Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese cloisone vaas
Resultaat: 1.350 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinese cloissone vaas (gesigneerd) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø7,5cm.

Bijbelstandaard
Resultaat: 500 EUR

Historisme muziekstandaard ca. 1880 met wit marmeren bladhouder, rijkelijk bewerkt. Compositie metaal, bronskleurig in goede staat 110x35x28cm.

Speeldoos + 5 platen
Resultaat: 480 EUR

Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.

Hertevanger
Resultaat: 450 EUR

Prachtige grote antiek hertenvanger, gesigneerd De Beamont Maastricht. Gegraveerd lemmet en hertenvoorstelling. originele schede (ook gegraveerd met hertenvoorstelling) 68cm.

2 Kandelaren + mal
Resultaat: 450 EUR

Twee 19e eeuwse empire-stijl kaarskandelaren van ijzer (goudkleurig gepatineerd) 29cm. en een gegoten mal van gips voorstellend een Louis Seize deurbeslag ca. 1800 36x10x3cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Resultaat: 350 EUR

Twee bronzen 19e eeuwse kaarskandelaars empire 1e helft 19e eeuw met schildpadden, Griekse godin en ibis poten. In goede originele staat 45cm.

Bronzen hengselvaas
Resultaat: 280 EUR

Oude Oosterse bronzen bewerkte hengselvaas 20e eeuw met houten losse voet 31xø18cm.

Bontjas met toebehoren
Resultaat: 275 EUR

Hermelijnen 4-delige bontset (bij elkaar horend) bestaande uit; bontjas, muts, stola, mof (ook als tas te gebruiken). In zeer goede verzorgde staat, jas meet 115cm. Herkomst Pelterijen Donkerwolke Ens...

Vijzel
Resultaat: 260 EUR

Oude bronzen vijzel met opschrift anno 1641 Soli Deo Gloria. 12xø12cm.

Hanglamp met beeld
Resultaat: 250 EUR

Grote bronzen 5-lichts hanglamp met grote compositie metalen figuur voorstellend een meisje met schaap 20e eeuw 94xø54cm. Cond.: G

Bronzen lamp, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Grote prachtige 19e eeuwse bronzen hanglamp met bladdecor. 6-Lichts met facetgeslepen kristallen kelken in zeer goede originele staat 99x77x77cm.

Japans mes, 19e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Prachtig 19e eeuw Japans/Chinees mes in roggehuid beklede schede. Houten heft met bronzen sierbeslag en origineel mooie patina, 47cm. Cond.: G

2 Karaffen met 6 glazen
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame historisme 8-delige likeurset ca. 1880 Duitsland, gemaakt van tin en blauwgroen glas met putti en cherubijnkopjes. In zeer goede originele staat 8-22cm.

Duits zwaard
Resultaat: 200 EUR

Kort Duits zwaard (17e eeuw?), in goede originele staat met originele heft en schede 71cm.

Viool, 19e eeuw
Resultaat: 185 EUR

Viool 19e eeuw in originele staat (bodem laat iets los) 60x20x9cm. Cond.: R

2 Kandelaars
Resultaat: 180 EUR

Twee grote 19e eeuwse kerkelijke messing kandelaars in barokstijl 70cm. Cond.: G

Antieke lijst
Resultaat: 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Antieke lijst
Resultaat: 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Antieke kachel ca. 1920
Resultaat: 170 EUR

Antieke zwart geemailleerde Juno kachel met voetstuk, ca.19*20. In zeer goede originele staat. 62x48x40cm.

Hoedendoos
Resultaat: 160 EUR

Duitse spaanhouten handbeschilderde hoedendoos ca. 1850 in zeer goede originele staat met originele beschildering en opschrift "Des Herzens beste Zeit ist die Zufriedenheit" 15x24x41cm.

Zwitserse sabel
Resultaat: 160 EUR

Antieke 19e eeuwse hertevanger met brons en originele schede van leder en 1 mesje extra (1 mist). Verder in goede originele staat (koppelbevestiging mist), oude patina 75cm.

Muziekblad-standaard
Resultaat: 160 EUR

Zeldzame bladmuziek-standaard 19e eeuw met ijzeren bewerkte (en in hoogte verstelbare) voet en eikenhouten houder in lyravorm ca. 1880. In zeer goede originele staat 171x51x30cm.

460 Duitse lakstempels
Resultaat: 160 EUR

Zeldzaam lot van 460 Duitse lakstempels. Sammlung von Frans von Uslar. 22x35x1.5cm.,

Kistje met spel
Resultaat: 155 EUR

Notenhout met rozenhouten boulle kist 19e eeuw met Mahjongg spel van been en ivoor. In goede staat 8x32x44cm.

Stalamp, kristal en putti
Resultaat: 150 EUR

Decoratieve grote bronzen tafellamp met putti. 4-Lichts met kristallen pegels 20e eeuw op marmeren voet. In zeer goede staat 70x30x24cm.

Tafelopzet Jugendstil
Resultaat: 150 EUR

Jugendstil tafelopzet ca. 1900 met groenkleurig mondgeblazen glazen schaal (mat geschulpt). Voet met zweepslagmotief, tweekleurig compositie metaal in zeer goede originele staat 25x29x28cm.

2 Cloisonne borden
Resultaat: 150 EUR

Twee oude Japanse cloisonne sierschotels ca. 1930 (emaille met messing) met floraal- en vogeldecor in goede originele staat ø29,5cm.

2 Barok kandelaars
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse kandelaars, kaarsdover en 1 vuurvergulde blaker; 1x keramiek (gerestaureerd), 1x wandkandelaar, 1x vuurvergulde blaker en 1 kaarsdover 5-22cm. Cond.: R-G

Herte-gewei
Resultaat: 150 EUR

Kapitaal edelhert gewei 14 ender, in goede staat. 108x73cm.

Hanglamp, zakmodel
Resultaat: 150 EUR

Zak-kroonluchter ca. 1900 in Louis Seize stijl 10-lichts met kristal. In goede originele staat 75x71x62cm.

Hanglamp, putti
Resultaat: 135 EUR

Grote bronzen 3-lichts hanglamp met putti 20e eeuw in goede originele staat 68x45x40cm. Cond.: G

Hoedendoos
Resultaat: 135 EUR

Soaanhouten 19e eeuwse beschilderde hoedendoos met handbeschilderd opschrift "Wer am Werktagschafft, dem bringt der Gerstensaft am Sonntag neue Kraft". In zeer goede originele staat 21x52x33cm.

Beeldlamp, 2 kapjes
Resultaat: 135 EUR

Decoratieve 2-lichts beeldlamp in Jugendstil stijl 20e eeuw 85x40x24cm. Cond.: G

Eiken schooltas 1816
Resultaat: 135 EUR

Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.

4 Antieke boeken
Resultaat: 135 EUR

Vier antieke boeken; 1x Officia Nova in Brevario Romano Antverpi 17e-18e eeuw, 1x Grond-Beginzelen van alle de mathematische weetenschappen door Christiaan Wolff te AMsterdam, Janssoons van Waeesberge...

Damespistool
Resultaat: 120 EUR

Vroeg 19e eeuws bronzen damespistool, gemerkt en nr. 2142. In goede originele staat met oude patina 19cm.

Koperen houtbak
Resultaat: 120 EUR

Kopergenagelde 19e eeuwse hengselbak in zeer goede originele staat 31x57x42cm.

Saxofoon
Resultaat: 115 EUR

Kleine antieke saxofoon, gemerkt Exquisito. In goede originele staat (niet bedeukt) 64xø12,8cm.

2x Applique met spiegel
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Duitse bronzen historisme wandluchters (voor 3 kaarsen) met koppen, ranken en spiegel, ca. 1880. In goede staat. 51x24x15cm.

Russisch bakelieten lamp
Resultaat: 110 EUR

Prachtige oude grote Russische bakelieten bureaulamp ca. 1930 in zeer goede originele staat 46x36x16cm.

2x Wandapplique
Resultaat: 105 EUR

Twee oude ijzeren 2-lichts wandlampen met albasten coupes, en druivenranken, ca. 1930, Duitsland. In goede staat. 33x24x80cm.

Antieke globe
Resultaat: 100 EUR

Leuke antieke globus ca. 1900 met houten gedraaide voet en papieren globus. Duitsland, Columbus Volksglobus von C. Luther, Verlag Berlin-LichterFelde. In goede originele staat 38xø18cm.

Dienblad, Haarlem
Resultaat: 100 EUR

Prachtige oud handbeschilderd blikken dienblad met stadsgezicht "'t Spaerne te Haerlem bij de molen d'Adriaen", geschilderd anno 23 jan. 1951, 35x44cm. Cond.: G

Gasmeter in kist
Resultaat: 100 EUR

Antieke Engelse stoommachine drukmeter, ca. 1900. Richards improved patent steam-engine indicator, Elliot brothers London. In goede originele staat. 10x25x26cm.

Jugendstil hanglamp
Resultaat: 100 EUR

Jugendstil hanglamp ca. 1900 met gegraveerd glas en messing. In hoogte verstelbaar (geschikt voor kaars) in goede originele staat 54xø22cm.

Tinnen chcocladekan
Resultaat: 100 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen chocolade comfort ca. 1870, bewerkt en in zeer goede staat 42x16x29cm.

Theestoof, tang + schepje
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten met messing 19e eeuwse theestoof met ketel, ketelhouder, schepje en tang. In zeer mooie originele staat 52x37cm. Cond.: G

2 Kunstwerken, kurk
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinese kunstwerken van kurk in houten vitrines 20e eeuw (hout van vitrine beschadigd), voorstellend landschappen met kraanvogels 28x50x10cm. en 13x20x6cm. Cond.: R-G

9 Ets platen, ikonen
Resultaat: 100 EUR

Negen antieke koperen ikonen, waarschijnlijk gebruikt als drukplaten (later vastgezet op moderne achterkant) 13-19cm. Cond.: R-G

Lamp, Galle stijl
Resultaat: 95 EUR

Oude Emile Galle-stijl lamp met prachtige glazen kap (met bloemen opgewerkt). Gesigneerd Galle 2e helft 20e eeuw met ijzeren voet in goede staat 45xø34cm.

Russische lakdoos
Resultaat: 90 EUR

Oude gesigneerde Russische lakdoos met voorstelling van drie krijgers te paard. Handgeschilderd in zeer goede originele staat 14x16x3cm.

Bisquit lamp
Resultaat: 90 EUR

Grote oude bisquit porseleinen tafellamp ca. 1910 met putti opgewerkt rondom en compositie metalen figuren 52xø18cm. Cond.: G

3 Oude kerkboekjes
Resultaat: 90 EUR

Drie antieke Hollandse kerkboeken met lederen band,: Dordrecht 1793, Joh.Enschede &Zn. 1832 en Dordrecht 1802. Ca. 15x7x8cm.

Tegelplateau met speeldoos
Resultaat: 85 EUR

Antieke Franse speeldoos met 2 melodieën, Henry deux ca. 1880, met keramieken tegel en noten omlijsting. Fungerend als piedestal 7x28x28cm., Cond.:G

2 Lampen
Resultaat: 85 EUR

Twee hoge stalampen 2e helft 20e eeuw met houten voet in goede staat 130cm.

Haardscherm
Resultaat: 85 EUR

Prachtig 19e eeuws messing haardscherm in waaiervorm. In zeer goede originele staat 61x80x13cm.

Beschilderde hoedendoos
Resultaat: 80 EUR

Duitse 19e eeuwse spaanhouten hoedendoos (beschildering mogelijk later) in goede staat 20x44x28cm.

Theekistje
Resultaat: 80 EUR

Prachtig 18e eeuwse theekist met 3 koperen theebussen van mahonie-fineer met intarsia.(Lichte fineerschade). Dik fineer met origineel slot en beslag. Louis Seize 11x19x11,5cm. Cond.: R-G

Russische lakdoos
Resultaat: 80 EUR

Oude gesigneerde Russische lakdoos met voorstelling van liefdespaar. Handgeschilderd in zeer goede originele staat 2e helft 20e eeuw 17x15x3cm.

Wijwatervat, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Roodkoperen wijwatervat 18e-19e eeuw met hengsel in goede originele staat 27xø20cm.

Lamp, 3 kelkjes
Resultaat: 80 EUR

Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G

Bordenrek + bordjes
Resultaat: 80 EUR

Mechels handgestoken bordenrek met paardenhoofden en daarbij 6 porseleinen bordjes ca. 1880 met Chinees decor en goudrank in zeer goede staat 82x56x13cm.

Camee lampje
Resultaat: 80 EUR

Prachtig Jugendstil camee tafellamp (bewerkte schelp), voorstellend 3 dansende dames met bloem, geheel gemonteerd op houten voet 18x11x9cm. Cond.: G

3 Speculaasplanken
Resultaat: 80 EUR

Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.

Grote Oosterse vaas
Resultaat: 80 EUR

Zeer grote (antieke?) Oosterse kopergeslagen vaas met voorstellingen van figuren, bloemen, medaillons etc. Bestaat uit twee delen (verbinding is los), plated 78xø29cm. Cond.: R-G

Gewei-lamp
Resultaat: 80 EUR

Oude gewei-lamp 20e eeuw in goede staat 59x69x62cm.

Petroleumlamp
Resultaat: 75 EUR

Grote Historisme tafel-petroleumlamp ca. 1880, geëlectrificeerd 55x25cm. Cond.: R

Barometer, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse barometer met tinnen wijzerplaat en (Pallisander?) fineer. In zeer goede originele staat 93x28x6cm. Cond.: G

Kruisbeeld
Resultaat: 75 EUR

Groot messing kruisbeeld ca. 1900 (bijzondere uitvoering) in goede staat 55x20x14cm.

Div. schilpad voorwerpen
Resultaat: 70 EUR

Zeldzame antieke schildpad toiletset, 13 delig, in originele cassette ca. 1920, In zeer goede staat. 53x31x7cm.

Zwaard + 2 dolken
Resultaat: 70 EUR

Oud Indiaas zwaard en 2 Indonesische dolken, 20e eeuw. In goede staat. 39-91 cm.

2 Lampen
Resultaat: 70 EUR

Twee brons gepatineerde tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø24cm.

Kastje voor zakhorloge
Resultaat: 70 EUR

Kopergeslagen vitrinekastje voor zakhorloges ca. 1880, prachtig bewerkt met putti in landschap. In zeer goede originele staat 6,5x8x7cm.

Messing draaispiegel
Resultaat: 70 EUR

Duitse messing tafelspiegel ca. 1880 uit de Kaiserzeit in zeer goede originele staat 55x34x16cm.

Schooltas, eiken
Resultaat: 70 EUR

Eikenhouten 19e eeuwse schoolkist met schuif in originele bierverf in goede staat 38x21x7,5cm.

Oude brandweerhelm
Resultaat: 70 EUR

Vooroorlogse Hollandse brandweerhelm van bakeliet met roodkoper, in zeer goede originele staat 21x35x21cm.

Bronzen kaarslandelaar
Resultaat: 70 EUR

Grote decoratieve bronzen Neogothische kaarskandelaar 20e eeuw, spits voor kaars mist, verder in goede originele staat 140x23x25cm.

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 60 EUR

Twee oude/antieke bronzen vijzels; 1x grote vijzel naar voorbeeld van 16e eeuw 15,5xø20cm. en 1x gladde antieke vijzel 17e-18e eeuw 19xø14cm. Beide met stamper Cond.: G

Messing/Bronzen vaas, vogels
Resultaat: 60 EUR

Bronzen Jugendstil vaas (messing vaas) met 3 ibissen en ampfora ca. 1900 in goede originele staat 30x13x13cm.

Jugendstil dienblad
Resultaat: 60 EUR

Keramieken Jugendstil presenteertablet ca. 1900 met vernikkelde omranding in goede staat 5x48x32cm.

3 Beelden als lamp
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke lampenvoeten met beelden van compositie metaal; 1x putti met hoorn des overvloeds (antiek beeld), 1x jager met vis (antiek beeld) en 1x marmer met putti 2e helft 20e eeuw 37-55cm. Co...

Petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Kleine opaline-glazen hangpetroleumlamp ( zgn. schippertje) ca. 1880 in goede staat 44xø32cm.

Geweer
Resultaat: 60 EUR

Antiek Oosters geweer, voorlader met beeninleg en latoenkoper, 19e eeuw. Mechanisme defect. L.149cm., Cond.:G

Haardplaat
Resultaat: 60 EUR

Gietijzeren 18e eeuwse haardplaat (of ouder), onduidelijke tijdsaanduiding (1733?). Voorstelling van een vrouw met kroon onder een boog (Maria). Oxidatie en scheur 56x43cm. Cond.: R

2 Gezangbijbels
Resultaat: 60 EUR

Twee Esparale Romanum 1854 (1 gezangbijbels), "Vesperale Romanum cum psalterio et Antiphonali Romano" met koperen sloten (beschadigingen) 40x30x8cm. Cond.: R

Map oorlogs documentatie
Resultaat: 60 EUR

Diverse oorlogs proclamaties + Arbeitsbuch '40-'45 + Parool 1943 + Vrij Nederland 1943.

Lokeend + speelgoedpaard
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek ca. 1880; 1x speelgoed trekpaard van papier-machee 24x26x11cm. en 1x houten beschilderde lokeend 18x15x27cm. Cond.: R-G

Tinnen Bergman
Resultaat: 60 EUR

Oude Duitse tinnen Bergman kaarskandelaar 20e eeuw, gemerkt E.G.W. A.S.N. in goede staat 23cm.

Klokkenstolp, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse glazen stolp (niet compatibel) in goede staat 55x33x17cm.

Diverse pijpen
Resultaat: 60 EUR

Groot kavel oude tabakspijpen o.a; met koppen, dierenkoppen, imkerpijp en vele merkpijpen (Vruyere, St. Claude, Lindbergh etc. etc. Bevat ca. 30 pijpen Cond.: R-G

Messing kaarsenkroon
Resultaat: 60 EUR

Messing kaars-kroonluchter ca. 1900 in barokstijl. In goede originele staat 47xø49cm.

Messing kaarsenkroon
Resultaat: 60 EUR

Messing kaarskroonluchter ca. 1900 in barokstijl. In goede staat 42xø52cm.

Divers antiek/oud
Resultaat: 60 EUR

Divers antiek/oud koper en tin o.a; antieke tinnen klepkan, antieke mijnlamp, ketels, vazen, scheepslamp etc. 10-40cm. Cond.: R-G

Messing lampevoet
Resultaat: 60 EUR

Grote oude zware messing lampevoet in de vorm van een Karintische zuil 2e helft 20e eeuw 56cm. Cond.: G

Bronzen lamp + kap
Resultaat: 60 EUR

Bijzondere grote samac met marmeren tafellamp brons gepatineerd in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 78xø40cm.

Doos divers
Resultaat: 55 EUR

Divers oud/antiek o.a; Petrus Regout Maastricht porseleinen bierpul met bodemafbeeldingen, opaline vaas, tinnen kraantjeskan, speelgoed etc. 5-58cm. Cond.; R-G