Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren besamin houder
Resultaat: 6.000 EUR

Antiek zilveren besamin houder eind 18e eeuw, gekeurd Frankfurt am Main (door R.H. Roetger Herfurth, keur is een adelaar met 13 eronder, 13 lood, zie tardij blz. 38). De besamin houder werd gebruikt b...

Zilveren sigarenbeker
Resultaat: 1.300 EUR

Antieke Hollands zilveren presenteerbeker, rondom gecontourneerd, op ovale voet met gelobd drijfwerk. Gestempeld met oud belastingstempel voor oude grote werken (gekroonde V). Voet: 8x6cm., H. 12cm., ...

Bijbel 1856, zilv. sloten
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke Hollandse bijbel met Hollands zilveren beslag en sloten en jasseron draagketting, 835/000, begin 1800 MT.: Joh.Rooth, Amsterdam. 12x17x5.5cm., Cond.:U

Jat
Resultaat: 425 EUR

Ebbenhouten (met zilver) jat (Thorapointer) bezet met diverse half-edelstenen, met houten frame. L.61 cm., Cond.:G

Zilveren nijlpaard
Resultaat: 400 EUR

Zilveren liggend nijlpaard met kleine robijntjes in de ogen. Russisch fabrikaat, 88 zolotniks ( 916/000). L. 8cm., ca. 67gr. Cond.:U

Zilveren kandelaar
Resultaat: 360 EUR

Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.

Art Deco zilv. schaal
Resultaat: 300 EUR

Antieke zilveren art-deco schaal 835/000 met ebbenhoutengrepen en gecontourneerde rand op ovale voet. Oud belastingstempel V. 35x18.5x10cm., ca. 554gr. incl. 2 greepjes. Cond.:U

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 260 EUR

Antiek Hollands zilveren kluwenmandje, rondom ajourgezaagd op vierkante bandvoet. Hengsel en rand zijn handgegraveerd 835/000. Jaarletter: Q: 1875. MT.: Jacob van Wijk, Amsterdam. 8.5x8.5x4cm,.Ca. 43g...

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 250 EUR

Antieke Hollandse bijbel uit 1851 met blauw stoffen omslag en gouden bijbelslot. 9x16x5cm., Cond.:U

6 Zilveren drinkbekers
Resultaat: 240 EUR

Zes zilveren bekers, 835/000 op voet met steden afbeeldingen. 13xø 5.5cm., Totaalgewicht ca. 828gr., Cond.:U

20 Zilveren knopen
Resultaat: 225 EUR

Twintig antieke Hollands zilveren knopen met handgegraveerde paradijsvogelafbeelding 835/000 stempel eind 1800 (dolfijn) Totaalgewicht ca. 56gr.

Parfumflesje, gouden dop
Resultaat: 200 EUR

Kristallen parfumflacon met gouden voet, kraag en dop, met kristallen stopje. Gaaf en compleet. Hollands 14krt. 585/000. 11.5xø3.5cm., Cond.:U

Wijwater bakje
Resultaat: 200 EUR

Antiek 800/000 zilveren wijwaterbakje met stel opendraaiende deurtjes, voorzien van diverse gedreven bijbelse afbeeldingen. Ca. 97gr., ca. 15x5cm.

Plated boulloir
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse plated messing bouilloir (chocoladekan) in originele staat met medaillon en monogram 41x25x27cm. Cond.: G

2 Zoutvaatjes
Resultaat: 200 EUR

Stel geslepen kristallen zoutvaatjes met omgeslagen rand en voorzien van amandel-en ruitslijpsdel, op vierkante zilveren voet met 4 klauwpootjes. Onbekende keuren. Voet ca. 6x6cm.vaatje 9.5xø7cm

Zilveren tabaksdoos
Resultaat: 200 EUR

Oosters zilveren tabaksdoos met los deksel waarin diverse halfedelstenen, evenals rondom de omtrek van de doos, 835/000, ca. 192 gr. inclusief de stenen, 9.5x6.5x3cm., Cond.:U

Plated schaal
Resultaat: 195 EUR

Prachtige oude plated met glazen schaaltjes, verdeel/partyschaal met beugel, 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 27x32x36cm.

Parfumflesje, gouden dop
Resultaat: 190 EUR

Hollands antiek parfumflesje op voet met gouden dop en kraag en gouden gegraveerd medaillon aan voorkant. H.9.5cm., Cond.:U

Zilveren bord, Enschede
Resultaat: 180 EUR

Zilveren bord met op de bodem groot wapen van Enschede, 835/000 Jaarletter: K: 1945/1946, MT.: Zilverfabriek Voorschoten ø26cm., ca. 528gr.

Zilv. carrousel
Resultaat: 180 EUR

Hollands zilveren miniatuur carrousel met bewegende paarden, 835/000 Amsterdam, ca. 82gr., 9xø6.5cm., Cond.:U

Zilveren schaal
Resultaat: 180 EUR

Oud zilveren handgesmeed bord/schaal met gecontourneerde rand, 835/00, ø28cm., ca. 630gr., Cond.:U

5 Paardewagens
Resultaat: 180 EUR

Vijf zilveren miniatuur paardewagens, 835/000. Totaal gewicht ca. 126gr.

Bruidegomspijpje
Resultaat: 180 EUR

Antiek Hollands zilveren bruidegompijpje in de vorm van een zevenklapper, 835/000 MT.: onduidelijk leesbaar. L. 10cm., Cond.:U

Kristallen inktstel
Resultaat: 170 EUR

Bijzonder mooi antiek inktstel uit 1889, zwart basement op 4 bolpoten waarin zilveren gewei, plaat met inscriptie en 2 kristallen flacons met zilveren dop en montuur, 835/000. Maat basement: 29x21cm.,...

4 Zilv. miniaturen
Resultaat: 165 EUR

Vier zilveren miniaturen: man met melkkar MT.: E.J.Brinkert, Zwolle, bakkerskar MT.: Niekerk, Schoonhoven, Amsterdams biervat op kar en Hollands zilveren kruiwagen. Allen 835/000 Totaalgewicht ca. 75g...

2 Lijstjes + zoutvaatje
Resultaat: 160 EUR

Twee Hollands zilveren miniatuur fotolijstjes 835/000 MT.:Hooijkaas, Schoonhoven, 4x6.5cm en 2.5x4.5cm., en een Hollands zilveren zoutvaatje met blauw glazen inzetbakje en lepeltje. 835/000, zilvergew...

5 Zilv. miniaturen
Resultaat: 160 EUR

Vijf zilveren miniaturen: kermisattraktie, Amsterdam, hobbelpaard Amsterdam, kind met hoepel en kind op schommel MT.: Hooijkaas, man op velocipede 835/000 totaal gewicht ca. 74gr., Cond.:U

2 Zilv. flessenhouders
Resultaat: 150 EUR

Twee zilveren opengewerkte flessenbakken met druivenrankmotief. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, 835/000, 4.5xø10.5cm., ca. 258gr.

Parfumflesje in foudraal
Resultaat: 150 EUR

Antiek geslepen kristallen parfumfles, in foudraal, met Hollands gouden dop en kraag voorzien van stopje. Met romantische foto afbeelding. L 9cm., Cond.:U.

Plated jardiniere
Resultaat: 150 EUR

Antieke ovale Jugendstil plated jardiniere versierd met guirlandes en floraal gedreven rand, op vier pootjes in de vorm van eikels. Fraai spits hengsel en originele geslepen binnenbak. Gemerkt: OX WMP...

3 Zilv. miniaturen
Resultaat: 150 EUR

Drie zilveren miniaturen: Hollands zilveren molenbeker met draaibare wieken, camera op statief naar antiek voorbeeld en ronde vogelkooi op standaard van Hooijkaas, Schoonhoven 835/000 Totaalgewicht ca...

5 Zilv. vork + lepels
Resultaat: 150 EUR

Lot divers zilveren bestek, 835/000, diverse jaarletters en MT. 3 Tafellepels, 2 dessertlepels, 4 tafelvorken en 1 dessertvork. Samen ca. 492gr.

Sigarendoos
Resultaat: 150 EUR

Bijzondere sigarendoos met 835/000 zilveren applicaties van o.a. brug bij Culemborg, met stoomtrein en inscriptie T.v.R. Toegeschreven aan MT.: Jacobus van Geelen &Zn., Voorschoten ca. 1870

Krist. peperstrooier
Resultaat: 145 EUR

Fraaie zes-vlaks geslepen kristallen peperstrooier op gegraveerde 835/000 zilveren voet en zelfde montuur met dop. MT.: H.S.de Leeuw, 's-Hertogenbosch, 1863, ca. 14xø6cm.

Zilveren sauskan
Resultaat: 145 EUR

Mooie grote Engels sterling zilveren sauskom op ovale voet, 925/000 MT.: Goldsmiths, 18.5x9x11cm., ca. 291gr., Cond.:U

Zilv. reukdoosje
Resultaat: 140 EUR

Antiek Hollands zilveren lodereindoosje, rondom gecontourneerd en gegraveerd met aan de voorkant een medaillonschildje, 835/000. Jaarletter: T:1853. 3.5x2.5x4cm., Cond.:U

3 Zilv. miniaturen
Resultaat: 140 EUR

Drie Hollands zilveren miniaturen : stoof op driepoot met ketel, Amsterdam, Spinnewiel, Hooijkaas Schoonhoven en pathefoon MT.:onduidelijk 835/000 Totaal gewicht ca. 104gr.

Kristallen schaal, zilv. beugel
Resultaat: 140 EUR

Kristallen schaal met ruitslijpsel en Hollands zilveren hengsel, 835/000 Jaarletter: D: 1863, MT.: Joost Even, Amsterdam. ø29cm.,. Cond.:U

Div. zilv. lepels en vorken
Resultaat: 140 EUR

Divers Hollands zilveren bestek; 8 vorken en 2 lepels 835/000. Diverse Merktekens en jaarletters, samen ca. 500gr. Cond.: U

Parfumflesje, gouden dop
Resultaat: 130 EUR

Antiek kristallen parfumflesje, compleet met stopje en gouden kraag en dop. H. 12cm., Cond.:U

4 Zilv. miniaturen
Resultaat: 130 EUR

Lot bestaande uit: plated terrine, 2 zilveren breipendoppen in de vorm van slofjes, een zilveren rozenkrans in zilveren doosje met hangeroog uit 1939 en een zilveren antiek kistje rondom met de hand g...

Dekselcoupe
Resultaat: 130 EUR

Fraaie geslepen en geëtste dekselcoupe (minimale randschade) op gegraveerde 835/000 zilveren voet . Deksel met 835/000 zilveren knop. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken, ca. 1860. 20xø11cm.

Kristallen bakje
Resultaat: 130 EUR

Fraai geslepen kristallen bakje met o.a. Russisch- en waaierslijpsel, staat op 4 pootjes en met fraai floraal gedreven 835/000 zilveren heft. Birmingham 1904, 5x12cm.

4 Zilv. miniaturen
Resultaat: 125 EUR

Vier Hollands zilveren miniaturen: haardstel op standaard, Hooijkaas, Schoonhoven, wafelijzer Niekerk Schoonhoven, Blaasbalg en veger en blik met oud belastingstempel "J"Totaalgewicht ca. 58gr. Cond.U

5 Djokja kandelaartjes
Resultaat: 125 EUR

Vijf Djokja zilveren, 800/000 kandelaartjes. 1 drie-armige, 2 twee-armige en 2 eenpits. 3 stuks ca 18 cm breed. Cond G

2 Zilveren scheppen
Resultaat: 120 EUR

Zilveren grote natfruitschep en taartschep. Rijkelijk bewerkt met fruitmotieven, Buitenlands makelij 835/000, L.ca. 23cm., Totaal gewicht ca. 168gr.

3 Zilv. miniaturen, vervoer
Resultaat: 120 EUR

Drie zilveren miniaturen 925/000: locomotief, motorfiets en velociipede, samen ca. 127gr., Cond.:U

2 Zilveren vaasjes
Resultaat: 120 EUR

Twee mooie Engels sterling zilveren vazen op voet, getorteerde motieven met bewerkt gedreven motieven, waarin medaillon 925/000, MT.: W&H, 16xø5.5cm., Cond.:U

Zilveren schaaltje
Resultaat: 120 EUR

Ronde zilveren ajourgezaagde mand met vogelmotieven en geschulpte rand, 800/000, Scharffenberg 6xø17cm. ca. 194gr. Cond.: U

4 Zilveren knopen
Resultaat: 120 EUR

Vier Hollands zilveren klederdrachtknopen met echtpaar op 2-spanvoorstelling 835/000,ø 2.5cm. totaalgewicht ca. 15gr.,

2 Zilv. miniaturen, paard/koets
Resultaat: 120 EUR

Hollands zilveren miniatuur arrenslee met paard Amsterdam en rijtuig met paard MT.: onduidelijk 835/000 Gewicht samen ca. 97gr.

2 Zilv. schommels
Resultaat: 120 EUR

Twee Hollands zilveren miniaturen: dubbele schommel, Amsterdam en een meisje op poepdoos met glurende jongen en scharnierende deur, Niekerk, Schoonhoven 835/000 samen ca. 82gr.

3 Zilv. miniaturen
Resultaat: 120 EUR

Drie Hollands zilveren miniaturen: zeilboot, bloeddrukmeter en visser in bootje, 835/000. Totaal gewicht ca. 81gr.

Zilv. suikerstrooier
Resultaat: 120 EUR

Mooie markiesvormige zilveren strooilepel, 835/000, met ajourgezaagde bak en parelrand aan lange steel, voorzien van oud belastingteken van oude grote werken (gekroonde V). L.30cm., Cond.:U

Loddereindoosje
Resultaat: 120 EUR

Zilveren 835/000 loddereindoosje met zg. gedreven geldmotief met klavertje vier. MT.: S.F.Reitsma, Heerenveen 1877,

Oosterse roomkan
Resultaat: 110 EUR

Zilveren bewerkt Oosters roomkannetje met divers drijfwerk van boedha-afbeeldingen, A.Bhicajee&Co., Bombay, 835/000, ca. 185gr., ø7x11cm., Cond.:U

Zilveren snuifdoosje
Resultaat: 110 EUR

Ovaal Hollands zilveren 825/000 snuifdoosje met scheepsafbeelding op deksel. MT.: onduidelijk 6.5x5cm., Ca. 36gr. Cond.:U

Bureauset
Resultaat: 105 EUR

Fraai mahoniehouten buro set met o.a. pennenbakjes, deksel met zilveren knop en twee geslepen kristallen inktpotjes met 835/000 zilveren monturen met knopdeksels. MT.: W.Voet & Zn., Haarlem ca. 1910. ...

Parelrand lepelvaasje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren lepelvaasje met dubbele parelrand, 925/000, Grootkeur, Jaarletter: M 1996 MT.D.J.Aubert, Den Haag H. 8.5cm., en acht Hollands zilveren theelepeltjes met getordeerde steel bij aanzet en parelr...

Zilveren paardetram
Resultaat: 100 EUR

Hollands zilveren miniatuur paardentram 835/000, Amsterdam, L.11cm.,. ca. 65gr.Cond.:U

2 Zilv. kandelaars
Resultaat: 100 EUR

Twee sterling zilveren kandelaars. Gaaf strak model, 925/000, Fa.Towel, Engeland 8xø8cm., Cond.:U

2 Zoutvaatjes + lepeltjes
Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren zoutvaatjes op vier pootjes, versierd met lauwertakken en gecontourneerde band met glazen inzetbakjes en twee zilveren lepeltjes, gekeurd 800/000, 7x5x4.5cm., Zilvergewicht ca. 88gr.

2 Fotolijstjes, roos
Resultaat: 100 EUR

Twee zilveren fotolijsten met gestyleerde roosmotieven en fluwelen achterzijde. 900/000. 16x25 en 10.5x16cm.

Hoorn des overvloeds
Resultaat: 100 EUR

Kristal geëtste hoorn des overvloeds met zilveren voet op zwart houten basement waaronder 3 bolpootjes. H. 18cm., Cond.:U

Zilveren inktstel
Resultaat: 100 EUR

Antiek zilveren inktstel 835/000 met 2 kristallen flacons en zilveren doppen en 2 zilveren kroontjespennen in houders, ca. 1867, 18x10cm., lichte beschadiging

Zilv. sieradendoosje
Resultaat: 100 EUR

Filigrain zilveren doosje, kleine plaatje is plated. 8x5x2cm., Cond.:U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 95 EUR

Antiek Hollands zilveren pillendoos met filigrain bewerkte scharnierende deksel, 835/000 Grootkeur, Jaarletter:P:1849, Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven, 5x5x1.5cm., ca. 32gr.

Bloemenschaaltje
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren bloemenschaaltje met gelobde bak en gedreven bloemmotief op de bodem. Jaarletter: R, MT.: F.W., 17.5x11.5x3cm., Ca. 87gr. Cond.:U

Pijpje met zilver
Resultaat: 90 EUR

Pijpje van een hazensprong met zilveren montuur en kettinkje 835/000. Bijzonder fraai met de hand vervaardigd, L. 15.5cm., Cond.:U

Empire stijl schaal
Resultaat: 90 EUR

Hollands zilveren empire-stijl schaal op voet met drie parelranden en twee vogelmotief handgrepen, 925/000,Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten Eind 1908, 10xø13.5cm., Ca. 192gr. Cond.:U

2 Zilv. schaaltjes
Resultaat: 90 EUR

Twee zilveren schaaltjes met handgreepjes van engelenfiguurtjes, 900/000, Importeursteken.: G.T. Smit, Gieten 4.5xø11.5cm., en 4xø9.5cm., Samen ca. 205gr. Cond.:U

5 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 90 EUR

Vijf diverse zilveren pillendoosjes van diverse gehaltes, bezet met agaat, parelmoer-mozaik, cloisonne en porselein Cond.:U

Zilv. meubels
Resultaat: 90 EUR

Miniatuurset: bank, 2 stoelen en een tafel 835/000 MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, 1943-1946. ca. 62gr., Cond.:U

12 Vorkjes in cassette
Resultaat: 90 EUR

Etui met 12 Hollands zilveren gebakvorkjes 835/000, MT.: B.H.Driessen, Schoonhoven/Utrecht, begin 1900, L.11.5cm., Samen ca. 140gr.

2 Zilveren fotolijstjes
Resultaat: 90 EUR

Zilveren rechthoekige en ovale fotolijst, met fluwelen achterzijde, rijkelijk bewerkt met bloemmotieven. 900/000. 10.5x17 en 10x13cm.

12 Lepeltjes in doos
Resultaat: 90 EUR

Twaalf Hollands zilveren theelepels in bijbehorend etui, 835/000 begin 1900. MT.: M.C.Bek, Schoonhoven, totaal ca. 95gr.

Parfumfles
Resultaat: 85 EUR

Parfumflesje met glazen flacon in metalen montuur waarop 2 veermotieven. ø 4cm.

Divers klein zilver
Resultaat: 85 EUR

Lot zilver: miniatuur tablet met poppengoed bestek, waarvan 1 lepeltje en 1 vorkje uit 1818, een klein strooiertje, servetring en vingerdoekring. 835/000 en 9008/000. totaalgewicht ca. 84 gr. Cond.:U

Beschuitbus
Resultaat: 83 EUR

Geslepen kristallen beschuitbus met amandelslijpsel en 835/000 zilveren knop met parelrand op het deksel (kleine schilfers aan de rand) MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca. 1890. Ca. 21xø120cm.

Bonbonschotel
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen bonbonschotel ø16cm., met gematteerd meanderslijpsel voorzien van fraai opengewerkt 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. MT.: J.A.Melis, 's-Hertogenbosch 1864.

Jampot
Resultaat: 80 EUR

Geslepen kristallen jampot, ø 8cm., met amandelslijpsel en deksel met 835/000 zilveren knop op parelrand. Het geheel op kristallen onderschotel met geschulpte rand en geslepen ster op de bodem. Klein...

Zilv. baroktafel + stoelen
Resultaat: 80 EUR

Zilveren miniatuur barok tafel met twee armleunstoelen bekleed met rode velours. 800/000 tafel ø5x5cm., Totaal gewicht ca. 130gr.

Zilv. zoutvaatje, ezel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren pakezel op gedreven tableau met aan beide kanten een zoutvaatje. 800/000 Buitenlands fabrikaat. 6.5x7x4.5cm., Ca. 60gr., Cond.:U

Zilveren pillendoosje
Resultaat: 80 EUR

Antiek rond zilveren pillendoosje met filigrain bewerkt scharnierende deksel. 835/000 Grootkeur Jaarletter:R:1851 MT.: Dirk de Gilde Koppenol, Schoonhoven ø 5cm., ca. 25gr.

Zilveren schaartje
Resultaat: 80 EUR

Zilveren luierschaartje in de vorm van een ooievaar, aan beide kanten geciseleerd. 8308/000 Belastingstempel: J ( inlands oud zilver) L. 16cm., ca. 69 gr., Cond.:U

Zilveren koets
Resultaat: 80 EUR

Hollands zilveren miniatuur "Gouden koets"met 6 paarden, koetsier en palvenier, 835/000, Amsterdam. L. 16cm., ca. 82gr.Cond.:U

Gouden vingerhoedje
Resultaat: 80 EUR

Vingerhoed, GG 585/000. 24x18 mm.

Zilv. lantaarns + klok
Resultaat: 80 EUR

Drie zilveren miniaturen: Lantaarn aan muurbeugel, wandklok met slinger en gewichtjes en een kroonluchter (behoeft reparatie) Hollands 835/000. Totaalgewicht ca. 69gr., Cond.:G

Zilveren taartschep, ivoren heft
Resultaat: 80 EUR

Antieke zilveren taartschep met handgegraveerde bak, zilveren steelaanzet en uitgesneden ivoren heft. Buitenlandse makelij, 835/000 L. 28cm., Cond.:U

Zilveren slatang
Resultaat: 80 EUR

Zilveren slatang, strak gepolijst model, 800/000, L.23cm., ca. 133gr.

Zilv. portemonnee
Resultaat: 80 EUR

Antieke Hollands zilveren 835/000 tasbeugel et kralenbeurs en binnenvakverdeling. Jaarletter: X 1882, MT.: Johannes Leonardus van der Pauw, Schoonhoven.Beugelbreedte 10.5cm., Cond.:U

4 Delen zilv. met agaat
Resultaat: 80 EUR

Twee Hollands zilveren zuurvorkjes en twee suikerscheppen met streepagaten heften, 835/000 L. ca. 13cm., Cond.:U

Zilveren bowllepel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren bowl- of boerenjongens lepel L.ca. 28cm., ronde bak met schenktuit en gedraaide steel met spatelheft voorzien van Jugendstil graveringen. MT.: Jan van Os van den Abeelen, Schoonhoven, 1901. C...

4 Zilveren pillendoosjes
Resultaat: 80 EUR

Vier Hollands zilveren pillendoosjes met bloemversiering op de deksels 835/000 Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde ø 3.5cm., Totaalgewicht ca. 35gr.. Cond.:U

Krist. karaf, zilv. voet
Resultaat: 80 EUR

Antieke kristallen karaf met handgreep, rondom geëtst, met zilveren kraag en op zilveren voet 835/000, Grootkeur, MT.: Nicolaas Caron, Amsterdam ca. 1818, H. 37cm., Cond.:G

Kralenbeurs, zilv. beugel
Resultaat: 80 EUR

Klein kralenbeursje aan Hollands zilveren beugel met binnentasje, 835/000 met minervakopje. Beugelbreedte 9cm., Cond.:U