverdeling. Compleet met sleutel, lichte fineerschade 77x49x40cm. Cond.: R-G

Mahonie uittrektafel
Resultaat: 110 EUR

Mahoniehouten fineer uittrektafel ca. 1900 met 2 tussenbladen, bewerkt blad en bewerkte taps toelopende poten in redelijk tot goede staat 79x108x140cm.

Hocker
Resultaat: 110 EUR

Biedermeier stijl kersenhouten voetenbank met biedermeier bekleding, 21e eeuw, mooie kwaliteit, in goede nieuwstaat 49x46x35cm.,

Mahonie tafel
Resultaat: 100 EUR

Mooie 19e eeuwse ovale mahoniehouten eettafel met 4-spant poot. In goede originele staat met tiltop suysteem 74x104x134cm.

Notenhouten speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Louis Philippe 19e eeuwse uitschuifbare speeltafel van notenhout en wortelnoten. Blad bekleed met vilt en met floraal snijwerk 70x87x88cm. Cond.: R-G

Theekastje
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten theekastje ca. 1910 met geslepen glas, staand op Queen Anne poten ca. 1910. In goede originele staat 99x44x75cm.

Mahonie bijzettafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten oude bijzettafel in Engelse Sheraton stijl 2e helft 20e eeuw. Met lade en koperen leeuwenpoten op wieltjes 53x38x74cm. Cond.: G

Kast
Resultaat: 100 EUR

Hollands eikenhouten Art Deco buffetkast ca. 1920 met facetgeslepen glazen decor in zeer goede originele staat met origineel beslag etc. 200x130x52cm.

Armstoel, Louis Philippe
Resultaat: 100 EUR

Louis Philippe armleunstoel ca. 1870 van mahoniehout (gerestaureerd) met goede velours stoffering 100x67x76cm. Cond.: R

Barok armstoel
Resultaat: 100 EUR

Grote Italiaanse barok fauteuil met snijwerk op de rugleuning en poten. Goede creme-kleurige velours stoffering 2e helft 20e eeuw 106x97x83cm. Cond.: G

Theetafel
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten theetafel met rondom glas, lijsten en parelrand. gebogen onderling verbonden poten en koperen wieltjes. In goede originele staat 80x63x46cm.

Mahoniehouten eethoek
Resultaat: 100 EUR

Oude mahoniehouten eethoek (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw, tafel met messing klauwpoten en stoelen met velours stoffering 77xø111cm. en 99x45x40cm.

Speeltafel
Resultaat: 90 EUR

Duitse speeltafel ca. 1820 met dik fineer (waarschijnlijk iepenhout). Oude wormbeval 81x80x80cm. Cond.: R

2 Stoeltjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Louis Quinze stijl stoelen 2e helft 20e eeuw met velours stoffering (creme-kleurig) In goede staat 82x57x59cm.

Stoel
Resultaat: 90 EUR

Oude armleunstoel (Ohrensessel) 1e helft 20e eeuw met velours stoffering in zeer goede staat 120x70x83cm.

Theekastje
Resultaat: 90 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met gebogen glas, parelrand en gebogen poten ca. 1900 in zeer goede staat 76x71x50cm.

Voetenbankje, Willem III
Resultaat: 90 EUR

Antiek Hollands Willem III voetenbankje met pallisander fineer en rondom intarsia (lichte fineerschade) 36x35x35cm. Cond.: R-G

Halve maantafel
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehout-fineer halve-maantafel 1e helft 19e eeuw, lichte fineerschade en bovenhekje mist 74x76x36cm. Cond.: R-G

Tafeltje
Resultaat: 85 EUR

Franse piedestal, geëboniseerd met bronzen beslag. 1 Duifje mist, verder in goede originele staat 93x33x33cm.

Eiken modelkastje
Resultaat: 85 EUR

Hollands eikenhouten modelkastje, 19e eeuw, met achter de deuren 2 lades. In goede originele staat. 43x37x15cm.

Biedermeier armstoel
Resultaat: 80 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten gestoken armleunstoel (dik fineer) ca. 1840 (of ouder). Lichte fineerschade 102x67x62cm. Cond.: R-G

Mahonie tafel
Resultaat: 80 EUR

Mahoniehout-fineer eettafel ca. 1870 in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade 78x110x86cm.

Frans spijlenbed
Resultaat: 80 EUR

Antiek Frans metalen spijlenbed met koperen bollen in goede originele staat 128x140x185cm.

Stoel, bruin leer
Resultaat: 80 EUR

Oude lederen salonstoel-stijlmeubel met armleuningen in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw 102x68x80cm. Cond.: G