Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

19. Januariveiling 2014

Veiling op vrijdag 3 januari 2014 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Stel Franse vazen
Resultaat: 10.000 EUR

Twee grote zeldzame empire porseleinen siervazen 19e eeuw met prachtige originele vuurvergulding (hoorn des overvloeds etc.). Uiterst gedetailleerde handgeschilderde landschappen met figuren en steden...

Hoge blauwe vaas
Resultaat: 2.600 EUR

Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geisha;s in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G

14 kop & schotels
Resultaat: 2.100 EUR

Kavel van veertien 18e eeuwse Chinees porseleinen familie rose kop&schotels met floraal decor (8-kantig), 5x minimale chip en 2x haarscheuren 6,7-10,9cm. Cond.:

Vierkante vaas
Resultaat: 2.000 EUR

Vierkante oude Chinese keramieken vaas, gesigneerd, 20e eeuw, in goede staat 28x12x12cm.

Theepotje
Resultaat: 1.900 EUR

Oude Chinesese terracotta Yixing theepot met opgewerkt decor, gemerkt, 20e eeuw. In goede staat. 10x20x13.5cm.

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 1.150 EUR

Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x15x8,5cm. Cond.: G

Waterpot, Fam. Verte
Resultaat: 1.100 EUR

Oude Chinees porseleinen waterpot met rondom figuren- en tekensdecor, 20e eeuw. 9.5xø17.3cm. Cond.:G

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig trekpotje met floraal- en gouddecor. minimale chip tuit 11,5x14,5x8,7cm. Cond.: G

Chinese trekpot
Resultaat: 900 EUR

Chinese terracotta trekpot Yixing ca. 1900 met opengewerkte dubbele wand en floraal decor. Gesigneerd en in goede originele staat 13,5x19,7x11,5cm.

3 Schaaltjes
Resultaat: 850 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze presenteerschaaltjes met geschulpte rand, 1 minimale chip aan rand 12,5-14cm. Cond.: G

Chinese vaas
Resultaat: 825 EUR

Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.

2 Jade amuletten
Resultaat: 750 EUR

Twee grote oude Chinese amuletten, opengewerkt 20e eeuw, in goede staat ø 7cm.

Chinese kom
Resultaat: 650 EUR

Oude Chinees porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met drakendecor (bodem gesigneerd) 8,5xø18,5cm. Cond.: G

Gemberpot, Fam Verte
Resultaat: 500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figurendecor (Familie Verte), bodem gemerkt. Mooie schilderkwaliteit 31xø23cm. Cond.: G

6 Fam. Roze borden
Resultaat: 475 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met vlinder-, bloesemtak, en gouddecor; 2x gaaf, 1x gelijmd, 2x minimale chip, 1x haarscheur met chip ø22,4cm. Cond.: M-R-G

Chinese kom met vogels
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees porseleinen kom gesigneerd, ca. 1920, met rondom bloesem- en vogeldecor. In goede staat. 6.5xø22.7cm.

2 Fam. roze borden
Resultaat: 400 EUR

Twee zeldzame antieke Chinees porseleinen Familie Roze schotels 18e-19e eeuw met gecontourneerde vorm. Decor van goud, figuren en flora, in zeer goede staat 26,5x25cm.

Vaas, Fam Rose
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met perzikdecor 20e eeuw, in goede staat. 29x18cm.

2 Porseleinen vazen
Resultaat: 375 EUR

Twee prachtige grote 19e eeuwse porseleinen vazen, rondom handbeschilderd met figuren en dieren in een landschap. 1 Vaas heeft een haarscheur in de hals 41,5xø18cm. Cond.: R-G

Chinese kom, 19e eeuw
Resultaat: 375 EUR

19eEeuwse Chinees porseleinen fam.Verte schaal met binnenin figuren-en landschapdecor, buitenom. 8xø26.5cm., Cond.:G

Terracotta trekpotje
Resultaat: 375 EUR

Chinees terracotta trekpotje Yixing ca. 1900 met rondom Chinees decor in zeer goede staat 10,5x14,7xø10cm.

Majolica bloempot op zuil
Resultaat: 350 EUR

Prachtige majolica piedestal met erbij-horende bloempot ca. 1900. Floraal decor, in goede originele staat 99x42cm.

Blauwe Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinees porseleinen siervaas, 20e eeuw, met floraal decor. In goede staat. 37.5xø21cm.

Blauwe dekselpot
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselpot Kang Xi gemerkt 19e eeuw (bodem). Decor van bloemen. Bij vaasrand zijn 2 stukken ingelijmd, verder in goede staat 48xø26cm. Cond.: R

3 Kop & Schotels
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige Familie Roze kop&schotels met floraal decor, 1x minimale chip kopje en 1x minimale chip schotel 6-12,3cm. Cond.: G

4 Chinese amuletten
Resultaat: 325 EUR

Vier antieke Chinese amuletten; 3x natuursteen en 1x boedha jade 4,5-5cm. Cond.: G

Chinese soepterrine
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met floraal decor en vrucht op het deksel. In zeer goede originele staat

Melkkannetje, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Prachtig zeldzaam Chinees porseleinen Fam. Rose 18e eeuws 8-kantig melkkannetje met floraal- en gouddecor. Randschade bovenrand en chipje deksel 11x8x6cm. Cond.: R

Groene geglazuurde vaas
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas, bewerkt met groen glazuur. Gemerkt 1e helft 20e eeuw in goede staat 20xø10cm.

9 Chinese kommen
Resultaat: 300 EUR

Negen oude Chinees porseleinen kommen 20e eeuw (gesigneerd) met polychroom decor in goede staat 7xø14,5cm.

Beeld, Quang Yin
Resultaat: 300 EUR

Oude Chinese keramieken Quang Yin met geel-blauw- en bruine glazuur, 20e eeuw. In goede staat. 33cm.

Trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met floraal decor, chip rand van potje 10x15,5xø9cm. Cond.: R

Grote schaal, 18e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schaal met floraal- en vogeldecor (oude haarlijn) 6xø35cm. Cond.: R-G

2 Porseleinen tegels
Resultaat: 300 EUR

Chinees houten wandobject met 2 porseleinen plaquettes (gesigneerd); 1x apen in een boom en 1x herten in een landschap 20e eeuw in goede staat 89x37cm.

2 Blauwe vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

2 Jade amuletten
Resultaat: 275 EUR

Twee grote oude jade amuletten uit China, 1e helft 20e eeuw. 8-8.5cm., Cond.:G

2 Kang Xi vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G

Baardmankruik, klein
Resultaat: 270 EUR

Kleine Duitse originele steengoed keramieken baardmankruik met spitsneus, ca. 17e eeuw, Oude haarlijnen maar niet kapot 25xø15cm. Cond.: G

4 Borden, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse schotels met floraal decor, 3 schotels gaaf en 1 schotel met chip ø23cm. Cond.: R-G

KPM Figuur
Resultaat: 250 EUR

Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R

5 Delen Chinees, 18e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Vijf Chinees porseleinen borden uit de 18e eeuw met decor van familie in tuin ø23cm. (beschadigd) Cond.: M-R

Baardmankruik, middel
Resultaat: 220 EUR

Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw met medaillon HL. In zeer goede staat 29xø17cm.

Chinese vaas, gaaf
Resultaat: 220 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen pronkvaas met tekst, bloemen, planten en vogeldecor. Fijngeschilderd en van mooie kwaliteit (gesigneerd) 58xø23cm. Cond.: G

Chocoladekan, A'dam bont
Resultaat: 210 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen chocolade schenkkan met zijwaartse handgrip en decor van tuin en goud, 18e eeuw 18x12x12,5cm. Cond.: R

3 KPM koffiekopjes
Resultaat: 200 EUR

Drie zeldzame Duitse KPM porseleinen koffiekopjes WO I; 1x met moedigheidskruis W. 1914, 1x moedigheidskruis en ranken en 1x moedigheidskruis 1914 en adelaar. Allen in goede staat 7,5-10cm.

Terracotta trekpotje
Resultaat: 200 EUR

Chinees terracotta trekpot Yixing ca. 1900 (gemerkt) met opgewerkt floraal decor in zeer goede staat 10x18xø11cm.

Theebus
Resultaat: 200 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen theebus Familie Roze met rondom figuren-voorstelling (bodem gesigneerd). In zeer goede originele staat 17xø11,5cm.

Chinees bordje
Resultaat: 200 EUR

Delfts keramieken 18e eeuws papbordje met Chinees decor (fijne beschildering), lichte randschades 3,5xø21cm. Cond.: G

Baardman kruik
Resultaat: 180 EUR

Duitse baardman kruik (Barthmann) 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 30zø17cm.

Chinese kom, Fam. Rose
Resultaat: 180 EUR

Oude Chinees porseleinen sierkom, 20e eeuw gesigneerd, met fijngeschilderd decor, floraal en Chinese meisjes met perzik rondom. 7xø18cm., Cond.:G

Ca. 60 Hollandse tegels
Resultaat: 180 EUR

Kavel van ca. 60 19e eeuwse Hollandse tegels met mangaan vaasdecor in redelijk tot goede staat 13x13cm.

2 Beelden
Resultaat: 175 EUR

Twee Duits porseleinen figuren Frankenthal ca. 1900; 1x Romein met schild en zwaard en 1x Romeinse vrouw met peddel (vingers beschadigd) 20-21cm. Cond.: R-G

Capodimonte vaas
Resultaat: 170 EUR

Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.

4 Borden, Fam Roze
Resultaat: 170 EUR

Vier Chinees porseleinen 18e eeuwse familie roze schotels; 2x met randschades, 1x haarscheur en randschades en 1x gelijmd en randschade 3,3xø16,3cm. Cond.: M-R

Chinese kom met bamboe
Resultaat: 170 EUR

Oude Chinees porseleinen kom, ca. 1920, gesign. met tekst, bamboe en bloesemdecor. In goede staat. 5.5c20.5cm.

Chinese dekselvaas
Resultaat: 160 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 18e eeuw (gesigneerd) met drakendecor, diep blauw. Minimale randschade deksel, verder in goede originele staat 28xø10,5cm.

2 Chinese schotels
Resultaat: 160 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte schotels. Ovaal met decor van vogel in bosschage (Cheng Long) in zeer goede staat 2x22x18cm.

2 Grote visborden
Resultaat: 160 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met blauw decor van flora en vogels. 1 Minimale chip, verder in goede originele staat ø44,5-ø45,5cm.

Porseleinen lampevoet
Resultaat: 160 EUR

Antieke Duitse porseleinen met messing lampevoet met Zwiebelmuster decor (Meissen). In goede originele staat 71xø18cm.

Mokkaservies
Resultaat: 150 EUR

Prachtig 9-delig Höchst porseleinen mokkaservies (Duitsland) met bloemen- en gouddecor 20e eeuw in zeer goede staat (melkkannetje zonder deksel) 5,5-23cm. Cond.: G

Pors. lampevoet
Resultaat: 150 EUR

Grote oude porseleinen lampvoet, 20e eeuw, in Sevres stijl. Voorstelling vrouw met druiven en een soldaat. Stukje van boom aangelijmd, verder in goede staat. 50xø20cm.

3 Delfts blauwe borden
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Delfts keramieken schotels met Chinees decor, gemerkt LPK met bruine omranding. Minimale glazuurschades omranding en chips) ø22,5cm.

Tegel, Delfts
Resultaat: 150 EUR

Prachtige Delfts keramieken plaquette ca. 1870 met als voorstelling een paardekar met boerenpaar. Waarschijnlijk naar een schilderij van Otto Eerelman. In zeer goede staat 49x35x2cm.

Chinees vaasje met tekst
Resultaat: 150 EUR

Oosters porseleinen 18e eeuwse vaas met tekst rondom (waarschijnlijk Arabisch) en floraal decor in goede staat 13,5xø7cm.

Chinees bord
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen bord ca. 1800 met bijzonder veelkleurig decor van geisha, floraal, huis en goud in zeer goede staat ø23,5cm.

Servies, Furstenberg
Resultaat: 150 EUR

Duits Fürstenberg 85-delig servies met roze bloemdecor 20e eeuw bestaande uit; koffiepot, melkkan, suikerpot, 3 dekselschalen, 11 mokkakopjes en schotels, 12 soepkommen, 1 diepe schaal, 2 sauskommen, ...

Chinese vaas met deksel
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met diepblauw floraal decor (chip voet en chip bovenrand en haarlijn) 31x11cm. Cond.: R

Porseleinen schaal
Resultaat: 140 EUR

Oude Weense porseleinen sierschotel met goud- en figurendecor, gesigneerd C. Jäger ca. 1900 in goede staat ø30cm.

Royal Kopenhagen, vrouwen
Resultaat: 140 EUR

Oud Deens porseleinen Royal Copenhagen figuur, 2e helft 20e eeuw, voorstellend twee meisjes in kledendracht. In goede staat. 17x16x8cm.

Baardmankruik
Resultaat: 130 EUR

Grote Duitse steengoed baardmankruik 17e-18e eeuw (bij bovenrand stuk uit) 44xø27cm. Cond.: R

Diverse tegels
Resultaat: 130 EUR

Dertig antieke Hollandse 19e eeuwse wandtegels met vaasdecor in redelijk tot goede staat 13x13cm.

Terracotta trekpotje
Resultaat: 130 EUR

Oud Chinees terracotta trekpotje Yixing ca. 1930 in bladmotief met kikker en slak op het deksel, 3 maal gemerkt 8,5x14,5x7,5cm. Cond.: G

Baarmankruik, groot
Resultaat: 120 EUR

Duitse steengoed baardmankruik met medaillon 17e eeuw. Oude barst, verder in goede originele staat 32xø21cm.

Chinees theepotje
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese terracotta Yi Xing theepot ca. 1920 met tekst en gemerkt. In goede originele staat 13,5x18x9cm.

Chin. schotel, vismotief
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen schotel met karperdecor 19e eeuw met geschulpte rand in goede staat 3xø15,7cm.

Majolica dekselpot
Resultaat: 120 EUR

Zeldzame Jugendstil Karlsruhe majolica dekselvaas 1914, decor Willi Munch - Khe (1885 - 1960), in goede originele staat 32xø18cm.

Beeld, 2 vogels
Resultaat: 115 EUR

Oud Duits porseleinen groep, voorstellend twee scholeksters bij waterbak (Nr. 5028) Thüringen, in goede staat 16x17x8cm.

Baardman kruik
Resultaat: 110 EUR

Duitse steengoed baardmankruik (Barthmann) 17e-18e eeuw. Minimale chip voet, cracele in glazuur, verder in goede staat 28,5xø16,5cm.

Nymphenburg, paard
Resultaat: 110 EUR

Oud Duits porseleinen paard van Nymphenburg 20e eeuw in goede staat 24cm. Cond.: G

8-Kantige schaal
Resultaat: 110 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen 8-kantige schaal familie rose met floraal decor (randschade) 7x14,4x14,4cm. Cond.: R

2 Gemberpotten
Resultaat: 110 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen dekselpotten met extra binnendeksel, beide met floraal-en gouddecor. 1 deksel is gelijmd. 18xø13cm.

2 Imari schelpborden
Resultaat: 110 EUR

Stel 19e eeuwse imari porseleinen schelpvormige schotels met floraal- en gouddecor, 1 oude haarlijn 26x25cm. Cond.: R-G

2 Imari vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervazen met geschulpte kraag en floraal decor in goede staat Cond.: G

Baardmankruik, groot
Resultaat: 100 EUR

Zeer grote antieke Duitse steengoed baardmankruik 18e eeuw (Nr. 4). bevat oude barst en is verder is goede originele staat 48xø24cm. Cond.: R

Pors. fruitschaal
Resultaat: 100 EUR

Grote oude Duits porseleinen fruitschaal met putti en opengewerkt bloemendecor, gemerkt Plaue Schierholz ca. 1980. 1 Teentje beschadigd, verder in goede originele staat 19x43x24cm.

Porseleinen beeld
Resultaat: 100 EUR

Oud porseleinen gesigneerd beeld van C. Werder van Hutschenreuther Selb US Zone. In Jugendstil stijl, voorstellend een naakte vrouw met hertenjong 25x31x11cm. Cond.: G

Beeld, aardappelverkoopster
Resultaat: 100 EUR

Groot oud Deens Royal Copenhagen figuur nr. 1549 NNX, voorstellend een vrouwelijke landarbeider met emmer en groentemand. Gesigneerd en in goede staat 27x20x13cm.

Beeld, Ierse Setter
Resultaat: 100 EUR

Oude antieke Nymphenburg porseleinen jachthond 1e helft 20e eeuw in goede staat 13x27x14cm.

Vaas, Bourg-la-Reise
Resultaat: 100 EUR

Oude keramieken vaas van Pierre Bourg la Reise met prachtig verlopen glazuur (nr. 155) in zeer goede staat 32,5xø12cm.

2 Porseleinen vogels
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Duits porseleinen Rudolstad Volkstedt vogels 20e eeuw in goede staat 10-16cm.

2 Porseleinen vogels
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse Thuringen porseleinen figuren Rudolstadt Volkstedt ENS; 1x mus op bloementak 16x11x8cm. en 1x stern of zwaluw 16x13x19cm.

Kinderservies, P. Regout
Resultaat: 100 EUR

Zeldzaam Petrus Regout Maastricht kinder koffieservies ca. 1900 (10-delig) bestaande uit; koffiekan (tuit beschadigd), suikerpot (gaaf), melkkan (gaaf), bonbonschaal (gaaf), 6 kop&schotels (1 schotel ...

3 Kastkommen teadrinker
Resultaat: 100 EUR

Drie antieke Societe Ceramique Maestricht kastkommen, decor Teadrinker in zeer goede staat 11xø16cm.

Servies, Teadrinker
Resultaat: 100 EUR

Antiek Societe Ceramqiue Maestricht serviesgoed (19 delen), decor Teadrinker (1 schaal met chip, theepot 2 chips en haarlijn), verder in goede originele staat 7-23cm.

Chinese trekpot
Resultaat: 100 EUR

Chinees terracotta trekpot 6-kantig Yixing met opengewerkte dubbele wand ca. 1900. Gesigneerd, binnenrand 2 chips 16,5x20,5x10cm. Cond.: R-G

5 Delen Chin. porselein
Resultaat: 100 EUR

Vijf delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 2x schotels capucijner (goed), 1x Chinese kop met rondom landschapsdecor ca. 1800 (gesigneerd), 1x Chinese kop&schotel rondom met floraal- en landschapsdecor...